....


Předem se omlouváme těm, kterým by vadilo, když si zkopírujeme nějaké články nebo odkazy z jejich stránek. Pokud proti tomu máte nějaké námitky, ozvěte se a nějak se určitě domluvíme. U všech článků se ovšem snažíme dát zdroj, abychom se vyhli zbytečným problémům. Proto bychom chtěli, aby jste i Vy u článků, které si převezmete od nás uvedli zdroj na naš blog, budeme Vám za to nesmírně vděční */////*

Upozorňujeme, že nejseme vlastníci žádných obrázků, avatarů, stampek, gifů či jakékoliv další grafiky, pokud neuvedeme jinak. Vše máme ze známých stránek: Google.cz, Deviantart.com, Zerochan.net, Tumblr.com. Nevydáváme nic za své, vše patří jejich autorům!! Stejně tak jako my máme autorská práva na naše články, stejně tak recenze a obrázky, jenž píše a kreslí Kamaru.

Připomínka, na našem blogu se vyskytuje homosexuální tématika zvaná YAOI a YURI a stejně tak i jejich mírnější odvětví Shounen Ai a Shoujo Ai. Pokud proti tomuto máte výhrady, prosím, zdržte se urážlivých poznámek nebo Vás budeme strašit ve Vaších nočních můrách až do konce Vašeho života!! A radši nás neberte na lehkou váhu.

Informace pro nové čtenáře:
- Pokud píšem společný článek, tak Kamaru píše zeleně a Goshi-sama píše modře. Jde hlavně o rozdělení vět v naších rozhovorech, jenž jsou součástí snad každého článku x)

- Dále vás prosíme!! Když najdete na našem blogu nefungující odkazy či videa, tak nám to prosím nahlašte buď do komentářů pod daný článek, do speciálního článku s názvem "Dotazy/nápady/kam napsat??" nebo nám napište na e-mail: 16kamaru@seznam.cz, který můžete využít i pro otázky či připomínky. V případě otázek v komentářích Vás prosíme, aby jste nám napsali zda chcete odpovědět tu na blogu nebo soukromě na Váš e-mail či blog. Zmíněný článek můžete využít takže k "chatování", pokud si chcete s námi jen tak popovídat. Vždycky tu někdo bude, kdo Vám odpoví xDAKTUÁLNĚ nebo ne??:

Yarodomo!! Věříme, že až jednou Kamaru dokončí školu, tak se k blogování určitě vrátíme!!
Teď je toho na nás bohužel moc a na blogování není vůbec čas TT//////TT

Prosím, než se začnete rozčilovat, že tu není nic aktuální, berte ohled na datum zveřejnění jak samotného článku,
tak i toho posledního na hlavní stránce. Děkujeme za pochopení.


Vykecávací a jiné aktuální články:

Články s AMV, ASMV, CMV, GMV, MAD ... a podobná videa xD ....

Příjemný pobyt na lodi Cibo Vám přejí Kapitáni
Goshida Rikyu x) a Baka Kamaru xD

Hudební Skupiny / Zpěváci

Boyce Avenue - Cover Songs

18. srpna 2014 v 9:27 | Baka Kamaru xD
Olá!! Yarodmo!! :3

Takže, v minulém článku jsme se trochu moc rozkecali, ne?? xD Víte, už dlouho jsme takový článek chtěli napsat, ale nějak jsme se k tomu pořádně dostali až teď xD ... No, snad jste pochopili, co přesně jsme Vám tím článkem chtěli sdělit xD ... A snad Vás to třeba i potěší xD


Ale k tomuto článku!! ... Goshi-sama minule psal, že jsem se s Vámi chtěla podělit o písničky, které jsem našla :3 ... A je to pravda!! *///* ... Našla jsem totiž úplně boží skupinu s úplně božími písničkami :3 ... Pravděpodobně to pro Vás nebude žádná novinka a už jste o nich určitě od někoho slyšeli nebo na ně narazili i sami od sebe xD Ale i přesto se tu s Vámi chci podělit o můj objev :3

