....


Předem se omlouváme těm, kterým by vadilo, když si zkopírujeme nějaké články nebo odkazy z jejich stránek. Pokud proti tomu máte nějaké námitky, ozvěte se a nějak se určitě domluvíme. U všech článků se ovšem snažíme dát zdroj, abychom se vyhli zbytečným problémům. Proto bychom chtěli, aby jste i Vy u článků, které si převezmete od nás uvedli zdroj na naš blog, budeme Vám za to nesmírně vděční */////*

Upozorňujeme, že nejseme vlastníci žádných obrázků, avatarů, stampek, gifů či jakékoliv další grafiky, pokud neuvedeme jinak. Vše máme ze známých stránek: Google.cz, Deviantart.com, Zerochan.net, Tumblr.com. Nevydáváme nic za své, vše patří jejich autorům!! Stejně tak jako my máme autorská práva na naše články, stejně tak recenze a obrázky, jenž píše a kreslí Kamaru.

Připomínka, na našem blogu se vyskytuje homosexuální tématika zvaná YAOI a YURI a stejně tak i jejich mírnější odvětví Shounen Ai a Shoujo Ai. Pokud proti tomuto máte výhrady, prosím, zdržte se urážlivých poznámek nebo Vás budeme strašit ve Vaších nočních můrách až do konce Vašeho života!! A radši nás neberte na lehkou váhu.

Informace pro nové čtenáře:
- Pokud píšem společný článek, tak Kamaru píše zeleně a Goshi-sama píše modře. Jde hlavně o rozdělení vět v naších rozhovorech, jenž jsou součástí snad každého článku x)

- Dále vás prosíme!! Když najdete na našem blogu nefungující odkazy či videa, tak nám to prosím nahlašte buď do komentářů pod daný článek, do speciálního článku s názvem "Dotazy/nápady/kam napsat??" nebo nám napište na e-mail: 16kamaru@seznam.cz, který můžete využít i pro otázky či připomínky. V případě otázek v komentářích Vás prosíme, aby jste nám napsali zda chcete odpovědět tu na blogu nebo soukromě na Váš e-mail či blog. Zmíněný článek můžete využít takže k "chatování", pokud si chcete s námi jen tak popovídat. Vždycky tu někdo bude, kdo Vám odpoví xDAKTUÁLNĚ nebo ne??:

Yarodomo!! Věříme, že až jednou Kamaru dokončí školu, tak se k blogování určitě vrátíme!!
Teď je toho na nás bohužel moc a na blogování není vůbec čas TT//////TT

Prosím, než se začnete rozčilovat, že tu není nic aktuální, berte ohled na datum zveřejnění jak samotného článku,
tak i toho posledního na hlavní stránce. Děkujeme za pochopení.


Vykecávací a jiné aktuální články:

Články s AMV, ASMV, CMV, GMV, MAD ... a podobná videa xD ....

Příjemný pobyt na lodi Cibo Vám přejí Kapitáni
Goshida Rikyu x) a Baka Kamaru xD

Šatník blogu :3

Nový vzhled přímo z továrny Baka-chan!!

14. července 2017 v 20:12 | Baka-chan xD a Goshi-sama x)
Yarodomo!! TT////TT

Nebudete tomu věřit, ale opravdu jsme se dostali k napsání dalšího článku!! Bohužel to ale nebude nic zajímavého, jen oznámení nového vzhledu blogu (jako kdybyste si toho nemohli všimnout i bez upozornění, nemám pravdu?? xD) a pár odstavců plných nesmyslů. Ostatně jako vždycky, článek o ničem, který se táhne dvě hodiny. Jinak by jsme to přece nebyli my >////< ... Věřím, že to spoustě lidí leze na nervy, spousta lidí to s přehledem ignoruje a ta nejmenší menšina si to možná občas i užívá. Jen si představte, že z toho necelého tisíce lidí, kteří náš blog týdně navštíví, se objeví jeden komentář, když máme obrovské štěstí. Není to zajímavé?? Člověk pak může vidět, že všechny ty tzv. návštěvy jsou tu vlastně jen kvůli tomu, že máme v nadpisu nějakého článku zrovna slovo (s největší pravděpodobností název anime), které čirou náhodou tohle množství lidí vyhledává. Snadno se to také dá vidět, když čirou náhodou najedu na úvodní stránku blog.cz a zjistím, že nejčtenějšími články ten den jsou anime články minimálně dva roky staré. Co se tím vlastně snažím naznačit?? Když to všechno podtrhnu a sečtu, tak náš blog má průměrnou týdenní návštěvnost maximálně tří lidí, které opravdu zajímá, co se na tomto blogu děje. Možná i to je přehnaně velké číslo.
Chtěl bych vidět ty tvoje počty prakticky, na papíře x)
O tom si nech zdát xD
Ještě pořád jsem tak nějak nepřišel na pointu tohohle odstavce. Chci říct, koho zajímá jestli se tu prostřídá tisíc lidí týdně a jen tři z nich se ve skutečnosti zajímají o tento blog?? Nepamatuju si, že bysme se někdy starali o návštěvnosti či popularitu??
O-ho-ho. K tomu se ovšem, milý pane, hned dostanu. Jak už jsi zmínil, ještě jsme se nedostali k pointě, která je velmi prostá a ve skutečnosti velmi důležitá. Fakt, že tu je tak málo lidí, které tento blog opravdu zajímá, nám dovoluje si tu na blogu dělat naprosto. cokoliv. co. chceme.
... Víš, i když to řekneš dramaticky, stejně je to největší blbost, jakou jsi kdy začala nějaký článek. Děláš, jako kdybysme někdy dělali něco, co jsme nechtěli x)
Když to ale shrneš, nezněla jsem děsně chytře a důležitě?? *////*
"Děsně" není slovo, které bych použil, vlastně ani "chytře" nebo "důležitě" není zrovna vhodné pojmenování.Tak nějak jsi tu popsala "problém" snad každé stránky. Ovšem, že na každé stránce se objevují lidé, kteří hledají třeba jen jednu danou věc. Od toho jsou vyhledávače a celkově celý internet je o tom, že něco hledáš a chceš na to odpověď. Náš blog je založený na odkazech na anime a mangu, proto se tu objevuje tolik lidí, kteří vlastně ani nemají ponětí, co je tohle za stránku, hlavně že najdou to, co hledají. Důvod, proč tu nemáme komentářě a celkově je naše "opravdová" návštěvnost tak malá, je naše neaktivnost, nezáživné články plné nesmyslů a hlavně ... není tu nic zajimavého, co by se dalo "prodat". Chápeš??
Jak jinak by jsi to teda nazval??
... Jsem rád, že tak přemýšlíš nad mou první větou. Pokračuj a jednou zvládneš pojmout informace z celého odstavce x)
Ale já to všechno chápu. Jen jsme oba příliš líní na to s tím něco udělat. Z mého pohledu je lepší mít tu méně věrných čtenářů, než hromady procházejících lidí xD
Máme tu pár sérií článků, které baví jak nás, tak i naše čtenáře. Proč se nevěnovat tomu?? Vždycky můžem vymyslet něco nového, ale někdy je lepší zůstat u starého, které už je zažité x)
Yeah, říká milovník historie. Jak ironické xD
Děkuji x)

Myslím, že by bylo lepší začít znova. Nějak se nám povedlo dostat do vod, které jsou ještě méně zajímavé, naž naše klasické vykecávání. Abych Vás tak nějak uvedla do obrazu a seznámila s obsahem dnešního článku. Pro začátek bych chtěla zhodnotit náš nový vzhled blogu, najít klady a zápory ... a samozřejmě nezapomenout na tučnou kritiku. Pak jsem měla v plánu se pochlubit s mým novým koníčkem, ale odvaha mě pomalu opouští a jsem si jistá, že než na to dojde řada, tak už tu nebude. A na závěr ... cokoliv, co nás napadne. Tak jako vždycky tohle bude mix všech možných pocitů, nálad, témat a barev. Rozhodně se máte na co těšit, pokud Vás naše ztřeštěné články baví a ještě neomrzely *////*

„V životě nevěř tomu, kdo tě klame, ale nezklam toho, kdo ti věří.“

27. října 2016 v 21:56 | Baka-chan a Goshi-sama, opět na vlnách hororu.
- neznámý autor
Yarodomo!! *////*

Nebudete tomu věřit, ale opravdu jsem se rozhodli napsat další článek. Vím, že to tu poslední dobou hodně stojí, pamatuju si dobu, kdy jsme přidávali články i několikrát denně a za měsíc bylo venku zaručeně víc než jen tři, čtyři články. Bohužel, není dostatek času a ... tak trochu ani nálada. Chci říct, máme tolik témat a nápadů na články, ale kvůli nedostatku času se snažime denně stihnout spoustu věcí, což nám ke konci dne všechno tak znechutí, že opravdu jen padnem mrtví do postele a čekáme na další nezkrotné ráno. Když konečně nějaký ten menší okamžik volna najdeme, tak ho raději strávíme koukáním na anime, filmy, čtením mangy či knížek, hraním videohrem nebo třeba jen válením se v posteli (nebo v kuchyni!! *////*), než aby jsme seděli u počítače. Psaní článku bez energie či nálady totiž není žádná zábava a my z toho pak vůbec nic nemáme. Nemluvě o tom, že články, vytvořené za takových podmínek, jsou opravdu velmi depresivní a řekla bych, že i nejméně čtivé. Né, že by někdy naše články byly nějak super úžasné, ale pořád je lepší psát je v dobré náladě než z vyčerpaní.

Ještě takhle na začátku bysme chtěli všechny upozornit!! Tohle je zase jeden z našich vykecávacích článků, takže tu prosím nečekejte něco rozumného či smyslupného. Ostatně, na tomhle blogu se něco takového nedá nikdy čekat, takže jste si všichni už určitě zvykli >////<
EDIT: 29.10.2016 21:29

Jarní nálada v plném proudu!! */////*

27. března 2016 v 0:44 | Baka Kamaru xD a Goshida Rikyu x)
Yohoho, Yarodomo!!

