....


Předem se omlouváme těm, kterým by vadilo, když si zkopírujeme nějaké články nebo odkazy z jejich stránek. Pokud proti tomu máte nějaké námitky, ozvěte se a nějak se určitě domluvíme. U všech článků se ovšem snažíme dát zdroj, abychom se vyhli zbytečným problémům. Proto bychom chtěli, aby jste i Vy u článků, které si převezmete od nás uvedli zdroj na naš blog, budeme Vám za to nesmírně vděční */////*

Upozorňujeme, že nejseme vlastníci žádných obrázků, avatarů, stampek, gifů či jakékoliv další grafiky, pokud neuvedeme jinak. Vše máme ze známých stránek: Google.cz, Deviantart.com, Zerochan.net, Tumblr.com. Nevydáváme nic za své, vše patří jejich autorům!! Stejně tak jako my máme autorská práva na naše články, stejně tak recenze a obrázky, jenž píše a kreslí Kamaru.

Připomínka, na našem blogu se vyskytuje homosexuální tématika zvaná YAOI a YURI a stejně tak i jejich mírnější odvětví Shounen Ai a Shoujo Ai. Pokud proti tomuto máte výhrady, prosím, zdržte se urážlivých poznámek nebo Vás budeme strašit ve Vaších nočních můrách až do konce Vašeho života!! A radši nás neberte na lehkou váhu.

Informace pro nové čtenáře:
- Pokud píšem společný článek, tak Kamaru píše zeleně a Goshi-sama píše modře. Jde hlavně o rozdělení vět v naších rozhovorech, jenž jsou součástí snad každého článku x)

- Dále vás prosíme!! Když najdete na našem blogu nefungující odkazy či videa, tak nám to prosím nahlašte buď do komentářů pod daný článek, do speciálního článku s názvem "Dotazy/nápady/kam napsat??" nebo nám napište na e-mail: 16kamaru@seznam.cz, který můžete využít i pro otázky či připomínky. V případě otázek v komentářích Vás prosíme, aby jste nám napsali zda chcete odpovědět tu na blogu nebo soukromě na Váš e-mail či blog. Zmíněný článek můžete využít takže k "chatování", pokud si chcete s námi jen tak popovídat. Vždycky tu někdo bude, kdo Vám odpoví xDAKTUÁLNĚ nebo ne??:

Yarodomo!! Věříme, že až jednou Kamaru dokončí školu, tak se k blogování určitě vrátíme!!
Teď je toho na nás bohužel moc a na blogování není vůbec čas TT//////TT


Vykecávací a jiné aktuální články:

Články s AMV, ASMV, CMV, GMV, MAD ... a podobná videa xD ....

Příjemný pobyt na lodi Cibo Vám přejí Kapitáni
Goshida Rikyu x) a Baka Kamaru xD

Naše vykecávání aneb slova dvou střelených Otaku xDD

„Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí.“

21. října 2017 v 0:12 | Baka-chan xD a Goshi-sama x)
- Albert Einstein
Yohoho, Yarodomo!! >////<

Jak je to dlouho, co jsem takhle naposled někoho pozdravila?? Jak je to dlouho, co jsme naposledy vytvářeli vykecávací článek?? A jak je to dlouho, co jsme vůbec nějaký článek napsali?! Nebudete tomu věřit, ale úplně tady na to pěkně sprostě a z vysoka kašleme. Pravděpodobně tomu ani nepotřebujete věřit, protože je to bohužel velmi krutá realita. Původně jsem měla v plánu tu napsat aspoň deset omluvných odstavců, dalších pět s výmluvama a aspoň dva s tučnou dávkou nostalgie. Nakonec z toho ale sešlo. Můžete za to poděkovat Goshimu-sama, který na Vás všechny myslí a nechce, abyste se tu unudili k smrti, nedej bože ztratili chuť na náš blog vůbec ještě někdy zabloudit >////< ... Na druhou stranu by se ale hodilo tu aspoň pár řádků o těchto tématech prohodit, jen tak čistě ze slušnosti. Proto se oba dva moc omlouváme za naši neaktivitu, ale ačkoliv jsem doufala, že se začátkem nového školního roku najdu spoustu volného času, který se mi přes prázdniny nedostával, bohužel je to teď s mým volným časem ještě mnohem horší. Nevím, jestli je to tím, že jsem posledním rokem na vysoké a nebo jestli si prostě jen nedokážu správně rozložit čas tak, abych v něm nějaké místo uvolnila. Goshi-sama je zase až po uši zahrabaný ve svých historických knihách o ... historii a nemá čas na přítomnost. Proto se to tu pravděpodobně ještě nějakou dobu bohužel nerozjede na plné obrátky, jak tomu kdysi bývalo. Až dokončím školu, tak opravdu doufám, že budu mít více času, ale silně o tom pochybuju.

„Je jenom jedna cesta za štěstím a to přestat se trápit nad tím, co je mimo naši moc.“

10. května 2017 v 18:05 | Baka-chan xD a Goshi-sama x)
- Epiktétos
Yohohohoho!! YARODOMO!!

Nebudete tomu věřit, ale po nějaké době jsme se zase rozhodli napsat nový článek!! Pro začátek se chceme omluvit, jsem si jistá, že všichni určitě víte, jak tahle část na našem blogu chodí. Nejen, že tu musím napsat několik odstavců o tom, jak moc nám je líto, že to tu tak stojí, že naše aktivita je hluboko pod bodem mrazu, a že tady vlastně na všechno úplně kašleme. Taky se tu určitě musí objevit značný počet odstavců s omluvami za výše zmíněné neodstatky a problémy!! Ale na druhou stranu si tak nějak nejsem jistá, jestli je to vůbec to, co tu všichni chcete slyšet TT////TT ... Chci říct, konečně jsme se rozhodli napsat článek (nebo spíše, konečně máme oba dva dost času na to napsat nějaký článek) a příjde mi tak trochu ... zbytečné ... ne, to není ono ... nezáživné ... nah, to taky ne ... jak je to slovo?! ... >////<
... Nepraktické?? x)
Eh, já měla na mysli nějaké jiné slovo xD
"Na mysli" říkáš, tak to bude určitě nějaký slovo, které neexistuje x)
Haha, moc vtipné. Prostě ... po tak dlouhé době není zrovna dobré, aby jsme psali sáhodlouhé odstavce s omluvami a podobně, když místo toho můžeme dělat něco více produktivního.
To jsi hezky obkecala x)
Hehe, máš mě vidět ve škole, když mám něco obhajovat xD
Jsem si jistý, že v takovou dobu vůbec nedáváš smysl x)
By ses divil, jak perlím xD

THE BEST IS YET TO COME

5. ledna 2017 v 21:52 | Baka-chan xD a Goshi-sama x)
Yohoho, Yarodomo!! *////*

WE ARE BACK!!