No, ze začátku Vám řeknu, že to není tak úplně můj objev ... jako spíš objev mé Mamky :3 Má strašně ráda písničku "Somebody that I used to know" od Gotyeho a Kimbry ... proto si tak jednou hledala na youtubku videa na tuhle písničku a našla tam tuhle skupinu, která na tuhle písničku udělala cover :3

Abych Vám stručně vysvětlila, co je to cover, ne? (Teda pro ty, kteří to neví xD) ... Je to přezpívání nějaké, již vzniklé písničky. Písnička tak může znít mnohdy i jinak než originál. Je to hodně běžné a spousta zpěváků a skupin se tak předhání, která verze jedné a té samé skladby je lepší :3 ... Pro bližší info jsem Vám našla i tetu wikipedii :3

↓ A teď Vám řeknu něco o skupině, kterou jsem našla :3 ↓
Skupina se jmenuje Boyce Avenue, objevila se poprvé někdy před sedmi lety a stala se opravdu hodně slavnou a jednou z nejsledovanějších skupin na youtube. Ačkoliv je to slavná skupina, tak vydali dosud jen jedno své album, pokud se nemýlím, s názvem "All We Have Left". Ale hlavní, co u nich najdete je velká spousta coverů!! :3 Mají jich opravdu hodně, řekla bych tak něco přes stovku ... a mnohdy jejich verze znějí lépe než od původních autorů. Je to skupina tří bratrů z Floridy - Alejandro, Fabian a Daniel Manzano. Eh, nevím, co jiného říct xD ... Původně začínali jen Fabian a Alejandro už v roce 2004, po nějaké době se k nim přidal i Daniel, který se vrátil zpět na Floridu a ... teprve až v roce 2007 se rozhodli zveřejňovat nějaké své písničky a také verze písniček jiných skupin a zpěváků na youtube ... a zanedlouho se stali jednou z nejpopulárnějsích skupin na youtube ... :3

Takže, to by bylo něco málo o této skupině xD ... Dělalo mi docela problém najít něco o této skupině, ale nakonec se mi povedlo najít pěkně dlouhé info na facebooku :3 Někdy se vyplatí, tam mít účet xD ... No, ale pojďme pokročit v článku :3 Už jsem Vám řekla všechno, co by jste ... asi tak chtěli vědět ... a co by jste měli vědět xD ... Takže se mužeme vrhnout na písničky :3 ... Mám tu dvě, které jsem si nedávno oblíbila :3 ... Obě dvě jsou to přezpívané, známé písničky, takže jste je už určitě minimálně jednou slyšeli ... můžete tak porovnat, která verze se Vám líbí víc xD ... Mě osobně se líbí více tyhle verze než ty originální xD

A protože to jsou videa ... a navíc jsou dvě ... tak jsem se rozhodla je dát do "Celého článku", aby nám tak nesekaly tolik blog xD ... Gomen, ale prostě jsem nemohla jinak, než Vás donutit kliknout na "Celý článek" ... xD

Daft Punk

9. května 2013 v 19:53 | Baka Kamaru xD
Zdroj: Newnownext.com

-> Oficiální stránky: Daftpunk.com


Něco málo z historie a o jejich hudebním stylu:
-> Je to franouzká skupina o dvou členech. Založili ji a stále v ní zůstavají Guy-Manuel de Homem-Christo a Thomas Bangalter.
-> Chodili spolu do školy, kde se seznámili a později začali vydávat svá první dema. Spojili se s kytaristou Laurent Brancowitz a vytvořili tak rockové trio s názvem "Darlin' ". Avšak nebyli se svou hudbou spokojení a tak se rozešli a Honem-Christo a Bangalter zakládají "Daft Punk".

-> V roce 1996 podepisují smlouvu s Virgin Records a poté, roku 1997 vydávají své první CD "Homework". Které se hned chytlo tančeních klubech. Roku 2001 vydali své druhé CD s názvem "Discovery" se kterým se umístili hned druzí v britské hitparádě. V roce 2005 vydali další CD "Human After All", které ale nesklidilo takový úspěch jako první dvě.