Už to byla opravdu hodně dlouhá doba, co jsme naposledny psali článek. Když to vezmu osobně, tak to byla už hodně dlouhá doba, co jsem měla tolik volna, jako dneska!! TT3TT ... Ale tohle všechno nechme za hlavou. Protože jsem přešli do nového ročního období, tak jsem se rozhodla udělat nový kabátek pro blog, aby se tu aspoň něco málo změnilo. Přece jen to bylo více jak tři měsíce, co jsme naposledy psali nějaký vykecávací článek a to nemluvím o ostatních článcích, které jsme naslibovali a nakonec z nich vůbec nic nebylo. Ale Vám říkám, ony tady ty články jsou!! Jsen jsou všechny rozdělané jen z půlky a nikdo nemá čas je dodělat a zveřejnit TT3TT ... Když už jsme u toho, chtěla bych Vám všem poděkovat, že i přes naši neaktivitu, nepřídávání článku a omezene komentování, se Vás tu každý týden shromáždí opravdu velké množství. Chápu, že z velké části hlavně kvůli odkazům na anime, ale i tak jsem nesmírně ráda, že sem chodíte, i když se tu nic neděje!! *//////* ... Goshi-sama sice dělá, jak je mu to všechno ukradený, ale já vím, že někde v jeho nitru je také opravdu rád ... Při nejmenším aspoň doufám >//////<

Halloweenský kostým 2015 nastaven!! */////*

1. listopadu 2015 v 0:55 | Baka-chan xD a Goshi-sama :)
Boo!! Yarodomo!!

Kolik z Vás se zajímá, slaví nebo třeba jen respektuje anglosaský lidový svátek jménem Halloween?? Kolik z Vás nemá rádo jeho míchání do naší české kultury?? Kdo všechno vlastně ví, co je tento svátek zač a jak vzniknul?? Jak moc velký rozdíl je podle Vás mezi Halloweenem a Dušičkami?? Znáte podobný keltský svátek zvaný Samhain?? Proč myslíte, že se Halloween stal tolik známým a v hodně zemích slaveným svátkem?? xD Takže, tu máte pár otázek na zamyšlení a já se můžu pustit do svého vykecávání jako obvykle xD Pravděpodobně mě napadne ještě spousta dalších otázek, takže Vás tu donutím přemýšlet a napsat komentář s Vaším názorem xD Nestává se moc často, že bych někomu pokládala otázky, ale protože se chci jednoho slavného dne stát nejlepším detektivem, tak musím trénovat, abych pak věděla jaké otázky a jakým způsoběm komu pokládat xD No, radši nechám toho kecání a pustíme se do trochu odlišného kecání xD

To vše a ještě víc najdete v "Celém článku"!! xD

Nejnovější novinky!! Aneb letní nálada nastavena (≧▽≦)/

27. června 2015 v 15:33 | Baka-chan xD a Goshi-sama :)
Nyahahaa, Yarodomo!! (≧▽≦)/

Už je to nějaká doba, co jsme napsali ... nebo spíše sesmolili nějaký ten článek, tak jsme si řekli, že by bylo fajn, kdybysme taky konečně něco nacpali do článku a zveřejnili to, aby to tu nevypadalo hůř jak na poušti xD Bohužel, jak jste si všichni určitě stačili všimnout, tak tenhle měsíc byla naše aktivita hluboko pod bodem mrazu (a to se nezmiňujem o předešlých letech) TT_TT ... A důvodem je fakt, že nemáme čas TT_TT ... Zase!! Jen co jsme se zbavili té školské nadvlády, která tu panovala už nějakou dobu, tak se nám sem narhnul další adept na žrouta času -_-""

Abych to tak nějak shrnula, tak tenhle měsíc byl zařizováním všeho možného - škola, brigáda, cestování, nákupy, sporty, doktoři a mnohé další, co se nám nahrnulo všechno na jeden měsíc ... Tomu je teď ale konec xD Konečně je všechno zařízeno, výřízeno, sečteno a ukončeno *//////* A to znamená co?? ANIME A MANGA!! *////////* Konečně máme čas na všechno, co jsme za posledních pár měsíců tolik zanedbávali a pěkně po hlavě jsme se do toho vrhli už před několika dny, kdy jsme začali koukat :3

Máme za sebou už pár anime, momentálně koukáme na jedno z nejstraších a nejdelších anime Metantei Conan a musím říct, že je to naprosto úžasné anime!! */////* Whaaa, jak já miluju detektivní žánr xD Samozřejmě tu máme i spoustu kratších anime, které jsme zkoukli a plánujem dát na blog xD Pořád se ale nedokážu dokopat k dokoukání jednoho anime a nehorázně mě to mrzí TT_TT ... Snad si na něj tento víkend udělám čas, ale když on ten Conan je tak návykovej xD ... Musím to ještě nějak vymyslet xD

O tomhle jsem tu ale mluvit nechtěla xD Neznám nikoho, kdo by rád četl výmluvy a další blbosti, co jsem v předešlých třech odstavcích napsala, takže se pojďme vrhnout k jádru článku ... v "Celém článku" :3

Super-nový jarní kabátek!! */////*

4. dubna 2015 v 23:38 | Baka-chan xD a Goshi-sama :)
Agdjfgsjdfgh ... Yarodomo!! */////*

Ještě pořád jste na nás nezapoměli?? TT3TT Vím, že teď na to opravdu neuvěřitelně moc kašleme ... naposledy jsme psali článek tak ... před měsícem a to ještě nebylo ani nic moc zajímavýho, takže bysme se ani nedivili, kdyby jste se tady na to vykašlali, protože tu opravdu nic nového poslední odbou nebývá TT3TT ... A to vlastně ani nemáme právo se na něco vymlouvat ... jednoduše jsme prostě neuvěřitelně moc líní a kašlem tu na to ... ano, přesně tak. Nemůže za to nic jiného než naše lenost, která se každou chvíli zvětšuje a prožírá do našeho myšlení xD

Z prvu jsme neměli moc času na blog hlavně kvůli škole. Pravděpodobně to nikdo z Vás neví, není to věc se kterou každýho otravuju, ale letos ... teda, už za měsíc ... mě čeká maturita a nějak jsem se rozhodla, že bych měla začít něco dělat, abych se k ní dostala ... a v té lepší stránce ... ji dokonce i udělala xD Ale teď si tak říkám, že učení a další školní věci ... s takovými věcmi má problém každý, a i tak si všichni najdou možnost dát aspoň jeden článek za den na blog ... zatímco mi tady měsíc nejsme, a pak se ozvem s nějakou kravinou xD ... Takže bych se s něčím takovým rozhodně vymlouvat neměla xD

Goshi-sama má zase nějaké ... cosi-povinnosti na vejšce xD Nevím přesně, co ... nic mi nechce říct, ale protože je to premiant a génius, který má už od první třídy samý jedničky, tak se o něj rozhodně nemusíte bát xD Z jeho strany je to opravdu jen čistá lenost, že sem nic nedává!! Pořád se snažím ho přemluvit, aby sem taky konečně něco dal, ale pokaždý se na to vykašle xD ... Vůbec mě nechce poslouchat ...
Nemusíš se hned tvářit tak nabručeně ... x)
Netvářím se tak ... jen mě štve, že tady na to kašleš, když já nemám čas!!
Mám pro to rozumný důvod ... nebaví mě psát články bez tebe ... :3
Kdybych na tebe teď nebyla naštvaná, tak by mě to třeba i potěšilo xD
Hej, nemáš důvod být naštvaná ...
Ale jo, jsi línej dát třeba i blbý video na blog!! xD
Nejsem tak dobrej jako ty, abych udělal i o jednom blbým videu slohovku x)
... Nemusíš dělat slohovku ... jen k tomu něco málo řekneš ... a ... tak ... víš co ... boooo *//////*
Kamaru ... pokračuj v tom, co děláš ... a říkáš ... a dneska tě rozhodně nikam nepustím ... *creepy face*
Heh?? Co sem zase udělala?? O_o
Nic, koleduješ si o problémy ... x)
Tak to teda díky moc ... úplně jsi mi to osvětlil ... xD

Ale zpátky k tomu, o čem jsme tu mluvili ... lenost, že?? xD Nevím, co víc k tomu říct ... jen doufám, že jak budu mít po matuře a Goshi-sama přestane být tak neuvěřitelně moc línej, tak se to tu dá zase do pohybu. Nedávno jsme slavili čtyři roky našeho blogu ... byla veliká oslava ... a pro některé i veliká opice xD Každopádně, nemusíte se bát ... oslavili jsme to opravdu ve velkém!! :3 ... Takže máme vystaráno na další rok o(≧ω≦)o

Pár dní zpátky jsem nastavila nový kabátek, který je i svým způsobem jakoby dárek od nás pro náš blog xD Bohužel, k článku o tomhle jsme se dostali až teďka a přitom jsem plánovala, že uděláme článek hned, jak kabátek nastavím, protože tak to děláme vždycky ... whah, úplně mě štve, když mi nic nevychází podle mého plánu!! xD Ale jsem ráda, že se k tomu dostáváme aspoň teď xD ... Lepší pozdě než nikdy xD

A jelikož jsme se tu tak trošku rozkecali ... nebo spíš, já jsem se rozkecala ...
... tak "Celej článek" je v provozu!! xD

Zimní kabátek na scéně!! Chceme mít pravou Ladovskou zimu!! xD

7. prosince 2014 v 22:59 | Baka-chan xD a Goshi-sama :)
Yohohoho!! Yarodomo :3

Ani nemáte tušení, jak moc mi tento týden bylo líto, že jsem nemohla napsat žádný článek TT3TT ... Naprosto strašně moc jsem z toho byla celá špatná ... že jsem dokonce snědla za celej tejden víc zmrzlin než je vůbec zdravé TT3TT ... Nechci to tu zbytečně nějak rozmazávat ... všichni moc dobře víte, jací jsme velcí lenoši ... a jak moc tu na to kašleme xD Ale tento tejden jsem měla opravdu velkou chuť napsat hned několik článků ... bohužel, čas je mým nepřítelem ... hned po dveřích!! xD ... A proto se k tomu všemu dostávám až teď ... TT3TT

Už na začátku týdne jsme chtěli udělat nový kabátek přímo pro toto zimní období :3 Bohužel, já jsem strašně vybíravej člověk ... a nemohla jsem najít žádný obrázek, který bych chtěla použít xD Ach jo ... jsem prostě neuvěřitelně náročná xD ... Ale nakonec se mi povedlo vybrat jeden hezkej obrázek :3 ... Moc se mi zalíbil, protože je takovej hezky barevně laděnej a navíc strašně moc roztomilej :3 ... Tak jsem vybrala tenhle a pustila se do díla ...