Teda, abyste si nedělali zbytečné naděje, rozhodli jsme se napsat nějaký článek. Pro začátek.

Strašně nám to chybělo ... a to ještě neuběhla ani zas tak dlouhá doba našeho posledního článku *////*

Ale vážně. Chtěli bysme se zase jednou vykecat. Nebo spíš. Užírá nás svědomí. Minimálně mě ano TT////TT

I like to be alone, but I hate to be lonely.

30. srpna 2016 v 20:39 | Baka Kamaru xD
Yohoho, Yarodomo!! *////*

Vím, že poslední dobou tu jsou jen samé kecy a nic pořádně zajímavého. Ale i přesto jsem se rozhodla napsat nějaký článek o mém, nebo spíše našem, malém výletu do Blanska a Rájce. Prvně však ještě další, pro mě velice podstatná věc!! Večer, kolem desáté nebo jedenácté by se měl Goshi-sama konečně vrátit!! *////* ... Nemáte ponětí, jak jsem nadšená!! Konečně ho uvidím po nějakých třech měsících. Včera večer jsem mu volala, abych se dozvěděla, jak to na dnešek vidí, takže jsem se dozvěděla, že pokud všechno půjde tak jak má, doprava nebude zdržovat, spožděna a podobně, tak by doma mohl být už kolem desáté!! Jsem neuvěřitelně šťastná!! Šťastná natolik, že jsem se rozhodla napsat článek, abych zabila trochu času tohoto nechutného čekání. Ale jak se znám, tak už od osmi budu stepovat v předsíni u dveří a čekat, až uslyším přijet auto!! *////* ... Whaaa, pravděpodobně Vám v tomto článku za chvíli polezu na nervy, ale věřte mi, moje rodina to měla se mnou ty tři měsíce mnohem horší. Nejen, že byly prázdniny = žádná škola, neustálé bytí doma, ale ještě ke všemu se Goshi-sama rozhodl odjet, takže jsem neměla koho otravovat s mým neustálým žvaněním. Pokud někdo z Vás neví, o čem tu vlastně mluvím, tak vše bylo vysvětleno, v rámci možností, v minulém článku >////< ... Ale teď pojďme zpět k tématu článku.

Mám v plánu tu probrat toho trošku více, nějaká čtyři témata včetně toho, které jsem už probrala v prvním odstavci. Takže zbývají už jen tři. Budu se snažit psát co nejsrozumitelněji a nesjtručnějí, i když to jsou zrovna dvě věci, které se mi vyhýbají jako čert kříži. Už je to trochu déle, co jsem psala nějaký článek o výletě nebo něčem podobném, takže mě bude pravděpodobně nějakou dobu trvat, než se znovu dostanu do mého ustavičného kecání a odbočování od tématu. Oh, teď jsem si ještě vzpomněla na další věc, o které jsem tu chtěla napsat aspoň odstavec ... nebo spíše jsem se chtěla pochlubit. Takže vlastně čekejte ještě další čtyři věci, které tu chci probrat. Ale dost kecání o tom, co se bude dít a pojďme raději k prvnímu tématu tohoto zdánlivě nekončícího článku!! *////*

"Vzpomínky jsou někdy velmi důležité, protože to je někdy to jediné, co máte."

23. srpna 2016 v 23:57 | Baka-chan xD a Goshi-sama x)

- David Copperfield
Yooohoooo!! *///////*

Yarodomo, nebudete tomu věřit, ale konečně píšeme nějaký článek!! Po tak dlouhé době, kdy jsme tu už dávno měli mít minimálně tři stovky článků, jsem se rozhodli nějaký napsat. Pamatuju si, jak jsme slibovali, že začátkem prázdnin se to tu zase rozjede, stále na to myslím a jsem na nás za to neuvěřitelně naštvaná. Jenže bohužel nebylo na vybranou. A důvod je docela jednoduchý, nechte mě jej osvětlit. Pravděpodobně si spousta z Vás pamatuje ... a nebo o tom nikdo z Vás neví ... tak či onak, už dlouhou dobu bylo na našem blogu rozhodnuto, že individuální tvorba článků na tomto blogu bude velmi omezená ... jinými slovy (nemám ponětí, co je to "individuální" xD), jsme kdysi rozhodli, že články budeme vydávat společně, pokud se nejedná o anime nebo mangu. Většinou to funguje tak, že já píšu článek, zatímco Goshi-sama sleduje v pozadí a občas přidá nějaký ten svůj komentář, tudíž ho v některých článcích nemusíte najít, ale pořád u něj byl. Tak nějak vznikají naše články. Jenže poslední tři měsíce jsme neměli moc šancí napsat nějaký článek, jelikož Goshi-sama je v cizině a jezdí po tamních vykopávkách. Jelikož dělá od rána do večera a pak padne polomrtvej do postele, tak nebylo moc možností, najít si čas napsat článek. Občas se mu povedlo napsat nějaký anime článek, ale to je asi tak všechno.

Proto bych se Vám všem chtěla omluvit za neaktivitu, ale jelikož nepíšeme články samostatně a poslední dobou velmi těžce seřízujeme naše volno (ještě s časovým posunem v cestě), abysme aspoň mohli chvíli pokecat, tak na články opravdu nebylo ani pomyšlení. Jenže Goshi-sama se má koncem srpna konečně vrátit!! *////* ... Přesněji by to mělo být 30tého kolem osmé večerní, ale může se tu objevit dříve nebo později ... každopádně, nemáte ponětí jak moc se na něj těším!! *////* ... Jsem si docela jistá, že jste teďka všichni docela zmatení. Kecám tu o spoustě informací, které ani nejsou nijak důležité a nic nevysvětlím. No, vysvětlila jsem Vám naši tvorbu článků. Vím, že jsme se tu o tom nezmínili, ale Goshi-sama začátkem června (přesněji 7tého) odjel do ciziny (projel toho více, ale o tom tu nebudu mluvit, je to Goshiho-sama soukromí), protože se mu naskytla příložitost vidět nějaké vykopávky, staré artefakty, spisy a já nevím, co ještě ... prostě dostal vekou příležitost a nehodlal ji promarnit, proto se vydal na tříměsiční cestu napříč historií ... tak nějak bych to nazvala. Nebyla tu o tom zmíňka, protože tu o tom Goshi-sama nechtěl mluvit ... další detaily jsou přísně tajné!! >/////<