-> Dále vydali CD "Alive 2007" se zázamem s jejich turné Alive 2007 Tour. Daft Punk také nahrálo sountracky k filmu TRON: Legacy, které pak vydali na jejich dalším CD "Random Access Memories".

-> Skupina Daft Punk je známa pro svůj vzhled "robotů". Nosí masky robotů a Thomas Bangalter to vysvetluje takhle: "Nechtěli jsme se stát roboty. Byl to incident ve studiu. Pracovali jsme na sampleru a přesně v 9:09 ráno 9. září 1999, to vybuchlo. Když se nám vrátilo vědomí, zjistili jsme, že jsme se stali roboty." Ve skutečnosti je to prý ale hlavně kvůli tomu, že jsou stydlivý :D

-> Hrají elektronickou hudbu a řadí se do žánrů techno, house, acid house a dalších electro stylů.

-> CD, která vydali:
- Homework
- Discovery
- Human After All
- Random Acess Memories (TRON: Legacy)

-> Vydali také:
- Daft Club
- Musique Vol. 1
- Human After All Remixes Limited Edition
- TRON: Legacy

Členové (zakládající a současní):
-> Guy-Manuel de Homem-Christo
-> Thomas Bangalter

Zdroj: Last.fm
Zdroje:
Baka Kamaru xD

Daniel Landa

9. května 2013 v 14:34 | Baka Kamaru xD
Zdroj: Kultura.idnes.cz

-> Oficiální stránky: Daniel-landa.cz


Něco z historie a o jeho hudebním stylu:
-> Narodil se 4. 11. 1968 v Praze. Oženil se s Mirjam Müller, která je původem z Německa a má sní tři dcery (Anastazii a dvojčata Roxanu a Rozalii)
-> Je to rockový zpěvák, příležitostný herec a kromě zpěvu také hudbu skládá společně s texty. Mimo hudbu a co se hraní týče, je také automobilový závodník.
-> Hrál v českých filmech, německém seriálu a účinkoval také ve filmech své ženy, "Kvaska" (2006) a "Tacho" (2010). Kromě toho hrál také v divadle, muzikálech ("Krysař", "Tajemství", "Dracula" ...). Hrál i ve hře "Tajemství Zlatého draka".

-> V roce 1987 založil společně s hercem Davidem Matáskem kapelu Orlík. Tato skupina vydala dvě CD, první se jmenovala "Oi!", která si získala mnoho posluchačů, ale zároveň i odpůrců kvůli rasistickým textům. Po vydání druhého CD "Demise" se skupina rozpadla.

-> Po rozpadu skupiny se vydal na sólovou dráhu, kterou začal vydáním CD "Valčík" roku 1992. Po té vyšlo několik dalších CD následované výběrovým CD "Best of Landa" roku 2000. Obdržel nespočet zlatých a platinových desek. Pořádal také truné jako například: "Vltava Tour" nebo "Bouře", která vyšla také na CD a DVD. Pposlední turné, které absolvoval bylo turné "Vozová hradba" a "Dilema pyrotechnika".

-> Koncem roku 2012 skončil se svou hudební kariérou, začal si říkat "kozelník Žito 44" a Stanovil si sedm "kejklí, cílů, které chce splnit. Na hudbu však nezapoměl a jeden z jeho cílů je uspořádat koncert pro sto tisíc lidí.

-> CD, které vydal:
- Valčík
- Chcíplí dobrý víly
- Krysař (záznam stejnomeného muzikálu na CD)
- Pozdrav z Fronty
- Smrtihlav
- Konec
- Best of Landa
- 9mm argumentů
- Krysař (dirty muzíkál "Krysař")
- Vltava Tour
- Best of Landa 2
- Neofolk
- Večer s písní Karla Kryla pro český národ
- Tajemství (záznam stejnojmenného muzikálu na CD)
- Bouře (vyšla jako koncert na DVD nebo na dvou CD)
- Kvaska (hudba ke stejnojmennému filmu)
- Touha (soundtrack ke stejnojmennému muzikálu)
- Nigredo
- Tacho (soundtrack ke stejnojmennému filmu)
- Československo Tour 2008 (záznam na CD a DVD)
- Vozová hradba Daniel Landa tour 2011 (záznam na CD a DVD)

-> S orlíkem vydal:
- Oi!
- Demise

Zdroj: Blesk.cz
Zdroje:

Baka Kamaru xD

Oomph!