... no, ale z časových důvodů se mi povedlo ho vytvořit až dneska TT3TT Opravdu jsem to chtěla udělat hned toho prvního, aby to bylo pěkně na začátek Prosince ... ale tak, myslím si ... že je lepši pozdě než nikdy, že?? xD
Tvůj optimismus bych chtěl mít x)
To víš, každej nemůže bejt tak optimistickej, jako já xD
Myslím, že je to možná i dobře x) Kdyby byli všichni jako ty, tak bychom všichni jenom jedli a spali ... x)
Právě si shrnul náplň mého života do dvou podstatných slov xD
... Občas mám své dobré chvilky x)


↓ Takže, abych Vám nejdříve něco povyprávěla o tomhle obrázku :3 ↓
Našla jsem ho na mé oblíbené fanartové stránce Zerochan.net ... :3 Pro jistotu jsem dala odkaz sem do článku, ale můžete ho najít i přímo na kabátku ... xD Je to fanart na anime Katekyo Hitman Reborn! :3 Tohle anime určitě zná spoustu lidí ... a další spousta ho teprve pozná a zalíbí se jim xD ... Znám pár lidí, kteří tohle anime odmítají, protože je na začátku docela zdlouhavé a samotný děj začíná až tak ... nejdřív po dvacátem díle ... úvodní díly jsou spíše na seznámení s postavami ... ale zase znám velkou spoustu lidí, včetně mě a Goshiho-sama, kterým se tohle anime opravdu hodně líbí :3

Je to anime o jedné mafiánské rodině, která je původem z Itálie, ale kvůli novému následníku na post vůdce (a také kvůli jeho novým následníkům) se tahle malá rodinka začne tvoři v Japonsku. Malý kluk a adept na, v pořadí desátého, vůdce rodiny Vongola, Sawada Tsunayoshi, se o svém osudu dozví jen čirou náhodou a ze začátku si ani není schopný všechno správně poskládat dohromady. Jeho život se totiž začne hezky rychle měnit po tom, co ho začne učit domácí učitel, Reborn. Ten byl vyslán z Itálie, aby naverboval nového vůdce a společně s ním také zbytek jeho následovníků a vytvořil tak novou generaci této známé rodiny. A jelikož jde o mafiánskou rodinu, nechybí tu také protivníci, co by další rodiny a úhlavní nepřátelé, kteří prahnou po moci rodiny Vongoly - Sedmi Vongolských prstenů, které propůjčují jejich vlastníkům moc ochránit svoji rodinu.

Eh, právě jsem se pokusila nějak shrnout obsah ... no, nepovedlo se mi to tak, jak jsem chtěla xD Doufám, že jsem Vám neprozradila celý děj anime xD ... Dohromady má toto anime 203 dílů :3 Skončilo dosti otevřeným koncem, což mě na tom opravdu štve ... no, aspoň, že máme mangu, která je dokončená a má dohromady 42 volume o 409 kapitolách xD ... Podle mě je to opravdu moc dobrá manga a stejně tak i anime!! :3 Doporučuju se na tohle anime podívat, protože je super, akční, bojové, napínavé a nechybí tu ani pořádná dávka zábavy a vtipu ... :3

No, ale mi tu nemluvíme o anime xD ... Mluvíme tu o našem novém zimním kabátku xD Když už jsme začli o tom obrázku, tak o tom musíme taky domluvit xD ... Na obrázku najdete malého Tsunu, hlavního hrdinu tohoto anime ... a tím druhým, větším ... je první vůdce rodiny Vongola - Sawada Giotto přezdívaný také jako Primo (což je italsky "první") ... xD ... Já budu Primo, protože jsem strašně cool a on taky xD
Nope, ty budeš Tsuna, protože je tam malinkatý ... a navíc, když stavíš sněhuláka, tak vypadáš podobně x)
Hej!! Já nejsem malikantá!! ... A viděl jsi mě někdy stavit sněhuláka?? Takhle nevypadám xD
Ale jo, seš ... a vypadáš x) ... Nemůžeš si lhát do konce života, přiznej si pravdu dokud moc nebolí x)
Haha, moc vtipný xD ... Jak chceš, tak teda ... já jsem Tsuna a ty jsi Primo xD
Okay, ty jsi to malinkáté, roztomilé stvoření ... válející sněhovou kouli ... x)
Děkuju za shrnutí xD


Tak a jak už to děláme tradičně a ze zvyku ... dáváme Vám sem i screen, aby jste mohli vidět, jak to má ve skutečnosti vypadat ... a napsat nám tak, jestli se Vám to nějak výrazně liší od našeho. Budete mít pravděpodobně na boku velký hnědý pruh ... je to tím, že já mám na boku lištu, proto se mi tak zužuje obrazovka ... xD Ale myslím si, že na to jste si už zvykli xD ... Jde mi jen o to, kdyby Vám to třeba nějak moc nesedělo ... xD

Proto bychom byli moc rádi, kdyby jste nám napsali kde a jak to nesedí a mi se to pokusíme nějak vyřešit xD ... Arigato!! :3

↓ A teď o našem názoru xD ... Tenhle kabátek se mi vůbec, ale vůbec nepoved TT3TT ... ↓
Měla jsem v plánu, že to bude vypadat opravdu hezky (což mám v plánu snad u všeho, co dělám xD) ... no, nakonec to není tak hezký, jak jsem chtěla, aby to bylo hezký ... xD Jako první se mi nelíbí, že jsem tam dala "trochu moc" toho "sněhu", takže nejdou moc přečíst ty nápisy v ráměčcích ... ale to bych možná dokázala ještě přežít xD ... Ale úplně ze všeho nejmíň se mi líbí popisky do menu TT3TT ... Snažila jsem se zase udělat něco podobného, co jsem udělala k předešlým dvěma kabátkům ... a nakreslit nějaké malinké vánoční kresbičky ke každému popisku xD ... Nakonec jsem skončila u toho, že jsem udělala dva malé sněhuláčky ... jeden jsem já a druhej je Goshi-sama xD ... A jelikož Goshi-sama pořád dokola opakuje, že jsem malá ... a to já rozhodně nejsem!! ... Tak jsem udělala jednoho menšího ... xD Takže teď určitě poznáte, kdo je kterej xD ...

Ale ty kresbičky vypadají tak strašně blbě ... vůbec se mi to nepovedlo (teda, né že by se mi někdy něco povedlo podle představy xD) ... prostě, totálně jsem to těma kresbička zkazila TT3TT ... (A ne jen kresbičkama ... TT3TT)
Náhodou si myslím, že se ti docela povedly :3 Myslím si, že jsi s nima dokonce i vystihla naši povahu x) ... Třeba ten popisek "Ztracené duše" ... úplně jsi vystihla, jak bychom se chovali, kdybysme se ztratili x) ... Ty by ses pořádně najedla, zatímco já bych si dal pořádného šlofíka ... x)
Jo, a čekali bychom, až nás někdo přijde zachránit xD
Myslím si, že se ti to docela povedlo ... navíc ... každej má někdy dobré chvilky a někdy špatné ... x)
Jasně, jasně ... každej má něco, že?? xD
Víš, docela mě štve, když říkáš tohle ... takovýmhle tónem ... x)
Ale vždyť ty to říkáš pořád xD
Já vím ... vím přesně, co kdy říkám ... x)

To by teda bylo shrnutí toho, co si myslíme o tomhle novém kabátku xD ... Vypadá docela hezky ... dala jsem si docela práci s hledáním obrázku ... no, nakonec jsem našla tři, které bych mohla (nebo spíš chtěla) použít ... a tenhle se mi líbil nejvíc ... ještě jsem měla jeden takovej temnější ... ale chtěla jsem sem dát pro změnu něco světlejšího ... takže jsem vybrala tento xD ... Snad se Vám bude taky aspoň trošku líbit ... a vydržíte to tu s ním, dokud neuděláme zase nějaký nový xD ...