„Celý svět je plný zázraků, na které jsme si však tak zvykli, že je nazýváme všedními věcmi.“

20. května 2016 v 0:21 | Baka-chan xD a Goshi-sama :)
- Hans Christian Andersen
Yoooo, Yarodomo!! *////////*

Konečně se mi naskytl nějaký ten prostor a můžu napsat článek!! Nemáte ponětí, jak moc jsem ráda, že si můžu sednout za můj milovanej noťas a můžu konečně napsat nějaký článek!! Od té doby, co jsme se vrátili ze zmiňovaného "školního výletu", to bylo opravdu hodně hektické, ale teď se to konečně uklidnilo!! Ještě mám před sebou dvě zkoušky, ale stále je to mnohem lepší, než jaké to bylo předtím. Nikdy jsem si nemyslela, že budu tolik toužit po oddychu, jídle, posteli, spánku, anime a videohrách!! Ale konečně nastal ten den, kdy se můžu bez starostí válet a užívat si volna!! *//////*
Koukám, že netoužíš zrovna po málo věcech x)
Hej, já jsem skromnej člověk, stačí z toho jen dvě věci!! xD
Jasně, jídlo a postel, nemám pravdu?? x)
Ty mě nějak moc dobře znáš xD
Každý by dokázal něco takového uhodnout. Pokud ti stačí jen tyhle dvě věci, tak nepotřebuješ ty další, že?? x)
Fakt, že mi stačí jen dvě věci neznamená, že nechci ty ostatní!! xD
Dobře. Vymyslím ti bojový plán, který zahrne všechny. Uvaříš jídlo, oddychnem si u anime, zahrejeme videohry, půjdeme spát do postele ... co ty na to?? Lepší nabídku těžko najdeš x)

„Život je čekání na to, kdy se sny změní ve skutečnost.“

17. dubna 2016 v 23:21 | Baka-chan xD a Goshi-sama :)
- Victor Hugo
Yohohohoh, Yarodomo!!! *////////////*

Už jsou to věky, co jsme se naposledy ozvali a potřebujeme Vám aspoň tak nějak naznačit, co se děje. Víme, že to tu poslední dobou stojí na starou bačkoru a ještě hodně dlouho to bude takhle pokračovat ... Nikdy jsem si nemyslela, že to tu dopadne až tak špatně. Upřímně, nejradši bych vrátila čas a začala tady zase pěkně od začátku, protože v té době jsme měli tolik času, že jsme přidávali "několik článků DENNĚ" a né "několik článků MĚSIČNĚ". Přesto všechno jsme ale neuvěřitelně rádi, že i tak se tu občas někdo vyskytne!! *//////* ... Protože omluvy píšeme snad v každém článku, tak tenhle článek bych chtěla tak nějak nechat bez omluv, protože už to určitě začíná znít jako rozvrzanej kolovrátek. Proto jsem se rozhodla, že uděláme jen takový krátký článek o tom, co se bude dít další ... tak dva měsíce ... od teď. Předem říkám, že toho do teď moc neudálo, mě zaměstnala škola a Goshiho-sama práce (rovná se cestování po světě TT3TT ... Závist!!). Ale následující tři týdny máme se školou soustředění a pak další měsíc na to je zkouškové období ... takže když to sečteme, tak za dva měsíce by měl být klid, trocha volna a ... co je na tom to nejlepší ... konečně nějaký čas na nové články!! *//////*

"Vánoce nejsou o tom, jak je trávíš, ale o tom, s kým je trávíš."

31. prosince 2015 v 0:04 | Baka-chan xD a Goshi-sama :)
- řecké přísloví
Nyahaha, Yarodomo ... jak si užíváte tento povánoční čas?? xD

!! Tak nějak, pokud nemáte zájem číst moje stížnosti a samozřejmě náše neuvěřitelně dlouhé dialogy, tak přeskočte k dalšímu nadpisu ... a samozřejmě, tehle článek je jako vždy o ničem, takže ho nemusíte ani číst, pokud máte něco lepšího na práci ... jako je třeba luxování krabic po cukroví *//////* ... !!

Neděste se, ale Kamaru, jakožto slavný detektiv, se dneska pilně věnoval studiu a konečně byl propuštěn na svobodu xD ... Nyaaah, už na to nechci ani myslet. Člověk se tu krásně válí na pohovce s plnou krabicou cukroví a několika řízky na talíři a někdo se uráčí ho dotáhnout ke stolu a posadit k učeni!! Ani nevíte, jak těžké bylo loučení TT3TT Vsadím se, že mému cukroví a řízkům po mě stýskalo TT3TT ... Ale né, Goshi-sama se jen tak nedá přemluvit, protože brzo začne zkouškové, musím se učit, abych aspoň něco do té hlavy dostala ... a teď, když se Goshi-sama konečně rozhodl mě dát na chvíli oddech a jít si vytřepat hlavu, abych tam mohla naházet nové věci, tak už tu nejsou žádné řízky TT3TT ... Mám já to ale těžký život!! K čertu s učením, kdo chce bejt chytrej ... mě stačí jídlo TT^TT
Slyším, že si zase někde stěžuješ!! x)
N-n-ne ... ne-nestěžuju ... t-to se ti jen z-zdá!! Není možný, aby jsi něco takovýho slyšel, protože já něco takovýho určitě nedělám ... TT3TT
Oh, opravdu?? Tak to je dobře, za chvílu se půjdeš zase učit x)
TT___________________________TT

"Vánoce jsou čas, kdy se vám stýská po domově, dokonce i když jste doma."

15. prosince 2015 v 21:57 | Baka-chan xD a Goshi-sama :)
- Carole Nelson Douglas
Yohoho, Yarodomo!!