4. května 2013 v 21:16 | Baka Kamaru xD
Zdroj: Cavern.cz

-> Oficiální stránka: Oomph.de


Něco z historie a o jejich hudebním stylu:
-> Je to německá metalová (rocková) skupina, která vznikla ve Wolfsburgu roku 1989. Bohůžel nevím kam přesně tuhle skupinu zařadit. Někde se řadí mezi Industrial Metal a jinde ho zase řadí mezi Gothic Rock, takže si to rozhodněte sami. Jak už se stavá, tak ani tahle skupina nemá svůj určitej styl.
Někde jsem četla, že tahle skupina dokonce založila takovej podžánr Industrial Metalu, kteréj se nazývá NDH (Neue deutsche härte).

-> Hned v prvním roce podepsali smlouvu s berlínskou nahrávací společností "Machinery Records". Jejich druhá píseň se stala ještě úspěšnější než ta první. Roku 1992 vydali své první CZ "Oomph!". O dva roky později své druhé CD "Sperm".
Pro skupinu Oomph! je typycké míchání písniček s německým a anglickým textem. Na prvních dvou CD znělo více kytar a na dalších ke kytarám přidali elektroniku.

-> Časem začala být skupina nespokojená se svou nahrávací společností, protože jejich turné nebyla moc dobře organizovaná a kvůli dalším věcem. Proto podepsali smlouvu s "Virgin Records". S nimi pak vydali CD "Unrein" a "Plastik". V roce 2001 vydali CD "Ego" a to se dostalo do popředí hitparád nejprodávanějších alb v Německu.

-> Roku 2004 vydali CD "Wahrheit oder Pflicht", které bylo, narozdíl od předešlích, celé německy. Projevily se v něm také nabyté dovednosti, které jsou prvotřídně propojené s "temnými elektronickými zvuky". V tomto CD je také hodně známá písnička "Augen Auf!" (Otevři oči!) ... podle mě moc pěkná písnička :3

-> CD, která skupina vydala:
- Oomph!
- Sperm
- Defekt
- Wunschkind
- Unrein
- Plastik
- Ego
- Wahrheit oder Pflicht
- GlaubeLiebeTod
- Monster
- Truth or Dare (některé své písničky přezpívali anglicky)
- Des Wahnsinns fette Beute

Složení skupiny a zároveň zakládající členové:
-> Dero Goi - zpěv, bicí, programování, klávesy (1989 do dnes)
-> Andreas Crap - sólová kytara, klávesy, programování (1989 do dnes)
-> Robert Flux - rytmická kytara, baskytara, programování (1989 do dnes)

Zdroj: Oboreru-sakana.deviantart.com
Zdroj:
Baka Kamaru xD

Skillet

28. dubna 2013 v 13:01 | Baka Kamaru xD

-> Oficiální stránka: Skillet.com


Něco z historie a trochu o jejich hudebním stylu:
-> Je to křesťanská rocková kapela, které vznikla v Memphisu v Tennessee roku 1996. Ze začátku byli lčeny kapely jen tři (Ken Steorts, John Cooper, Trey McClurkin, z nich dnes působí už jen John Cooper). Hned ten rok vydali své první CD "Skillet".

-> Jejich název "Skillet" jim navrhnul jejich pastor. Dříve patřili každý do jiné kapely, ty se však rozpadly. A protože každý z nich byl z jiné kapely, tak se hodil zrovna tenhle docela trefný název "Skillet" (pánvička). John Cooper řekl: "Všechno jsme hodili dohromady, aniž bychom věděli, co z toho bude.", přirovnal také skupinu k omeletě (prostě všechno dohromady xD) ...