Tohle je opravdu hodně krátkej článek xD ... Ale myslím si, že jsem napsali všechno, co jsme měli xD ...
Kdybychom v tomhle tlachání pokračovali, tak by se nám to tu zase prodloužilo na naši sérii nekonečně dlouhých článků xD


↓ Kolik z Vás zná "Pravou Ladovskou zimu"?? :3 ↓
Hele, hele ... ještě jsem neprokecali druhou část nadpisu, víš o tom??? x)
Whaa, máš pravdu xD ... Tak trošku jsem na to zapoměla xD ... Myslím, že bychom to měli tak trošku vysvětlit xD
To by jsme teda měli x)
Tak začni xD
Dobře ... určitě jste všichni postřehli, že poslední roky stojí zima za pěknou bačkoru ... pomalu žádný sníh, docela je venku i teplo ... no, prostě hrůza x) ... Tak jsme tak nějak s Kamaru zavzpomínali na staré časy, kdy pranostiky ještě pořád platily ... a na Vánoce bylo neuvěřitelné množství sněhu x)
Jo, tenkrát byla obrovská spousta sněhu a taky obrovská, bílá zima xD ... Člověk si mohl postavit na zahradě sněhuláky třeba tři ... dneska stěží zvládnete jednoho (teda, aspoň tak je to u nás TT3TT) ... A určitě hodně z Vás také zná "Pravou Ladovskou zimu" ... :3 Určitě všichni znáte pohádky našeho slavného malíře a spisovatele Josefa Lady ... jako příklad třeba - Bubáci a Hastrmani, Kocour Mikeš, O chytré kmotře lišce, Nezbedné pohádky a další ... hodně jeho pohádek bylo zanimováno a pouštějí se jako večerníčky pro děti :3 ... A já bych tu u nás právě chtěla jeho "pravou zimu", kterou najdete snad ve všech jeho pohádkách xD ... Jak je tam všechno krásně zasněženo a děti si hrají venku, jezdí na saních ... nechybí ani pořádná koulovačka!! :3 ... Prostě, chci ji!! Chci tu mít tu pravou Ladovskou zimu xD
Jo, myslím ... že takových lidí je mnohem více ... x) Je spousta lidí, co je rádo, že v zimě nesněží a vlastně ani není taková zima ... má to své výhody - nemusíte několikrát denně shrabovat sníh, nechípá Vám auto, není ani moc zima ... ale na druhou stranu je spousta lidí, kteří by chtěli, aby v zimě pořádně přituhlo a zasněželo ... protože od toho tu ta zima je!! x)
Teď mě tak napadlo, že znám jednu píšničku o Ladovské zimě :3 Zpívá ji Jaromír Nohavica ... a je to za prvné moc hezká písnička ... a za druhé moc vtipná písnička xD ... Refrén písničky je moc hezky a chytlavě zazpívanej ... zatímco zbytek písničky je odrecitován ... a hodně vtipně xD ... Kdo nezná, tak by si ji určitě měl poslechnout xD
Jo, tuhle písničku mám moc rád x) Vždycky mě rozesměje x)
To víš, občas znám dobré věci xD

Hej, ale teď vážně xD ... Už bychom měli končit xD ... Nechceme to tu zase nějak moc protáhnout .. a zatím se nám to docela dost daří xD ... Proto to teď ukončujeme xD
Napsali jsme všechno, co jsme chtěli ... a žádné další výkecy už nejsou povoleny!! xD

Opravdu všem Vám moc děkujeme, že jste si tenhle kratší článek přečetli ... a také Vám všem moc děkujeme za případné komentáře a poznámky k našemu novému kabátku!! ... Arigato!! :3

Baka-chan xD ... A Goshi-sama x)
Hej ... víte, co by tu teď mělo být napsané?? xD

Novej kabátek na Halloween!! xD ... A samozřejmě i Dušičky!! :3

30. října 2014 v 23:39 | Baka-chan xD a Goshi-sama :)
Yohoho!!! Yarodomo!! :3

Nebudete tomu věřit, ale rozhodli jsme se změnit na poslední chvíli kabátek blogu ... a vyměnit ho za super-kostým na Halloween xD ... Teda, teď už Vám nezbývá nic jiného než tomu věřit xD Už nějakou dobu Goshi-sama přemýšlel nad tím, že bychom měli udělat nějaký nový vzhled ... nejen kvůli Halloweenu, po kterém je hned náš český svátek Dušičky neboli Památka zesnulých ... ale také hlavně kvůli tomu, že tenhle kabátek je tu už docela dlouho a chtělo by to změnu xD

A strááááášně dlouho mě Goshi-sama přemlouval, ať udělám novej xD Mě se totiž ten starý strašně moc líbil xD A hlavně ten obrázek xD ... Úplně strašně moc jsem v tom viděla náš dva xD ... Prostě jsem si nemohla pomoct a nechtělo se mi ho měnit xD Ale změna je život!! :3 A náš blog taky potřebuje někdy obnovit šatník xD Proto jsme využili těchto svátků a udělali novej kabátek *////* ...

Samotná tvorba (a následné složité nastavování na blog TT3TT) mě netrvala víc jak hoďku nebo hoďku a půl xD Ale co mi trvalo opravdu strašně moc dlouho, bylo najít ten obrázek xD ... Měla jsem takovou svou představu, jakej obrázek bych chtěla použít, ale nikde jsem nemohla žádnej takovej najít TT3TT ... Pak jsem dostala další představu ... ale zase jsem žádnej takovej obrázek nenašla TT3TT ... A do třetice jsem našla tenhle obrázek ... zkoušela jsem najít podobnej obrázek ... s postavama, které by nám byly aspoň trochu podobné ... ale nemohla jsem nic najít TT3TT ... Jsem opravdu hodně špatnej hledač!! xD Proto jsme skončili u tohoto xD ...

Tu máte náhled, jak to vypadá u nás xD ...

Ale myslím si, že i tak je to dobrý, ne?? xD
Jo, jo ... je to pěkný ... pěkně jsi ten obrázek upravila x)
Eh, nic jsem na něm neupravovala xD ... Jen jsem si pohrála s barvama ... xD
Tomu se říká "úprava", ne?? x)
Když to říkáš xD
Každopádně jsi se pěkně dlouho dělala s těma "věcma" do menu x)
Hej!! Nech mi moje krásný duchy!! xD
Yeah, krásní jsou ... dokonce jsou někteří i roztomilí x) Ale nechtěli jsme náhodou udělat nějaký super-děsivý dess?? x)
Dělala jsem to já nebo ty?? xD Nerejpej!! Buď rád za to, co je!! xD
Chápu x) Už neřeknu ani jedno křivý slovo proti tvým duchům x)
Děkuju, vážím si toho xD

Takže ... tenhle kabátek máme v plánu tu nechat ... tak do konce listopadu xD Protože Halloween a Dušičky se s námi táhnou až skoro do konce roku xD ... Ale zase by bylo blbý to tu nechat přes Vánoce, že? ... I když pravděpodobně nebude žádnej sníh ... stejně bychom tu měli mít nějakej zimní kabátek, že?? xD Takže za měsíc se budu zase štvát s hledáním obrázku xD ... Vážně, přiznejte se, kolik z Vás dokáže nějakej obrázek na dess najít hned a komu to trvá (jako mě) strašně dlouhou dobu?? ... xD Nechápu proč, ale asi má nějakej špatnej internet a hledá mi to samé blbosti xD
Neměla by jsi to svádět na internet x)
Já to na nikoho nesvádím!! Prostě za to může!! xD
Víš, kdyby jsi to místo hledání třeba zkusila nakreslit ...
NE!! ... Vypadám snad jako že umím kreslit na počítači?? xD
Hmm ... vypadáš jako grafickej typ ... x)
... Nevím, jestli to mám brát jako urážku nebo lichotku ... xD
Ber jak chceš x)
Dobře, takže to budu brát jako lichotku */////*
Cokoliv x)

Chtěla jsem pro jednou udělat nějaký pěkný zelený kabátek :3 Protože zelená je nejkrásnější!! :3 Ale nakonec z toho vznikl zase takovej modrej kabátek ... s trošku červené xD ... Snažila jsem se do toho narvat i tu zelenou, ale ono to pak vypadalo opravdu hodně divně xD Proto jsem se rozhodla, že zelenej udělám zase až na jaře nebo v létě, kdy se to perfektně hodí xD ... Na takovýhle strašidelný svátky se podlě mě nejvíc hodí černá, červená nebo oranžová, hnědá ... takové tmavší a ... krvavější bravy xD
"Krvavější"?? Co to kruci je za barvy?? x)
No, víš ... takové ... červená ... a pak ... tmavě červená ... rudá ... vínová ... světle červená ...
To jsou všechno prostě jen odstíny červené ... -_-"
Seš nějakej chytrej ... xD
Já vždycky x)

Nějaké to slovo o autorovi tohoto obrázku!! :3 Myslím, že o něm brzo budu dělat článek, protože má opravdu úžasné obrázky *//////* ... Strašně se mi líbí jeho způsob, jakým kreslí!! :3 Dělá digitální kresbu a myslím si, že opravdu úžasnou!! :3 Má opravdu úžasný styl kresby *////* ... Jedná se o autora z Ruska (myslím xD) s přezdívkou Arsenixc :3 Dám Vám sem odkaz na jeho Deviantart, protože se na jeho tvorbu prostě musíte podívat *////* ... Má ji úplně užasnou!! :3 Doufám, že na mě brzo nepošle policajty, že mu tady kradu tvorbu xD ... Ale poctivě jsem sem na něj dala odkaz!! xD ... Tak snad to bude v pohodě TT3TT ...
Sejdem se v kriminále x)
Děkuju za tvé povzbuzovací schopnosti ... xD
Nemáš zač, rád pomůžu x)


Každopádně, abychom to tu nějak ukončili xD ... Nějak se mi pomalu zavírají oči xD ... Myslím, že jsem po dnešku nějak moc utahaná xD A to jsem vlastně ani nic nedělala ... dokonce nám ve škole odpadl tělák, takže jsem celej den nepřerušovaně spala xD

Doufám, že se Vám náš novej dess líbí :3 Snad se Vám zobrazuje tak, jak by měl xD ...
Kdyby jste náhodou našli nějakou chybu nebo ... že by to někde nesedělo, tak se nebojte nám to napsat do komentářů ... a jeden z nás se to pokusí spravit xD

Eh, tak ... to bude asi pro teď všechno xD ... Omlouváme se Vám za tak krátký článek s tolika ... takovou velikou spoustou chyb!! Ale vy to určitě přežijete xD A možná jste i rádi, že je tu pro jednou taky kratší článek xD ...
Myslím, že každý je rád, když vidí krátký článek x) ...
Yeah!! *////*
I když ... tenhle článek taky není zrovna nejkratší x)
xD ... Navíc je psanej docela ve spěchu, takže tu bude chyb jak maku ... oh, a určitě jsme zapoměli na spoustu věcí, takže se tu určitě objeví nějakej článek, kde se ty zapomenuté věci prostě musí objevit xD ...