Máme takový pocit, že by to zase chtělo nějaký ten článek, aby to tu jen tak nestálo xD S velkou hrůzou jsme si totiž všimli, že poslední článek jsme tu dávali čtrnáctého listopadu!!. Ten měsíc jsme dohromady vydali jen ubohé tři články a za tento měsíc, který už se také blíží pomalým krokem ke konci, jsme vlastně nenapsali ještě ani jeden jediný článek TT^TT ... Když jsem na to tak koukala, tak jsem hned musela projevit svou nespokojenost Goshimu-sama, protože něco takového je neodpustitelného!! Opravdu jsem si nikdy nemyslela, že mě škola a práce zaměstná natolik, že bychom přestali dávat články na blog TT3TT ... To je jedna z těch věcí, na které nechci ani pomyslet. Musíme sem dát aspoň tento vykecávací a nezáživný článek, protože jinak by to tu stálo ještě o dost déle ... při nejlepším bychom se sem koukli přes prázdniny ... při nejhorším až po zkouškovém xD

Podle mě to trochu přeháníš. Jednoduše není čas a s únavou se pojí také nechuť. Pořád je lepší sem nic nedávat, než sem dávat články s deseti odstavci o tom, jak se omlouváme a nic nestíháme ... jako to děláš normálně, nemyslíš?? x)
Eh-he ... he ... nerada to přiznávám, ale ... musím uznat, že máš pravdu ... Ale teď tu mám pár témat, které bych tu chtěla probrat a ani jedno z nich se netýká omluvy ... nebo aspoň né přímo xD
To hned zlepšuje náladu ... sem s nima x)

V tomhle článku bych chtěla tak nějak shrnout budoucnost tohoto blogu, jak to vypadá s naší aktivitou, podělit se o nějaké novinky z našeho "otaku života", které se týkají hlavně mangy a anime ... a v neposlední řadě také spoustu dalších kravin, které mě během psaní tohoto článku zaručeně napadnou a nebudu chtít příjít o možnost Vám tyto kraviny vnutit ke čtení xD Přece jen, nebyl by to článek v našem stylu, kdyby se tu nevyskytly ve velké míře naše rozhovory a kecy všude okolo a mimo témata xD Taky tu mám pár otázek na Vás, na které bysme rádi znali Vaše odpovědi. Poslední dobou mám neuvěřitelně mizernou paměť, a tak si musím před začátkem psaní každého článku pěkně sepsat všechny témata, která tu chcu nějako obkecat, protože Vás přece jen nemůžu o něco ošidit, ne?? xD

"Proti trampotám života dal Bůh člověku tři věci - naději, spánek a smích."

24. října 2015 v 13:55 | Baka-chan xD a Goshi-sama :)
- Immanuel Kant
Yohohoho, Yarodomo!! (҂`^´)/

Nebudete tomu věřit, ale ... jakožto věrní zombíci se vracíme z temných a mrtvolných hlubin hřibitova, abychom Vám oznámili, že i přes všechnu naši neaktivitu to tu stále nekončí a stále jsme na pozoru!! Hned jak se vyskytne jedna volnější chvíle, která se vsune do našeho nacpaného programu, jako třeba právě tato, tak ji chytneme pořádně za pačesy a začneme produkovat zase nějaké články jako manufaktura xD Opravdu si od Vás zasloužíme nějaký trest, protože už snad ani není možné, aby to tu tak stálo a nic se tu neobjevovalo ... myslela jsem si, že naše období mrtvolnosti rychle přejde, ale teď bohužel nevidím moc velkou naději TT3TT ... Ale to se jednou všechno změní!! Rozhodně nemáme v plánu to tu nechat padnout nebo to nechat na pospas osudu!! Je to tu až moc přeplněno naším životem, aby to tu jen tak umřelo!! TT^TT Bohužel, nevím jistě, kdy se tento tolik očekávaný zvrat události doopravdy stane.

Myslela jsem, že teď budu mít trochu více času na blog, ale nakonec jsem přišla na to, že nejvíce volného času jsem měla na základce a od té doby to šlo z kopce xD Tenkrát jsem ještě neměla blog a všechen čas trávila spaním, jídlem, hrami na počítači nebo anime či mangou a škola u mě byla opravdu ... daleko za posledním místem ... s nástupem na střední se to trochu zhoršilo, ale pořád u mě vyhrával spánek s anime a blogem nad školou xD ... No, a teď se mi ta škola bohužel cpe snad všude a jediné, co se drží a udrží navždy na stejném a prvním místě je jídlo ... všechno ostatní tak nějak pořád mění své pozice TT^TT ... Whah, o čem to tu vlastně mluvím?? Nechtěla jsem tu začít mluvit o nějakých blbostech ... a ještě ke všemu jsem začala kecat o nějakých ... opravdu divných věcech, co nedávají smysl ... radši celý tenhle odstavec ignorujme a pojďme dále xD

"Přítel je člověk, který zná melodii tvého srdce, který ti ji předzpívá, když ji zapomeneš."

4. října 2015 v 22:36 | Baka-chan xD a Goshi-sama :)
- Albert Einstein
Yohoho, Yarodomo!! :3

Jak se máte?? Co škola či práce?? A jak se Vám líbí tohle mrazivé počasí, které sem z ničeho nic přišlo?? ... Tak, tady máte denní dávku otázek, aby jste měli na co psát komentáře xD A teď už se vrátíme k našemu vykecávacímu článku tak, jako vždycky xD Nebudete tomu věřit, ale právě mě napadl nějaký tajemný zlý virus a musím vylehávat v posteli, abych se na příští týden pořádně uzdravila TT3TT ... Opravdu, strašně mě štve, když onemocním zrovna na víkend, prostě být nemocný o volnu je na nic xD Ale na druhou stranu jste pořád doma, takže můžete jíst a sledovat anime od rána do večera ... a ani bolest hlavy či celého těla mě v tom nezabrání!! xD

Ty se jednou zničíš, víš o tom?? x) Ale stejně mi nejde do hlavy, jak takové "chytré" stvoření jako ty dokázalo onemocnět x)
To je talent!! Všechno je to o načasovaní a správném výběru oblečení!! xD
Jo, takže jsi nemocná kvůli tomu, že ven do takové zimy chodíš skoro nahá, nemám pravdu?? x)
Když to řekneš takhle, tak to zní špatně TT3TT
... Máš pravdu, nezní to tak šalantně, jak jsi to řekla ty x)
Nevím, co to znamená, ale budu to brát jako lichotku xD
Ber to jak chceš, hlavně se co nejdříve uzdrav!! x)
Stejně to není fér, určitě jsi tu nemoc na mě hodil ty!! xD
Nesváděj svoje chyby na ostatní x)

Jako vždy máme v plánu se trochu více rozepsat ... což znamená, že vše najdete v "Celém článku" xD

"Ve věčnost nevěř, jen pohleď, jak hodina krátí rok i blažený den."