-> Kapela z prvu hrála tvrdší rock, při druhém CD ho vyměnili za jemnější. Svůj hudebni styl měnili prakticky na CD (vážně xD), takže se nedá s jistotou říct, jaký je přesně jejich styl, ale za jejich hlavní styl se dá považovat rock :D

-> Během jejich působení z jejich kapely odcházeli a zase přicházeli noví členové. Dnes je to kapela o čtyřech lidech, z nichž je jediný John Cooper, který je v kapele od jejího vzniku. Při vydání druhéhe CD se John seznámil s Korey, se kterou se oženil a stala se členem skupiny.

-> Alba, která skupina Vydala:
- Skillet
- Hey You, I love Your Soul
- Invicible
- Alien Youth
- Collide
- Comatose
- Awake
- Rise

Složení skupiny:
-> John Cooper - zpěv, basová kytara (od roku 1996)
-> Korey Cooper - kytara, keyboard (od roku 1999)
-> Jennifer Ledger - bicí, druhé hlasy (od roku 2008)
-> Seth Morrison - kytara (od roku 2011)

-> Zakládající členové:
- John Cooper
- Ken Steorts
- Trey McClurkin

Zdroj: Fanpop.com

Zdroj:
Baka Kamaru xD

Kabát

27. dubna 2013 v 15:59 | Baka Kamaru xD
Zdroj: Kabati.cz

-> Oficiální stránky: Kabat.cz


Trocha historie a o hudebním stylu:
-> Skupina byla založena roku 1983 v teplicích. Z prvu fungovala pouze v Teplicích a okolí, později (roku 1991) vyšlo jejich první CD "Má ji motorovou" a hned na to CD "Živě". Podepsali smlouvu s vydavatelstvím Monitor/EMI ČR a vydali další CD.

-> V roce 2002 oslavila skupina 10 let od vydání první ho alba a k té příůěžitosti vydali další dvě CD se shrnutím toho nejlepšího "Suma Sumárum", které bylo již po měsíci platinové.

-> Dnes je skupina Kabát považována veřejností za jednu z nejlepších skupin. 11. Prosince 2011 vydali nejnovější DC "Banditi di Praga". V prosinci toho roku také kapela oznámila, že prodala už milion kusů všech svých CD a za to skupina dostala diamantovou desku.

-> Dnes už je tomu 30 let od založení skupiny a chystají se to oslavit oslavou pod názvem "Turné 2013", kdy budou jezdit po českých i slovenských halách.

-> Z prvu se jednalo o Trashmetal, který se postupně měnil v klasický rock (někdy hard rock, pop rock). Skupina kabát se prolíná s hodně styly, od Country po nejtvrdší Big Beat. Právě kvůli této změně si dokázali získat spoustu fanoušků, pak je to kvůli melodičnosti písní a texty. V dnešní době není snad nikdo, kdo by je neznal (jak starší tak mladší generace xD)

-> CD, která skupina vydala:
- Má ji motorovou
- Živě
- Děvky ty to znaj
- Colorado
- Země plná trpaslíků
- Čert na koze jel
- Mega Hu
- Go Satane Go
- Suma Sumárum
- Dole v Dole
- Corrida
- Banditi di Praga

Složení Skupiny:
-> Josef Vojtek - zpěv, foukací harmonika
-> Tomáš Krulich - kytara, sbory
-> Milan Špalek - baskytara, zpěv, sbory
-> Radek "Hurvajs" Hurčík - bicí, sbory
-> Ota Váňa - kytara, sbory

Zdroj: Kabat.cz

Zdroje:
Baka Kamaru xD

Hollywood Undead

27. dubna 2013 v 14:53 | Baka Kamaru xD

-> Oficiální stránka: Site.hollywoodundead.comNěco z historie a trochu o jejich stylu:
-> Americká raperská (nebo hip-hoperská xD) rocková skupina, která vznikla roku 2005. Všichni členové mají své přezdívky a každý má taky svou unikátní masku. (Nejhezčí má Charlie Scene xD) Poslední CD, co vydali, se jmenuje "Notes from the Underground" (Zápisky z podzemí), které vyšlo 8. Ledna 2013.