Ještě jednou, doufáme ... že Vám to sedí tak, jak by mělo xD ... Pokud ne, tak napište do komentářů :3 A taky budeme moc rádi za Váš názor!! :3 ... A teď ... Ja na, Yarodomo!! :3

Baka-chan!! xD ... Strašně se mi tenhle novej kabátek líbí xD
Goshi-sama x) ... Hlavně, že se umíš pochválit x)

N-n-nový kabátek nastaven!! Kapitáne!! :3

27. července 2014 v 1:55 | Baka-chan xD a Goshi-sama :)
Yohohoho, Yarodomo!! :3

Vsadím se, že to nikdo z Vás nečekal ... ale udělali jsme nový kabátek pro blog!!! :3 ... Eh, on ten starý tu byl už docela dlouho xD ... Navíc měl být původně jen na Jaro ... takovej jarní kabátek :3 ... Ale nějak se protáhl až do teď xD
No, protože tu byl už někdy od poloviny Dubna ... což je tak ... tři a půl měsíce ... tak jsme se rozhodli udělat nějakej novej, suprovej ... x)
Ani nevíte, jak bylo těžký ... se zbavit toho krásného, One Piece kabátku!! T^T ... Ještě teď mi to trhá srdce!! T^T
Přestaň to prosím tě tolik prožívat x) ... Myslel jsem, že se ti tady ten novej líbí, ne? x)
Samozřejmě, že se mi líbí!! :3

↓ Ale abychom o tom taky něco povyprávěli, ne?? xD ↓
Víte, ani nevím, jak jsem na tenhle obrázek narazila xD ... Původně jsem hledala něco ... něco trochu jinýho xD ... Ale pak mi na jedné stránce vylezl tenhle obrázek ↓ :3

Kagerou Project

A tak jsme se rozhodli, že ho použijeme :3 ... Nyah, ten obrázek je strašně pěknej!! :3 ... Ale nějak jsme se chtěli "zbavit" těch dvou holek, co tam jsou xD ... Protože jsme chtěli trochu udělat, jako že to jsme my ... na tom obrázku xD
Jop, byl to teda hlavně můj nápad ... protože ... Kamaru takhle vypadá pokaždé, když si dává svou denní svačinku x) ... A je jí ta postava i celkově podobná x) ...
Heh, ten kluk, co jsem z něho udělala "naštvanýho" se ti taky opravdu hodně podobá xD

No, každopádně jsme tenhle obrázek upravili tak, že jsme z něj vymazali ty dvě holky. No, teda ... Goshi-sama se chopil té složité práce xD ... Já jsem mu jen pomohla s nohou ... a pak ještě s rukou (teda spíš ramenem xD) ... A nakonec jsem udělala toho kluka naštvanýho, protože ... on si o to přímo říkal xD ... Ale největší zásluhu na tom má Goshi-sama xD
Jasně, všechno to hoď na mě x) ... A pak z toho budu mít problémy já x)
Ale no ták xD ... Našli jsme tumblr autorky tohohle obrázku ... a nějak to nevypadalo, že by zrovna chtěla, abychom ji předělávali obrázky ... tak budeme doufat, že pokud tu dáme řádný odkaz na její stránku nebo Deviantart ... a podobně, tak nás nebude proklínat do konce naších životů T_T ...

TAKŽE, MINNA-SAN, ABY TO BYLO JASNÉ!! ... TOHLE NENÍ NÁŠ OBRÁZEK ... JEN JSME HO UPRAVILI!! TAKŽE SI NA NĚJ NENÁROKUJEME ŽÁDNÁ PRÁVA!! XD

Abychom to dokončili ... potom, co jsem udělal finální úpravy (zamaskovat všechno, co se dalo x) ... tak jsem pustil k práci Kamaru, která z toho udělala (podle mě) povedený dess :3 ... Je takový jednoduchý, ale to jsou všechny naše dessy x) ... Takže doufám, že se Vám aspoň trochu líbí x)
Jo, a ještě jsem udělala nadpisy do menu!! :3 ... Nyah, myslím, že vypadají docela ... zajímavě xD
Povedly se ti x) ... Poslední dobou jsi nějaká posedlá motýlama ... na to, že nemáš ráda zvířata x) ...
Heh, motýl není zvíře ... motýl je hmyz!! :3
J-jasně ... x)

A ... tak vznikl tehle náš výtvor ... který Kamaru nazývá "kabátek" a já "dess" ... x)
Snad Vám aspoň trochu sedí tak, jak by měl ... a neseká se Vám náš blog :3 ... Ze začátku se nám sekal, tak jsme si řekli, jestli jsme to neudělali moc velké ... ale nakonec to způsobovaly videa v článcích na hlavní stránce ... tak jsme je hodili do "Celého článku", ať to nedělá neplechu x) ... Kdyby jste náhodou našli ještě nějaké chyby ... nebo co vylepšit ... tak se nebojte nám napsat do komentů ... a třeba s tím něco uděláme x)

↓ Tady je takovej ... náhled, jak by to mělo vypadat ... nebo spíš, jak to vypadá u nás xD ↓

Tohle je náš první kabátek, na kterém jsme pracovali spolu xD ... Vždycky jsme dělali kabátky každý sám ... takovej, kterej se nám libil ... a komu se chtělo ... ale tentokrát jsme to udělali dohromady :3 ... A byla to docela i zábava xD
Jo, hlavně ta část překřeslování obrázku x) ... Pořád jsi se smála každé čáře, co jsem udělal x) ...
Ale tak ... ty jsi to dělal tak vtipně xD
A jak by to podle tebe mělo vypadat, když jsem to dělal myší?? x) ... Možná by to vypadalo jinak, kdybych na to zkusil takovou tu šikovnou věcičku zvanou tablet ... x)
Jasně, nevymlouvej se xD ... Podle mě jsi odvedl dobrou práci xD ... Ani není poznat, že by tam někdy nějaký holky byly xD

07 Ghost
Oh, to se mi líbí, když mě chválíš ... ještě by jsi mě mohla pohladit po hlavě :3
He?? ... Jak chceš ... nevím k čemu ti to bude, ale ... dobrá práce :3
... :3

Není to sice nějaké světoborné dílo ... ale myslím, že jsem to zmákl docela dobře ... tak snad to nevypadá zas tak špatně x)
Nějak ... když se na to teď koukám ... tak mám pocit dobře odvedené práce :3
Yeah ... já taky x)

↓ Abychom taky řekli něco o tom, co na tom obrázku je, ne?? x) ↓
Upřímě, do té doby, než jsme začali psát tenhle článek, tak jsme se o to ani moc nezajímali x) ... Přece jen, koho zajímá, kdo je na tom obrázku, když musí obdivovat, jak je ten obrázek pěknej :3
Ale tak jsme si řekli, že by bylo divný a blbý se tady o tom nezmínit xD ... Přece jen to děláme pokaždé xD

Na obrázku jsou postavy z Kagerou Project, což je nějaká serie s Vocaloidem a jejich písničkama. Teda, aspoň to jsem o tom vyčetla z WIKI xD ... Na tomhle obrázku konkrétně (když pominu ty dvě holky, co jsme vymazali xD) jsou z leva ... Kisaragi Shintaro a Kokonose Haruka ... eh, nemám ponětí, co je tohle zač ... nikdy jsem se o Vocaloid a podobné věci moc nezajímala ... takže ... nemám páru xD ...

Existuje i anime!! :3 Jmenuje se Mekakucity Actors ... a nějak jsme dostala strašnou chuť se na tohle anime podívat!! :3 ... Jinak je i manga Kagerou Days a pár novel :3 ... Asi jsme docela dost zaostalí, když jsme o tomhle ještě neslyšeli xD
... Gomensai, pokusíme se to napravit co nejdříve xD

One Piece

↓ A poslední ... naše spokojenost s novým kabátkem :3 ↓
Heh, u mě je to stoprocentní ... jako u každého kabátku, který jsem kdy dělala xD
Se nějak moc přechvaluješ, nemyslíš?? x)
... Ale mě se tenhle opravdu líbí :3 ... Dokonce nám i sedí tak, jak by měl xD ... Teda, posledních pár se mi povedlo taky nastavit bezproblémů ... ale dříve mi to dělalo opravdu-velký problém!! xD
Eh ... dobře x) ... U mě je taky velká spokojenost x) ... Taky proto, že se mi povedlo ... docela zajímavě pozměnit ten obrázek x) ... Nikdy jsem moc nespoléhal na moje grafické schopnosti ve photofiltru ... ale tak, zadařilo se x)

Takže, Yarodomo!! :3 ... Očekáváme, že nás tu budete chválit jako nikdy!! xD ... Ještě jednou, kdyby jste našli nějakou chybu nebo tak, nebojte se nás na to upozornit :3 ... Třeba se nám bude chtít s tím něco udělat xD ...

A teď už se s Vámi loučíme!! :3 ... Poslední dobou se tu objevujeme trochu častěji ... xD ... Doufám, že nám to vydrží ještě dlouho xD ...