20. září 2015 v 23:20 | Baka-chan xD a Goshi-sama :)
- Quintus Horatius Flaccus
Yo, Yarodomo!! :3

Už je to opravdu dlouho, co jsme se ovzali ... řekla bych, že tak víc jak týden určitě, nemám pravdu?? Rozhodně mě to docela štve, protože se teď nemůžu věnovat blogu tolik, kolik bych chtěla a Goshi-sama ... to je případ sám o sobě xD Nechci nic říkat, ale mohl by se víc snažit sem občas přidat nějaký ten článek!! TT3TT Přece jen má právě teď mnohem více čásu, tak aby to tu celé jen tak nestálo TT^TT
Hej, nezačínej zase házet všechnu vinu na mě!!
Gomen, ale tak jsem to opravdu nemyslela. Nemusíš se hned naštvat, Goshi-sama xD
Jen aby, tomuhle tvýmu falešnýmu úsměvu by člověk neměl věřit!! x)
Mluvíš o mém dokonalém úsměvu, který všechny obelstí?? Nyahahaha xD ... Samozřejmě kromě tebe, nechápu proč -_-"
Možná proto, že tě moc dobře znám a vím, co si myslíš x)
Věř mi, nechtěl bys vědět, co si myslím xD
... Škoda, že to dokážu poznat ve všech okamžicích ...
Poznáš, když myslím na yaoi?? */////*
To ... bohužel taky ... x) A né že bych zrovna dvakrát chtěl -_-"
Whaaa, to není fér!! Já tvoje myšlenky číst neumím!! >////<
Ani nemusíš umět, snažím se ti všechny dát najevo ... jen jsi příliš nechápavý tvor ... slušně řečeno x)
Pche, všechno svádíš na mě TT3TT
Protože většina věcí je tvoje vina x)
T-to ... nemůžu popřít ... TT/////TT

Ale to nechme být. Chtěla bych se tu teď všem omluvit za naši neaktivitu. Z jedné části to bylo způsobeno výpadkem wi-fi u nás doma, takže jsem nějakou dobu byla odkázána na internet, který můžete chytit na wi-fi někde venku, u dvěří nějaké hospody, kavárny nebo KFCčka xD Povedlo se mi sice napsat pár článků, ale bylo jich naprosté minumum. Vlastně stejné množství, jako vydáváme teď, i když už je wi-fi zase zpátky ... TT3TT S další částí za to může práce, která také ukořisťuje určitý podíl času. V neposlední řadě za to může taky stres, který pomalu sbírám, zatímco se chystám na vysokou toto pondělí. A ještě nesmím zapomenout, že teď pracuju na autoškole, Kamaru se začíná učit řídit, takže se radši všichni držte doma či hodně daleko od silnic xD ... Nesnážím se tu vymlouvat, jen Vám chci dát vědět, co a jak se teď tady u nás děje. Goshi-sama má taky práci se svou školou, navíc i s prací, se kterou jezdí pořád do zahraničí, takže také nemá moc času na náš blog ... je to škoda, jak je to všechno jinačí, když vylezete ze základky či střední TT3TT A bohužel, tohle všechno bude pokračovat, přidá se k tomu teda také škola z moji strany ... a pak už nebude čas vůbec na nic TT^TT

"Nejtěžší zkouškou lidské statečnosti je, když člověk zůstane sám."

5. září 2015 v 22:12 | Baka-chan xD a Goshi-sama :)
- Jules Verne
Yohoho! Yarodomo!! :3

Chtělo by to konečně nějaký článek. Nějaký pořádný článek, který Vám bude třeba pro změnu trochu užitečný xD Začala jsem s články s recepty, ale tak nějak jsem si uvědomila, že od všech receptů mám jen konečnou fotku, kterou dávám na instagram a příležitostně na fejs xD Proto jsem se rozhodla, že všechny recepty udělám ještě jednou a zkusím nafotit něco trochu víc, než jen konečný výsledek. U článku s Pocky jsem měla tolik fotek jen díky tomu, že fotila moje sestra, která když dostane do ruky něco, co fotí, tak pak máte paměť plnou fotek všeho, co jen vidíte kolem sebe xD Jsem za to ráda, aspoň jsem byla schopná dát do článku více fotek xD Teď tu ale mám pár receptů, k některým nemám vůbec žádnou fotku a přijde mi to neuvěřitelně chudé, proto budete ještě muset chvíli počkat. U některých receptů je přece jen lepší, když tam máte nějakou fotku postupu … i když, možná je to zbytečný xD Ono přece jen, každý si to pak udělá podle sebe. Ale když už to sem dávám, tak to chce i nějakou obrázkovou dokumentaci, nebyla bych to já, kdybych nebojovala s maximálním počtem znaků v jednom článku!! xD

Tenhle článek ale není o jídle, nemám pravdu?? x)
Eh, o jídle může být cokoliv a kdykoliv!! xD
S tvou přítomností o tom nepochybuju x)
Včera jsem přemýšlela, že bych zkusila jeden zajímavý recept. Budeš koukat a zbožňovat *3*
V té fázi se právě nacházím x)
Huh?? Vždyť ani nevíš, co je to za recept xD
Nemám v plánu nic měnit jen kvůli receptu x)
Nevím, jak na to reagovat, tak to nechám být xD Každopádně, doufám, že ti bude chutnat *3*
Jestli mi nedáš sníst papír s receptem nebo něco sladkého, tak určitě ano x)
To by byl dobrej vtip. Počkám s tím na Apríla xD ... Dám ti do ruky kuchařku a řeknu: "Oběd máš na straně 24!!" xD
Prosím ne x)

Radši se vrátíme k původnímu tématu a tím je užitečnost tohoto článku. Zmiňovala jsem se o tom hned na začátku, že chci napsat nějaký konečně užitečný článek. A to by měl být právě tenhle … chci říct, recepty jsou podle mě také hodně užitečné, ale tak trochu musím říct, že je na nic je sem dávat. Přece jen, všechno můžete dávno najít na internetu a já nejsem tak zběhlej člověk, abych začala vytvářet a vymýšlet mé vlastní recepty xD
To radši ani nezkoušej -_-"
Tenhle článek by měl být užitečný trochu z jiné stránky. Možná si někteří s Vás pamatují nebo aspoň matně vybavují, že jsem se tu několika řádky zmiňovala o školním roce, který právě začíná a hlavně ve spojistosti s přípravami na maturitu pro letošní maturující ročníky. Slibovala jsem Vám, že sem přidám své přípravy povinné četby k maturitě, kterou jsou úspěšně přemohla!! :3 Určitě se pořád jen opakuju, ale někdy je těžké udělat si takové přípravy, když nevíte, co v nich má být. Proto Vám všem chci nabídnout své přípravy na dvacet knížek, které jsem si vybrala k maturitě, a protože seznamy knih na školách bývají podobné, tak jsem si naprosto jistá, že aspoň některé knížky budete mít vybrané stejně. Nejsou to sice nějaké světoborné přípravy, ale mě k maturitě naprosto stačily. Dokonce je tam i spousta informací, které po Vás u maturity chtít nebudou a můžete to tak ještě více pročistit.