-> Vydali několik studiových alb:
- 2007 - Hollywood Undead
- 2008 - Swan Songs
- 2011 - American Tragedy
- 2013 - Notes from the Underground

-> skupina je propojená mnoha hudebními styly ... má od každého trochu xD ... Převládá i nich však hip-hop s nějakým tím rockem. Hodně lidí je definuje jako rap-rockovou skupinu, popřípadě nu-metalovou.
-> Svým způsobem mě trochu připomínaj Linkin Park xD

Složení Skupiny:
-> Charlie Scene (Jordan Terrel) - vokály, hlavní kytara (od roku 2005)
-> Da Kurlzz (Matt St. Claire) - bicí, bicí nástroje, screamy (od roku 2005)
-> Danny (Daniel Murillo) - čisté vokály (od roku 2009)
-> J-Dog (Jorel Decker) - kytara, klávesy, syntezátory, programování, vokály (od roku 2005); basová kytara (od roku 2011)
-> Johnny 3 Tears (George Ragan) - vokály, screamy (od roku 2005)
-> Funny Man (Dylan Alvarez) - vokály (od roku 2005)

-> Zakládající členové:
- Deuce (Aaron Lrichman) - vokály (2005-2010)
- Shady Jeff - vokály a produkce (2005-2007)

Něco o jejich přezdívkách:
-> Charlie Scene: Je udělaná ze jména Charlie Sheen, a ten přiznal, že je jejich velkej fanoušek :D
-> Da Kurlzz: Kvůli jeho krnatým vlasům
-> Danny: Z jeho pavého jména (Daniel)
-> J-Dog: Z jeho iniciálů (Jorel Decker)
-> Johnny 3 Tears: Líbí se mu jméno Johnny a 3 Tears je jméno skupiny, ve které byl předtím, než se stal členem HU
-> Funny Man: Tohle je myšleno ironicky xD ... Charlie Scene o tom mluvil v jednom interwiu. Tohle jménu mu dali protože, jak řekl: "he was so un-funny, it was funny" (Byl tak nezábavnej, že to bylo zábavný ... nebo něco v tom smyslu xD)
-> Deuce: Je to složenina z "Tha Producer", protože byl producentem skupiny
-> Shady Jeff: Jeho skutečné jméno je Jeff


Zdroje:
Baka Kamaru xD

Hollywood Undead - Discography

5. května 2011 v 22:22 | Baka Kamaru xD

SWAN SONGS

Tracklist:
01. Undead
02. Sell Your Soul
03. Everywhere I Go
04. No Other Place
05. No. 5
06. Young
07. Black Dahlia
08. This Love, This Hate
09. Bottle And A Gun
10. California
11. City
12. The Diary
13. Pimpin\'
14. Paradise Lost

Download:

AMERICAN TRAGEDY (DELUXE EDITION)

Tracklist:
01. Been to Hell
02. Apologize
03. Comin 'in Hot
04. My Town
05. I Don't Wanna Die
06. Hear Me Now
07. Gangsta Sexy
08. Glory
09. Lights Out
10. Coming Back Down
11. Bullet
12. Levitate
13. Pour Me
14. Tendencies
15. Mother Murder
16. Lump Your Head
17. Le Deux
18. SCAVA

Download:

DESPERATE MEASURES

Tracklist :
01. Dove and Grenade
02. Tear It Up
03. Shout at the Devil (Mötley Crüe Cover)
04. Immigrant Song (Led Zepplin Cover)
05. Bad Town (Operation Ivy Cover)
06. El Urgencia
07. Everywhere I Go (Castle Renholdër Remix)
08. Undead (Live)
09. Sell Your Soul (Live)
10. California (Live)
11. Black Dahlia (Live)
12. Everywhere I Go (Live)
13. No. 5 (Live)

Download:
-> Flacfiles.eu - odkazy a heslo

SWAN SONGS B-SIDES


Tracklist:
1. Pain
2. The Natives
3. Knife called Lust
4. The Loss

SWAN RARITIES


Tracklist:
1. Bitches
2. The Kids
3. Circles

BLACK DAHLIA REMIXES


Tracklist:
1. Black Dahlia (Buffalo Bill remix)
2. Black Dahlia (Lo Fideliti Allstars remix)
3. Black Dahlia (The Pharmacy remix)