Baka-chan!! :3 ... A Goshi-sama!! x) ... Gomen za chyby ... ale znáte to, ne? x)

Mňaha ~ Konečně je tu nový kabátek!! :3

12. dubna 2014 v 23:25 | Baka-chan xD a Goshi-sama :)
Konbanwa, Yarodomo!!! :3

↓ Předmluva ... než se dostaneme k tématu xD ↓
Konečně se zase po několika ... opravdu prázdných dnech ozýváme!! A tentokrát k tomu máme i pořádný důvod!! xD
Určitě to už všichni pěkně dlouho víte ... od 20. Března tu máme Jaro!!! :3 ... BANZAI!! :3
Pořádně jsme to s kamarády oslavili už ten den, ale bohužel ... náš blog se dostal na řadu ... skoro o měsíc později!! T^T ... A to mě na tom štve nejvíc!! T^T ... Jelikož nebylo moc času (naše klasická výmluva xD), tak jsem neměla moc čas na to, udělat mu nějký "Jarní obleček" ... a tak musel vydržet ještě chvíli v zimním ... T^T ... Ale teď už jsem se k tomu konečně dostala a jsem nesmírně spokojená!! :3

Víte, nikdy by mě nenapadlo, že budu mít takovou radost z nějkého mého dessu ... xD Jenže tenhle se mi táááááák strašně moc líbí!!! o(≧ω≦)o
Hej, souhlasím!! :3 Taky se mi vážně moc líbí :)

(One Piece - Monkey D. Luffy)

↓ Něco o tématu tohoto kabátku!! :3 ↓
Hledala jsem nějaké super Anime, které by se hodilo jako "Jarní tématika" ... ale bohužel ... všechny Anime které znám, jsou buď letní, zimní a nebo od každého trochu (pokud to nejsou horory, kde je po celé Anime období "krvavých dešťů" xD) ... Nakonec jsem si říkala, že si budu muset vybrat nějaké jiné Anime ... tak mě napadlo jedno z naších nejoblíbenějších Anime :3 Určitě už spousta z Vás ví, o co jde (přece jen, vidíte ten nastavený kabátek, že?? xD) ... ale i tak Vám to raději připomenu!! xD

!!ONE PIECE!!
Ano, je to One Piece, jedno z nejlepších Anime všech dob, které rozhodně nemá v plánu jen tak skončit!! :3

Vychází už opravdu hodně dlouho a patří k Anime, které mají opravdu vysoké číslo počtu dílů. S větším počtem dílů ... znám jen anime "Meitantei Conan", které určitě znáte pod názvem "Detektiv Conan", tohle anime se začalo vysílat už v roce 1996 a vychází do dnes :3 ... za tu dobu už nasbíralo neuvěřitelných 734 dílů :3

One Piece začalo vycházet o tři roky později, tedy v roce 1999 ... a nasbíralo si také slušné číslo - 640 dílů :3 (Teď by měl vyjít další :3) ... Takže si myslím, že je to opravdu Anime, které si oblíbilo soustu generací ... a za těch patnáct let se opravdu vyšplhalo na vysokou příčku :3

(Kuroko no Baske - Takao Kazunari)

↓ Ale dost o One Piece a dalších Anime!! :3 ↓
Tenhle článek je o "novém kabátku našeho blogu", takže sem nebudeme plést historii nějakých Anime xD
Pro začátek Vám chci říct, že jsem strašně ráda, jak dlouho jsme tu vydželi!! xD Tohle je totiž už náš dvanáctý kabátek!!!
:3
Opravdu sem nečekala, že se nám to číslo vyšplhá na dvoumístné ... xD
Já taky ne x) ... Buď jsem čekal, že nikdo nebude dělat novej dess ... no, vyměníme ho třeba tak jednou za rok ... nebo dokonce i skončíme dřív, než uděláme třetí ... ale vydrželi jsme!! Pořád jsme tu a máme úžasnej ... dvanáctej dess!! :3
Souhlasím!! xD ... Nikdy jsme neměnili dess nějak moc často xD Vždycky jsme ho tu nějakou chvíli nechali ... a po nějaké době se rozhodli, že je čas ho změnit xD ... Proto nás to tak překvapuje xD Víme, že existují blogy, které svůj dess mění buď "ze dne na den" a nebo mají jeden dess třeba i napořád :3 Nic proti tomu nemám!! Každý má svůj "styl" a své tempo xD Jen doufám, že Vám to naše nějak nevadí xD
Já bych řekl, že stačí měnit dess jen občas x)

Rozhodla jsem se proto, že budeme naše dessy měnit jen s ročním obdobím :3 ... Myslím, že je to doba tak akorát na to, aby si člověk mohl ten dess pořádně užít a nelezl mu pak už na nervy xD ... I když samozřejmě záleží na kvalitě dessu xD
No, občas ho možná změníme i na nějaké zajímavé svátky, které máme třeba rádi x) (Halloween, Vánoce ... prázdniny jsou taky svátek!! x) ... :3 Takže to tu nebude zas tak moc stát x)
Myslím, že přes Podzim bude to střídání dessů trocu víc aktivnější, než přes Jaro xD ... Ale to nevadí xD

Už by jsme se pomalu měli dostat k tomu našemu kabátku, o kterém je tenhle článek xD
No, to by jsme mohli x) ... Zatím tu kecáme o všem možným x)
Hej, ale svým způsobem je to pořád k tématu ... xD

(Fairy Tail - Natsu Dragneel)

↓ Konečně!! Náš "slavný" nový, jarní kabátek!! :3 ↓
Tákže, tady to je!! :3 Minna-san!!
Ukázka našeho slavného, nového, jarního kabátku!! :3 (Který jste měli možnost vidět při příchodu na náš blog xD)

(Pro zvětšení na něj klikněte :3)

Takže, takhle nějak by měl vypadat :3 ... Zaleží ovšem na velikosti vašeho monitoru a uspořádání plochy xD ... Já mám například hlavní lištu napravo ... takže pokud ji máte někde jinde, tak to budete mít trochu širší, ale zase to budete mít zkrácené o místo, kde ji máte Vy ... xD ...
Já si ale myslím, že to není zas tak velký problém x) ... Pomalu to nejde ani poznat x) Jen tam je trochu víc místa na pravo x)
Okay, jsem ráda, že to tak pěkně vychází :3

Víte, trvalo mi opravdu chvilku, než jsem tenhle dess udělala!! :3 Opravdu jsem nečekala, že to bude tak rychlo xD Nejdřív jsem zkoušela trochu jiný xD ... Ale byl celý černý ... a tak jsem si říkala, že to se moc na "Jarní téma" nehodí ... a tak jsem ho smazala a udělala tenhle nový!! :3 ...

Určitě jste na tom poznali, jak moc mám ráda zelenou!! :3 ... Ale ... já si myslím, že zelená je i taková "Jarní barva" :3
Jarní?? ... A jaké barvy máš pro ostatní období?? x)
No ... pro Jaro je to zelená, pro Léto je to ... asi žlutá a modrá, pro Podzim je to hnědá a červená a pro Zimu určitě bílá!! :3
Hmm, to mi docela sedí ... :3 Konečně něco, co dává smysl ... od tebe x)
Hej!! xD

Ale ze všeho nejvíc jsem měla problém s výběrem písma, hlavně toho do Menu!! ... T^T ... vůbec mi to nechtělo sedět. Chtěla jsem dát takovou pěknou žlutou ... ale neseděla mi k té zelené ... takže jsem se nakonec rozhodla pro ... takovou oranžovou :3 Ta už mi sem sedí líp ... doufám, že Vám se líbí taky xD ... Jinak se Vám chci omluvit za nepřehlednost v minulých článcích xD ... Nedošlo mi, že teď bude splývat moje zelené písmo s dessem ... ale myslím, že si s tím hravě poradíte pomocí označení xD

Opravdu mě to mrzí ... xD Myslím, že jsem se s barvama nakonec docela trefila ... akorát ta červená do toho docela řve ... xD Přímo bije do očí ... xD

(Cuticle Tantei Inaba - Inaba Hiroshi)

↓ A konec tohoto článku xD ↓
Hej, hej ... nechápu jak jsme mohli tenhle "jen-nový-dess-oznamující" článek natáhnout na takovouhle délku x) ... Ale to nevadí, aspoň si trochu počtete x) ... Človek by měl číst minimálně jednu knížku za měsíc, aby zvládl aspoň tisícovku knížek za život!! x) ... Takže nelenošte jen tak u počítače ... a radši něco čtěte!! :3 ...
Hej, nech toho!! ... Takhle nám akorát odháníš lidi!! xD
Ale no ták, jen jim dobře radím :3
Oh, jasně ... to říká blázen, který nesnáší čtení xD
Hej!! ... x) Neřek jsem, že přímo nesnáším ... jen mě to nebaví x)
Hai, hai ... já ti rozumím xD Né každej je na čtení xD

Teď jsme poslední dobou dostali docela dost e-mailů, kde nás prosí, abychom dávali ke gifům, které dáváme do článků, také název Anime ... :3 ... A rozhodli jsme se Vám vyhovět xD
Víme, že se to stalo asi spoustě z Vás x) ... Najdete gif, který Vás opravdu zaujme ... ale nemůžete zjistit, co je to za Anime x) ... Proto jsme se rozhodli, že Vám budeme pod každý gif psát o jaké jde Anime :3
... A dokonce Vám k tomu připojíme i o jaké postavy jde xD ... Aspoň si trochu procvičíme jejich jména xD
Doufám, že Vám to pomůže objevit nějaká nová Anime, které jste třeba ještě neviděli :3

No, ale nechceme tady z toho udělat nějaký vykecávací článek, takže ... Minna-san :3
Doufám, že Vám náš nový obleček pro blog líbí :3 Opravdu jsem se snažila ... a jsem se svou prací opravdu spokojená xD

Baka-chan xD ... Nyaaah, mě se ten dess tak strašně moc líbí!! :3
Goshi-sama :) ... Né, že na něj budeš celou noc koukat!! x)

Gomen za chyby!! :3 ... Ještě to po sobě párkrát přečteme xD

Transformace!! ... Zimní kabátek blogu aktivován!!! xD :3

7. prosince 2013 v 20:10 | Baka-chan xD a Goshi-sama :) ... a novej kabátek blogu!! :3

Konbanwa!!! Minna-san!! :3

Kamaru-chan už je kompletně v plné moci!!! :3 Takže Vám sem jdu řádit tak, jak to dělám vždycky!!! \(^_^)/ ...
Heh, všichni se na tebe určitě strašně moc těší ... x)

A protože dneska u nás už napadlo letošních prvních třicet (až čtyřicet xD) cenťáků sněhu ... rozhodla jsem se sem hodit novej kabátek, aby našemu blogu nebyla zima!! :3
Jop, to je opravdu dobrej nápad x) ... Ale těch třicet je trochu moc x) ... Je tu tak ... možná dvacet x)
Hej, to musím trochu přikrášlit, ne?? xD
Dobře >_< ... x)