A vůbec, nemusíte si z nich vůbec brát žádný příklad a jen tenhle článek ignorovat a přeskočit xD

Kamaru právě překonala další narozeniny!! :3

24. srpna 2015 v 1:51 | Baka Kamaru xD
Yohoho, Yarodomo!! xD

Děláme to každý rok a ani dnešní rok nebude výjimkou xD Mám totiž dneska (well, když zveřejním tenhle článek, tak to bude pravděpodobně už "včera", ale tak snad to pochopíte xD) ... narozeniny a musím se Vám všem pochlubit, co jsem dostala!! :3 Oslava už byla sice včera ... no, trvala pomalu až do dnešního rána, ale to už jsou jen malé detaily xD Víte moc dobře, jak moc se ráda chlubím a také víte moc dobře, že sem dávám oznámení každý rok. Musím říct, že narozdíl od Goshiho-sama jsem nadšená pokaždé, když jsem o rok starší. Vždycky si říkám, že se konečně věkově přibližuju Goshimu-sama a nemůže mi říkat, jaký malý děcko jsem, ale pak má v prosincu narozky Goshi-sama a já jsem zase zpátky ve své depresivní náladě xD Jsme od sebe věkově asi pět let a on nikdy nemine příležitost mě označit za děcko TT3TT Jednou, až se dostanu z náctiletých, tak mu ukážu, že už nejsem malé děcko!! xD

Ale i přesto, že tenhle článek dělám každý rok, tak jsem přemýšlela, jestli ho mám udělat i letos. Ale nakonec zvítězil fakt, že stejně nemám nic jiného na práci, takže budu pokračovat ve svém flákání a napíšu tenhle článek na blog xD Víte, tyhle prázdniny jsou ty nejdelší, který za život dostanu, už sedím doma víc jak tři měsíce a opravdu na mě začíná doléhat nuda. Navíc ještě prázdniny neskončili a mám před sebou ještě další měsíc nudy xD Chápu, že spousta lidí by za to byla ráda, ale já nejsem ten typ, co by zvládl vysedávat doma dýl, jak dva měsíce normálních prázdnin ... sice je to fajn, člověk nemusí myslet na školu, může se válet doma a zápasit s ledničkou, ale i tak ... poslední dobou jsem dost protivná a Goshimu-sama to začíná lézt na nervy xD Jsem dokonce na tolik líná, že ani nepíšu žádné články na blog. Opravdu, myslím, že moje lenost nezná hranic TT3TT

Teď jsem se konečně dokopala k sepsání aspoň tohoto krátkého, arogantního článku, kde se začnu pěkně vytahovat a chlubit všema věcma, co jsem dostala k narozeninám xD Nemáte vůbec žádnou povinnost si tohle necha líbil, nemusíte tento článek číst a už vůbec si jej prosím neberte k srdci xD ... Pro ty z Vás, kteří si i tak přejí pokračovat, tak "Celý článek" je Vám k dispozici xD

"Žádná láska není tak opravdová, jako láska k jídlu."

19. srpna 2015 v 21:58 | Baka-chan xD a Goshi-sama :) ... Pocky game!! :3
- Geroge Bernard Shaw
Myachacha!! Yarodomo!! :3

Víte, najednou jsem dostala úplně něuvěřitelnou chuť napsat nějaký vykecávací článek. Stává se mi to poměrně často, ale málo kdy se mi stane, že ho opravdu začnu psát, když se mnou není Goshi-sama xD Ale každou chvíli by se měl vrátit, takže začnu mluvit o svých kravinách dokud mám možnost a nikdo mi do toho nebude kecat xD Pravdou je, že poslední dobou přemýšlím, jak náš blog vylepšit. Chci říct, není to tak, že by náš blog postrádal návštěvnost. To je jedna z věcí, kterou opravdu neřeším, ale chybí mi komentáře TT3TT Nikdy to tu nebylo moc slavné s komentováním, ale i přesto jich tu bylo aspoň pár. Teď tu člověk nenajde nic TT3TT Vím, že jediný důvod, proč náš blog navštěvují lidé jsou odkazy na anime, které sem dáváme, ale tak nějak si říkám, že to není to, co chci. Jsem hodně náročnej člověk a nic se mi jen tak nezavděčí xD

↓ Proto bych se chtěla zeptat, jaké články by jste chtěli, abychom začali přídavat častěji ↓
Je pravda, že člověk se nemůže zavděčit všem, ale chtěla bych posbírat Vaše názory, nápady a návrhy a využít je k vytvoření nějakého užitečného článku. Mám tu pár receptů, které bych sem chtěla dát. Sice se mi nepovedlo, aby moje výtvory vypadaly uctyhodně, takže nemám většinou žádné fotky. Ale když vynecháme vzhledovou stránku, tak recepty nakonec dopadly opravdu dobře a jídlo (ve většině případů sladké) je to opravdu moc chutné *//////* Právě teď mám pár receptů rozepsaných a brzo je zveřejním, aby jste je také mohli vyzkoušet. Jsou to obyčejné, jednoduché recepty, takže se nemusíte ničeho bát. To jen já jsem v kuchyni neuvěřitelné nemehlo TT3TT ... Ale tak dlouho, dokud si můžu svoje jídlo sníst sama, tak mě to nevadí xD Co si myslíte o tomhe nápadu?? Měla bych sem recepty přidat nebo ne?? :3

Věřte mi, v tomhle článku není nic zajímavého, je to jen jeden z naších obvyklých vykecávacích článků xD

"Přítel je, kdo o vás ví všechno a má vás pořád stejně rád. Je to osoba, s kterou se odvažujete být sám sebou"

9. července 2015 v 0:16 | Baka-chan xD a Goshi-sama :)
- Crane
Yohohoho, Yarodomo!! :3

Zase jednou by to chtělo nějaký ukecaný článek, nemám pravdu?? xD Tenkrát to bude jeden z kratších článků, takže se nemusíte bát, že by jste tu museli být dlouho xD Jen mě tak napadlo, že nepřidáváme články navzdory všem naším slibům xD A chtěla bych taky pokecat o nějakých novinkách, které se udály ... a o kterých podle mě stojí za to mluvit xD No, je pravda, že tohle bude zase jen článek plný mých keců, které ve většině případů ani nedávají smysl, jelikož mám v hlavě až moc věci na jednou, nadruhou stranu, třeba se dozvíte nějaké životně důležité informace, které jinde než na našem blogu nenajdete xD
Hahaha, "moc věci najdnou" ... to jsi mě opravdu rozesmála x)
Jsem ráda, že jsem tě pobavila, i když jsem chtěla pobavit spíš něčím jiným xD
Nikdy by mě nenapadlo, že to uslyším od někoho, kdo v hlavě nikdy nic nemá x)
HEJ!! Dávej si pozor, to je na mě až moc záporů!! xD
Promiň, zkusím mluvit jednodušeji, tak to prosím potom oceň x)
Toho se nemusíš bát, já umím ocenit spoustu věcí xD
Jo, většina z nich je dobré jídlo x)
To jsou už jen detaily xD