Dess je tentokrát opravdu jednoduchej (co byste čekali od takovýho amatéra, jako jsem já?!!) ... A protože se mi tenhle obrázek strašně moc líbil (a opravdu mě rozesál xD) ... tak jsem si řekla, proč ho nepoužít ... xD
Snažila jsem se to udělat pěkný a opravdu se mi tenhle líbí :3 ... Jen mi přijde moc světlej xD
Podle mě je pěknej, povedl se ti :3
Oh ... nech toho nebo se začnu červenat ... */////*
T-ty se umíš červenat?? ... O_o
Hue?? ... Co je to za otázku?? Jak to mám podle tebe vědět?? Já na sebe nevidím ... xD
Dobře ... byla to blbá otázka ... zapomeň na to ... x)

Předvídám, že spoustě z Vás zase nebude sedět, tak jak by měl ... ale mě o to takhle líbí!! :3 Ale pro jistotu mi prosím napište, kdyby tady někde náhodou byla nějaká velká chyba ... xD

Jak to má vypadat ... obrázek tu:

Doufám, že se Vám to zobrazuje stejně ... (nebo aspoň podobně >_
No, mě se to zobrazuje dobře ... a to máme každej jinak velkej display ... takže by to mohlo být v pohodě ... x)
Nyah, to jsem ráda xD Ale jen pro jistotu, každou závadu mi prosím nahlašte!! :3

Jsem s tímhle kabátkem naprosto spokojená, protože se mi jednoduše dělal, trochu hůř nastavoval, ale strašně se mi líbí barvy!! :3 ...
Článek, co jsme psali včera se nezobrazil ... a zajímalo by mě, jestli jste ho našli pomocí záhlaví ... no nic xD Doufám, že tenhle se zobrazí normálně xD :3
Tenhle článek je tak trošku se zimní atmosférou ... takže, kdo ji nemá rád ... toho budu strašit!!! >:D

Sayonara, Minna-san!! :3
Goshi-sama a Baka-chan ... úplně strašně moc nadšení z nového, teplého kabátku pro blog ... :3

Novej "budoucí-podzimní" kabátek!! xD | Šatník

8. září 2013 v 1:18 | Baka-chan xD a Goshi-sama x)
Konbanwa!!

Jak už jsem se minule zmiňovala, konečně nastala ta osudová chvíle, kdy jsem se pustila do nového vzhledu našeho blogu. A kupodivu jsem na něj opravdu pyšná. Chci říct, není to nic světoborného, jsem si jistá, že tisíce lidí by dokázali vytvořit něco mnohem poutavějšího. Pro mé to ale splňuje většinu (jestli né všechny) požadavky a neuvěřitelně se mě líbí *////* ... Chtěla jsem vytvořit něco takového podzimějšího, přece jen už nám to nejkrásnější období barev pomalu klepe na dveře a já bych jej chtěla pěkně v plné parádě uvítat. Zároveň jsem také chtěla něco tmavšího odstínu, sice se mě to krapet nepovedlo, ale stejně jsem za výsledek velmi vděčná mé trpělivosti a schopnostem >////< ... Ještě nikdy jsem se nepustila do něčeho takhle složitého, oproti všem ostatním, je tohle opravdu komplexní!! Nesmějte se, když si vzpomenete na naše předešlé kabátky, tak tenhle je opravdu velmi složitý >////<

Myslím, že se mě docela i povedlo vystihnout období jak tématicky, tak i barvama. Obrázek se mě opravdu líbil, přece jen se jedná o naprosto dokonalé anime Mushishi, které naprosto doporučuji všem milovníkům krátkých, fantasy příběhů o malých, nepovšimnutých bytostech. A v hlavní roli je samozřejmě naprosto dokonalej a pohlednej chlápek Ginko *////* ... Celé anime se k tomuto období opravdu hodí, takže jsem ho sem prostě musela dát. Doufám, že nejsem jediná, kdo je s novým vzhledem spokojen na 100%. Vím moc dobře, že jsem to mohla seskládat dohromady i mnohem rozuměji, kvalitněji a podobně, moje grafické a estetické schopnosti jsou ale bohužel velmi omezené >////< ... I přesto se Vám snad bude nový kabátek aspoň trochu zamlouvat.


Takový menší náhled toho, jak to vypadá na mém počítači. Jsem si vědoma toho, že v dnešní době má každý počítač a notebook jiné rozměry obrazovky, rozlišení a ak dále, proto se to bude pravděpodobně různě posouvat a podobně. Kdyby jste náhodou našli nějakou velkou chybu, či problém v zobrazování, tak se prosím ozvěte do komentářů a problém popište. Zkusím si s tím pohrát a problém napravit, samotné nastavování nových vzhledů je pro vždycky neuvěřitelné peklo TT////TT ... Můžete se také pokochat mýma záložkama, které pravděpodobně stejně nikoho zajímat nebudou, nebo si jich třeba ani nevšim, dokud jsem se o tu o nich nezmínila >////< ... Stejně tak můžete pochválit nebo zkritizovat můj výtvor, případně poradit nějaké tipy do příště, vždy se ráda něčemu přiučím.
Musím tě pochválit za dobře odvedenou práci x)
Ooooooh >////< ... Ještě jednou, ještě jednou!!
Chválím tě x)
Haaaaaa *////* ... To zní tak krásně, od tebe je to velmi nečekané a jedinečné >////<
Tak si to užij, protože to zas nějakou dobu neuslyšíš x)
Yeah, já vím xD

Když už píšeme tento článek, tak bych se Vám rovnou mohla i na něco zeptat. Jak se Vám daří?? Je u Vás něco nového?? Jak se daří ve škole, práci a podobně?? Právě nám začal náš první víkend v tomto novém školním roce a já jsem za něj neuvěřitelně ráda. Konečně trochu odpočinku od té nudné školy, kde se jen spí a nic nedělá >////< ... Chci říct, raději bych někde něco delala, než abych ráno o pěti vstávala, abych se do školy dostala na sedmou, do čtyř, pěti hodin večer tam spala, a pak se po dvou hodinách cesty dostala domů. Z mého pohledu mě to za to opravdu nestojí.
Tebe zase chytla nějaká ta stěžovací nálada, nemyslíš?? x)
Já nebyla ta, co si včera stěžovala na počasí xD
Promiň, ale mám své limity x)
To my všichni xD

Teď už se s Vámi ale budeme loučit. Snad přežívate školní dny v lepší náladě a atmosféře než já. Nikdo si nezaslouží tak trpět, to mi věřte >////< ... Ještě jsem se na závěr také chtěla zeptat, zda někdo neslyšel o našem nezvěstném SB Shi O_o!! Strašně rádi bysme zjistili, co se s ní vlastně stalo TT////TT ... Pokud někdo má nějaké informace, tak jestli můžete, prosím podělte se s námi o ně. Opravdu je nám líto, že jen tak zmizela a my o ničem nevíme. Pokud je to z osobních důvodu, tak nezbývá nic jiného, než se s tím smířit. Jen doufám, že ji nepotkala nějaká nešťastná událost a podobně TT////TT


Baka-chan ... celá nadšená z nového kabátku blogu *////*
Goshi-sama ... utahanej z basketu ... (nejsem nějak moc často utahanej?? x)

Omluva za chyby, jestli se tu nějaké vyskytly, tak za to může ďábel, protože Jashin-sama by to nikdy nedovolil xD

Novej "letní" obleček na blog, vysvědčení a BANZAI ~prázdniný~!!

30. června 2013 v 0:03 | Unavená Baka-chan s velkým bolehlavem a Goshi-sama!!
Konichiwa!!
Ze začátku hned důležitá otázka!! Jak jste přožili PRVNÍ PRÁZDNINOVEJ DEN?!! *////* ... Já naprosto suprově!! Teda, za začátku to bylo naprosto boží, ke konci už to zas tak skvělé nebylo, ale ve výsledku si nemám na co stěžovat. Abych ale tyhle mé smíšené pocity nějakým způsobem vysvětlila. Včera se Goshi-sama rozhodl, že oslavíme vysvědčení, neříkám, že bylo co oslavovat, ale my jsme ten typ lidí, který bere jakoukoli příležitost za pačesy, aby mohl pít!! Nezůstalo to však jen u pár piv a nakonec jsme tu měli takovej malej večírek pro dva, na druhou stranu jsme v tak malém počtu aspoň nebyli tak hlasití a otravní pro okolí. Každopádně, už od rána trpím bolehlavem a vůbec jsem naprosto překvapená, kolik jsme toho vlastně vypili. Na moji obranu, nikdy jsem se neopila a ani to nemám v plánu, dokážu vstřebat opravdu velké množství alkoholu, takže se mě tohle vlastně ani netýká. Ale hlavně mě po večeru plném piv, tak trochu bolí hlava. Není to nic vážného, spíš je to jen velmi otravné >////<

Novej kabátek na Blog!! *////*

8. března 2013 v 22:53 | Baka Kamaru xD a Goshida Rikyu x)
Hoya!! xD

Máme novinku, kterou tu musíme oznámit!! Právě jsem dodělala novej kabátek pro náš blog a musím se za něj opravdu pochválit. Vím, že samochvála není dobrá věc, ale tohle si opravdu vyžaduje moji pochvalu ... pro mě >////< ... Jsem na něj opravdu hrdá, jak se mi vždycky nic nepovede přesně tak, jak bych chtěla, tak tenhle dess vypadá opravdu tak, jak jsem si přála, aby vypadal. Je to jeden z těch jednodušších, docela obyčejných kabátků, ale přesto jsem na něj opravdu hrdá. A to nemluvím o faktu, že se jedná o kabátek s anime Kuroko no Basket!! *////*

Yeah, jsem nehorázně šťasná. Tohle je jeden z mála kabátků, které jsem udělala tak, aby mi šli lehce nastavit. Normálně mám vždycky největší problémy se samotným nastavováním dessů. Doufám, že se všem zobrazuje tak jak má, jinak by mě to opravdu naštvalo!! Proto jsem se rozhodla udělat takovou malou anketu, abych věděla, jestli se Vám tenhle dess zobrazuje aspoň trochu tak, jak by měl. Pokud najdete nějaké problémy či nedostatky, tak se prosím ozvětě v komentářích a já se je pokuším nějakým způsobem vyřešit. Ale snad žádné problémy nebudou TT////TT ... Tu je náhled, jak to vypadá v prohlížeči u mě na Ovonelu (můj milovanej notebook *////*), tak snad se to aspoň trochu shoduje s Vaším zobrazením.