Předtím, než jsem začala psát tenhle článek, tak jsem si řekla, co všechno sem chci napsat ... no, už teď si polovinu z toho nepamatuju xD Slyšela jsem od hodně lidí, že mají problém napsat delší články, protože vůbec neví, o čem mluvit ... jsme na tom podobně xD Teda, v tom, že nevíme o čem mluvit xD Dlouhý článek se píše jednoduše, taky je pravda, že ho prodlužujeme našema rozhovorama, což se z nějakého důvodu (nám opravdu neznámého) stalo součastí našeho blogu a snad každého článku xD Už ani nevím, jestli píšeme nějaké články, ve kterých nejsou naše rozhovory nebo blbé komentáře toho druhého ... jsou nějaký?? xD Kromě anime a manga článků snad žádný, poslední dobou jsme oba nějací moc ukecaní ... a hádáme se v jednom kuse xD

Kdo má zájem pokračovat ve čtení, tak je Vám tu k dispozici všudepřítomný "Celý článek" xD

Úspěšně jsme zvítězili nad školskou nadvládou!! (≧▽≦)/

1. června 2015 v 23:58 | Baka-chan xD a Goshi-sama :)
Yaaaaaaay, Yarodomo!! (≧▽≦)/

Tenhle článek, slibovali jsme ho už před nějakou dobou ... no, tak nějak, hodně se toho tento poslední měsíc událo, takže Vám o tom chci teď napsat, aby jsme Vám doplnili dávku naších výkecávacích článků, které tu nebyly tak dlouho xD Určitě jste na nás všichni naštvaní, protože tak nějak ... pořád něco slibujeme a stejně to nikdy nedodržíme ... bohužel, takový jsme xD Všechno, co slibujeme, sice myslíme opravdu smrtelně vážně a snažíme se udělat všechno proto, abychom to dodrželi, bohužel se nám to ale tady na blogu moc nedaří, a tak pokaždé když něco slíbíme, tak to ve většně případů nesplníme TT^TT ... Tak trochu nás to mrzí, ale bohužel to nemůžeme nijak moc ovlivnit, slibujeme však, že se budeme snažit to nějakým způsobem změnit!! :3

Takže, a jelikož je to opravdu hodně dlouhej vykecávací článek ... ostatně, tak jako vždycky,
tak to všechno najedete v "Celém článku"!! :3

"Žádné sliby se nedodržují hůře a s větším zpožděním než ty, u nichž není stanoven čas."

23. února 2015 v 22:48 | Baka-chan xD a Goshi-sama :)
- Jean Paul
Yo, Yarodomo!! TT3TT
↓ Určitě už všichni tušíte, o čem bude první odstavec, nemám pravdu?? xD ↓
Tak nějak jsem si všimla, že všechny naše vykecávací články začínají podobným odstavcem, který je plný omluv a prázdných slibů, které stejně nikdy nedodržíme ... toho jsou vlastně plné všechny naše články xD Vím, kolik věcí jsme Vám naslibovali a opravdu se snažíme je splnit ... našli jsme spoustu věcí, které bychom chtěli napsat na blog ... ale bohužel na to není čas TT3TT ... Vím, že kdybychom udělali nějaké super-krátké články a nerozepisovali se tak, jak to běžně děláme, tak bychom stíhali napsat třeba i tři články denně ... ale pak bynám to přišlo, že jsme Vás o něco ošidili ... xD A to my rozhodně nechceme!! xD

Dlouhé články se tak nějak staly součástí našeho blogu ... něco jako naše poznávací značka xD A když občas napíšeme nějaký kratší článek, tak si kolikrát říkám: "My jsme napsali něco tak krátkýho?!! O_O" ... Docela dost nás to pak překvapí, že jsme byli schopní taky napsat něco krátkého xD Na druhou stranu se nestává moc často, že by se nám podařilo napsat článek, který není delší jak pět odstavců ... takže proč se o tohle vůbec vlastně starám ... xD Začínám mluvit z cesty, takže bychom se radši měli začít držet tématu ... teda ... témat, která tu chceme probrat xD

↓ Jedna ... opravdu hodně důležitá událost, které se stala!! :3 ↓
Jako první se musím zmínit o jedné malé události, která se stala ... pro Vás pravděpodobně nijak důležitá, ale týká se mojí rodiny ... a co se týká mojí rodiny, to je pro mě opravdu hodně důležité xD ... Moja malá sestřička totiž měla osmnáctého narozeniny!! o(≧ω≦)o ... Dárek jsem ji sice už dávala, ale protože ona si dala tu práci udělat pro mě i přáničko ... musím ji to oplatit!! xD Sice je to teď opravdu hodně opožděně ... ale co, kdo se stará xD Lepší pozdě než nikdy xD


Tak nějak doufám, že si jí bude přáníčko ode mně líbit xD Vybrala jsem hlavní postavy, bratry, ze známého seriálu Supernatural ... určitě o tom pár z Vás slyšelo ... a dokážu i odhadnout, že pár z Vás je také velkými fanoušky tohoto hororového seriálu xD ... Viděla jsem pouze první serii (a myslím, že i pár dílů z druhé xD), ale i tak se mi hodně zalíbilo a chtěla bych se na to někdy dokoukat xD Pokud máte rádi duchy, démony, vtip, akci, spoustu zbraní, zaklínadel, smutné okamžiky a horory ... tak Vám tenhle seriál doporučuju ke zkouknutí, určitě Vás chytne hned po pár dílech a pak budete jen skandovat "Sammy! Dean! Sammy! Dean!" ... xD Nebo si třeba oblíbíte jinou postavu, je tam pár opravdu zajímavých postav, které jsem si kromě dvou hlavních ještě oblíbila ... patří mezi ně otec Deana a Sammyho .. a samozřejmě Bobby ... xD

Nejdůležitější bylo už řečeno ... takže zbytek najdete jako obvykle v "Celém článku" ... xD
Pamatujte, nenutíme Vás to číst, takže ... je to na Vaši vlastní zodpovědnost!! xD

"Přátelství je součást lidského štěstí."

1. února 2015 v 17:14 | Baka-chan xD a Goshi-sama :)
- Jan Werich
... Yarodomo, zklamali jsme naše předsevzetí TT3TT

Opravdu, řekli jsme si, že se pokusíme přidávat minimálně jeden článek denně ... ale bohužel máme tak málo času, že nestíhame ani něco takového TT3TT ... Opravdu se Vám za to omlouváme, ale bohužel je tomu tak TT3TT Jsme naprosto nezodpovědní ... a lenošní ...
... a pravděpodobně s tím nic neuděláme ... nemám pravdu?? x)
E-eh, n-nechtěla jsem to říct tak ... p-přímo, ale když to říkáš ty ... TT////TT
Snad se necítíš trapně?? x)
Ne, já jen ... ne-nemusel jsi to říkat tak na rovinu ... víš xD
Chápu tě, ale je lepší to říct na rovinu nemyslíš?? x)
Je pravda, že je to lepší ... ale ... */////* Je to od nás ... teda tebe ... opravdu hnusný ...
Víš, tahle tvoje stránka se mi opravdu líbí, vypadaš tak opravdu roztomile, když se takhle tváříš ... x)
... *///////* Děláš si ze mě srandu??!! Já se tu snažím vést vážnou a důležitou konverzaci na úrovni a ty sem přijdeš s takovým překvapujícím útokem?!! Jak dlouho jsi to plánoval, ty jeden zákeřnej úchyle!! To je podlý ... *////*
Neplánoval, jen mě to tak napadlo ... nemusíš reagovat tak přehnaně, i když to taky patří k tvému ... šarmu x)
Hahaha, moc vtipný!! ... Radši pojďme psát zase k článku!! ... A píšeš od teď ty!! >////<
Rozkaz ... X3

Vážně mám pocit, že Kamaru někdy reaguje až trochu přehnaně x) Chtěli bychom v tomhle článku vést takovou opravdu zvláštní konverzaci ... především se to bude týkat něčeho opravdu nezajímavého, nezáživného ... a pro většinu lidí těžko pochopitelného (hlavně kvůli našemu umění "neumět-se-správně-vyjádřit) x) ...

Proto bychom Vás tu teď chtěli varovat, pokud nemáte zájem si číst tenhle podivný článek, který v sobě opravdu nemá nic důležitého, tak nemusíte klikat na "Celý článek" a prostě tento článek ignorujte x)

Sice je většina naších článků takových ... bezvýznamných a vůbec nejsou ... záživné nebo důležité ... ale tenhle bude super nezáživný x) Nějak jsme se s Kamaru pustili minule do zajimavých řečí a chtěli bychom je tady trochu více rozvést, proto ... koho to opravdu nebude zajímat, nenutíme Vás to číst ... ani k tomu psát komentáře x) Stejně počítáme s tím, že tu žádný nebude x) ...

A teď už bez dalšího zdržovaní postupujeme k článku, takže kdo chce ... "Celý článek" je v provozu x)

"Novinky" ze světa Anime o(≧ω≦)o

10. ledna 2015 v 14:38 | Baka-chan xD a Goshi-sama :)
Upraveno: 10.01.2015 16:00
Yohohoho ... hoho, Yarodomo!! xD
Už je to nějakou dobu, co jsem udělali nějaký náš vykecávací článek ... a protože teď začla vycházet nějaká nová anime, tak jsem se rozhodla, že napíšeme nějaký článek, do kterého samozřejmě narvem jak tohle, tak i jiná témata ... xD Naše vykecávací články se z nějakého nepochopitelného důvodu protahují a jsou čím dál delší ... a to v nich vlastně nikdy ani neni nic moc důležitýho xD ... Chci říct, vždycky začneme psát článek s tím, že Vám chceme něco důležitého říct ... ale nakonec se zničeho nic objevíme úplně u jiného tématu xD

V pátek jsem ve škole odevzdávala dvě slohovky do češtiny ... na který jsem zapomněla a musela je napsat o přestávkách xD ... Když jsem se pak ptala ostatních, jaký je maximální povolený počet slov ... nikdo mi na tuhle otázku nedokázal odpovědět a koukal na mě, jako kdybych ho chtěla stáhnout z kůže xD ... Ale vážně, on to nikdo nevěděl xD ... Tak jsem doufala, že moje stránka ... není moc TT3TT ... Ale když jsem se pak učitelce omlouvala, že je to tak dlouhý ... tak nevypadala nijak překvapeně nebo zdrceně, že to musí číst a dokonce mi řekla, že je to fajn ... xD Tak doufám, že mi to pak nevrátí s tím, že je to moc dlouhý xD ... Mnohem více se ale bojím, že nedávají smysl ... když jsem to dávala přečíst kamošovi, tak mi v půlce řek, že už neví, o čem byl začátek xD ... Ale kdo se stará, úkol jsem splnila a výsledky jsou mi někde ... Učitelka může být ráda, že jsem se vůbec rozhodla to napsat xD
Já si myslím, že spíš TY by jsi měla být ráda, že máš tu možnost, psát si slohovky doma ... v klidu a né ve škole, kde na to máš omezený čas, který tě stresuje ... to, že to TY nevyužiješ a pak to doháníš o desetiminutových přestávkách je tvoje chyba ... x) Takže nemluv takhle!! x)
P-promiň ... já, jsem vděčná za to, že je na nás naše paní učitelka tak hodná ... já jen ... promiň TT^TT
Mě se neomlouvej, jdi se omluvit jí .. x)
Jasně, hned v ponědlí se jí půjdu omluvit!!
Dobře, hodnej chlapec ... x)
Já vždycky ... xD A nejsem chlapec!! xD

Následují ještě naše nekonečné kecy než se dostaneme k hlavnímu článku ... navíc jsme se rozhodli, že článek je nakonec moc dlouhý, takže sem hodíme perex, kdyby jste neměli zájem si to číst ... xD

Proto pokračujeme v "Celém článku", takže kdo má zájem dozvědět se nějaké novinky především o anime, která nám přišla docela zajímavá, můžete pokračovat, ale pak si neštěžujte, že jsme Vás nevarovali!! xD
 
 

Reklama


DÁREČKY PRO NÁS OD ÚŽASNÝCH BLOGERŮ *//////*

AVATARY
Od Nagai :3

OBRÁZKY
Od Jackie :3

Od Anne-chan :3Hakuhódžó no senši
NÁŠ ŽIVOT OTAKU ANEB JAK JSME NA TOM S ANIME XD
BakaKamaruxD's anime, manga, reviews, recommendations, blogs and lists at Anime-Planet

Za návštěvu Arigato!! \(^_^)/ ... a zase se někdy objevte O(≧ω≦)O