Takhle nějak to teda vypadá, samozřejmě notebooky a počítače mají různě velké obrázovky a různá rozlišení, takže uvidíte buď více nebo méně z dessu, ale ve výsledku, by to mělo všechno vypadat takhle ↑ nějak. Jsem neuvěřitelně ráda, že se mi tenhle kabátek povedl nastavit tak jednoduše a "perfektně" jako žádnej jinej *////* ... Možná se začínám v grafice tak trochu zlepšovat, je to sice pořád jen velmi jednoduchý dess, ale ... jsem s ním spokojená na 1000% *////*
Nějak moc se nám tu vychlubuješ, nemyslíš?? x)
Hey!! Já jsem jen velmi upřímnej člověk. Se musím občas pochválit, nikdo jinej to za mě neudělá!! xD
Když to říkáš, tak budu taky upřímný a pochválítím ti tvoji práci x)
Děkuju *////*

Jinak, představte si, Goshi-sama nám dotáhl domů nemoc!! Jako, oba dva máme většinou problém onemocnět. Goshi-sama onemocní jen venku, když je velká zima a není správně oblečen (což je snad "nikdy"), zatímco já onemocním jen tím, že to od někoho chytím (zas tak často se s nikým nesetkám). Takže právě teď je to ve stádiu, kdy já jsem nemocná a Goshimu-sama už líp. Jak já mu závidím!! TT////TT ... Každopádně, snad se Vám nový kabátek líbí a nebude Vás tu staršit během Vašeho pobytu xD

Baka Kamaru xD a Goshida Rikyu x)

Novej kabátek pro Blog!! Aneb příprava na Vánoce xD

9. prosince 2012 v 0:47 | Baka Kamaru xD
Konbanwa!! :3

Taky se tak strašně těšíte na Vánoce?? xD ... Já neuvěřitelně moc, a protože se rychle blíží (i když bych byla mnohem šťastnější, kdyby se blížíly mnohem rychleji, tak jsem se rozhodla vytvořit nový kabátek pro náš blog *//////* ... Dlouho jsem přemýšlela o tom, jak by měl vlastně vůbec vypadat, ale nemohla jsem příjít na žádné "Vánoční Anime", které by mi sedlo do nadcházející vánoční atmosféry. Pak mě ale přímo praštilo jedno anime do očí, TEGAMI BACHI!! Naprosto dokonalé anime, vypadá opravdu vánočně, nikdy mi něco takového nedokáže rozmluvit. Kdykoliv ssi na tohle vzpomenu, tak Vánoce mi klepou na dveře!! xD ... Možná tohle anime nemá s Vánoci nic společného, ale i tak jsem si nemohla pomoci. Určitě nejsem jediná, komu atmosféra Tegami Bachi (neboli Letter Bee) přijde alespoň trochu vánočně naladěná. Určitě to není jen moje představivost!! TT3TT

Každopádně, tady máte obrázek, jak by to mělo vypadat, nebo aspoň jak to vypadá na mém počítači. Nevím proč, ale vždycky s novým designem neuvěřitelně bojuji, než nakonec vyhraju. Vždycky mi to někde nevychází, překrývá se a podobně ... no, k dokonalosti tomu ještě hodně chybí, musím se více snažit a učit do budoucna!! */////* ... Nakonec se mi podařilo s tímhle kabátkem nějak domluvit a vypadá to jakž-takž pozorovatelně, ale pořád to není žádná slava. Do příště se určitě musím polepšit, prosím, dejte mi vědět, pokud se u Vás vyskytnou nějaké nesrovnalosti, zkusím na nich ještě trochu zapracovat!! */////*

Tady máte obrázek, jakožto náhled, jak by měl kabátek vypadat. Na mém počítači to sedí, ale určitě je lepší, když mi řekněte, jak ho vidíte Vy na svých obrazovkách *////*

No, ke spokojenosti jsem nakonec došla, takže se můžu jít s klidem a čistou hlavou jít vyspat!! */////*
Baka Kamaru xD

HALLOWEEN Přichází!!! xD ... Novej kabátek nastavenej!!! xD

31. října 2012 v 2:07 | Baka Kamaru xD
Yo, buddies of hell!! xD

Jak pak se máte?? xD ... Já dneska úplně skvěle a schválně, kdo uhádne proč?? xD No, nebudu čekat až to uhádnete, stejně to už určitě každý z vás ví, nebo to minimálně podle nadpisu poznal xD Ono, teď mě tak napadlo, že kdybych čekala, až někdo odpoví ... tak bych vlastně nemohla napsat žádný článek, tak radši berte jako řečnickou otázku. Na takové se neodpovídá, takže nemusím na žádnou odpověď čekat. Whaaa, o čem já to tu vlastně mluvím, no ... každopádně ... radši se pojďme vrátit zpět k tématu článku xD

SAY BOO AND SCARY ON!!! ... TRICK OR TREAT!!

ANO, JE HALLOWEENSKÝ ČAS !!!!! ... Čas upírů, strašidel (z prostěradel), zombíků, čarodějů, vlkodlaků a dalších strašidelných a nadpřirozených bytostí tohoto svátku xD ... Je pravda, že tohle je takový americký svátek, ale věřte nebo ne ... já jsem do tohohle svátku spadla taky xD ... Chvílu jsem dokonce přemýšlela, že bych si udělala nějaký kostým a šla do ulic koledovat, ale na druhou stranu ... ne, vážně ... minulý rok jsem dokonce i byla xD Sice jsem ještě pro jistotu oznamila celé vesnici, že půjdu koledovat a nakonec jsem si i pár těch sladkostí vykoledovala xD Měla jsem sebou i pár dalších děcek, a trochu jsme to upravili a místo "trick or treat" jsme říkali básničky. Spoustě lidem se to dost líbilo, takže to mělo i docela úspěch. Letos nevím, jestli to uskutečníme znova ... ale byla bych opravdu ráda, kdyby jo *//////*

No, přejdeme radši k úplně tomu nejhlavnějšímu tématu, kvůli kterému tenhle článek vlastně začal vznikat. Nejspíš jste si už všimli té velké změny, nastavila jsem sem novej kabátek blogu, aby šel hezky s dobou. Poslední dobou náš blog vždycky převlékáme na každý svátek, takže i teď tomu nemůže být jinak xD Tento kabátek tu bude asi tak ... do konce listopadu xD Přece jen se tahle strašidelná Halloweenská a samozřejmě i Dušičková nálada s námi táhne možná až do prosince, kde se mění na Mikulášskou xD Taky jsme si s Goshim-sama zavedli pravidlo, že se budeme ve vytváření nových kabátků střídat, takže příští kabátek by měl být od Goshiho-sama!! */////* ... Ale nevím, jestli to vydrží, nakonec ho stejně budu asi muset udělat já xD To se ještě uvidí, nikdy radši nic neplánujte příliš dopředu, protože se všechno může hezky rychle změnit xD

Tady máte screenshot, jak by ten design měl doopravdy vypadat nebo spíše jak vypadá obrázek, který jsem nastavovala. Nejsem moc dobrej programátor, všechny tyhle blbosti okolo počítačů a programování, nastavování a další věci jdou opravdu hodně daleko mimo mě xD ... Ale tak snad to vypadá aspoň trochu, jak má ... přinejhorším se na to ještě podívá Goshi-sama, třeba se mu povede opravit nedostatky xD


A to je nejspíš k tomuto článku vše, tak zas někdy ... xD
Baka Kamaru xD

Konečně hotovo x)

9. října 2012 v 19:23 | Goshida Rikyu x)
Yo x)

Dlouho jsem sem nic nenapsal, tak napíšu aspoň tohle krátké oznámení. Konečně se mi podařilo nastavit nový kabátek, jak s oblibou říká Kamaru. Pravděpodobně si říkáte, že je to celkem jednoduchá záležitost, ale zkuste si to dělat, když vám za zády stojí člověk, jenž má neuvěřitelnou chuť komentovat vše, co uděláte a samozřejmě Vás při tom ještě opravovat x) Nejsem ten typ člověka se železnýma nervama, takže jsem občas potřeboval nějakou tu kratší pauzu, abych o ně nepřišel x) Nesmím zapomenout, že Kamaru si pro příště dvakrát rozmyslí, jestli mě bude zase chtít rušit a komentovat při práci ... nebo na to možná do té doby zapomene a budeme zase na začátku ... jeden by se tomu ani nedivil x)

Co se týče nového vzhledu, tak jsem s ním tak ... na 50% spokojen x) Nikdy jsem nebyl v takovýchto věcech dobrý a hlavně je to opravdu jednoduchý vzhled, takže na to ani nic moc, co by člověk mohl mít nebo nemít rád x) Kamaru je z něj nadšená tak na 1000%, takže ho nechám tak, jak je x) Snad se Vám taky trochu zalíbil a do příště se nám třeba podaří vytvořit něco důstojnějšího, co bychom tady na blogu mohli bez obav a strachu publikovat x) ... Víc už asi nemám co říct, vše důležité už bylo řečeno a já nejsem moc ukecaný typ jako Kamaru, takže se tu s Vámi a malým náhledem rozloučím x)

Menší náhled, jak vypadá náš kabátek x)

Goshida Rikyu x)
 
 

Reklama

DÁREČKY PRO NÁS OD ÚŽASNÝCH BLOGERŮ *//////*

AVATARY
Od Nagai :3

OBRÁZKY
Od Jackie :3

Od Anne-chan :3Hakuhódžó no senši
NÁŠ ŽIVOT OTAKU ANEB JAK JSME NA TOM S ANIME XD
BakaKamaruxD's anime, manga, reviews, recommendations, blogs and lists at Anime-Planet

Za návštěvu Arigato!! \(^_^)/ ... a zase se někdy objevte O(≧ω≦)O