NOTES FROM THE UNDERGROUND

Tracklist:
01. Dead Bite
02. From The Ground
03. Another Way Out
04. Lion
05. We Are
06. Pigskin
07. Rain
08. Kill Everyone
09. Believe
10. Up In Smoke
11. Outside
12. Medicine
13. One More Bottle
14. Delish

Best Buy Bonus Tracks:
15. New Day
16. We Are (J-Dog & Killtron Remix)
17. Another Way Out (Griffin Boice Remix)

Download:

DAY OF THE DEAD

Tracklist:
01. Usual Suspects
02. How We Roll
03. Day Of The Dead
04. War Child
05. Dark Places
06. Take Me Home
07. Gravity
08. Does Everybody In The World Have To Die
09. Disease 3:32 10. Party By Myself
11. Live Forever
12. Save Me
13. Guzzle, Guzzle
14. I'll Be There
15. Let Go
16. Sing (Bonus Track)
17. Fuck The World (Bonus Track)

Download:

Baka Kamaru xD
- Úprava: 21.01.2013 17:10
- Úprava: 27.04.2013 13:12
- Úprava: 10.07.2015 21:31

Kabát - Discography

29. dubna 2011 v 17:13 | Baka Kamaru xD

ORGASMUS (1990)

Track list:
01. Zbabělec
02. Uplně normalní holka
03. Za trest
04. Koleda koleda
05. Alkohol
06. Spadla klec
07. Ve věku X
08. Pantáta
09. Hrobník
10. S čerty tancoval
11. Démon
12. Rozbitou
13. Hodně prachu

Má jí motorovou (1991)

Track list:
01. Dr. Babus
02. Orgie
03. A šel...
04. Nech te mě bejt
05. fu*k 'N' roll
06. Máš to už za sebou
07. Má jí motorovou
08. Skrblík
09. Sex, pervers
10. Rebel
11. Vasil
12. Sex, drogy, rock 'N' roll
13. Pašík

Download:

Živě! (1992)

Track list:
01. Onanie
02. Chlap co řval
03. Nechte mě bejt
04. Přátelé stárnou
05. Zase jsem na mol
06. Už sou zase na koni
07. V útulcích pro ztracený
08. Žízeň
09. Rumovej rock 'N' roll
10. Má jí motorovou
11. Máš to už za sebou

Download:

Děvky ty to znaj (1993)

Track list:
01. Úvod
02. Porcelánový prasata
03. Opilci v dějinách
04. My jsme zamilovaný
05. Aby tě rakovina
06. Děvky ty to znaj
07. Pro nás není místo v ráji
08. Táhni dál
09. Už jsou zase na koni
10. Jack Daniels 1 (prolog)
11. Jack Daniels 2 (epilog)
12. Óda na konopí
13. Joint
14. Pivrnec
15. Hej moralisti
16. Tak to má bejt
17. Žízeň
18. Moderní děvče

Download:

Colorado (1994)

Track list:
01. Rohypnol po tetě
02. Centryfuga
03. Nejsem z USA
04. S čerti nejsou žerty
05. Starej bar
06. Colorado
07. Ou jipi jé
08. Moje holka je batman
09. Kdyby ženský nebyly
10. Sem klidnej
11. Až pro mě přijdou
12. Jak ti šlapou kabáti

Download:

Země plná trpaslíků (1995)

Track list:
01. Úvod
02. Piju já, piju rád
03. Už mě bijou
04. Dávám ti jeden den
05. Všude tu sou (aneb o hodných, ale zlých skřetech)
06. Jen sem ztratil směr
07. Dávno už vim
08. Země plná trpaslíků
09. Zhasněte světla
10. Zasypat to vápnem
11. Silnej jako vůl
12. Tak teda pojdˇ
13. Václav je na plech
14. Láďa

Download:

Tomáš Krulich & spol: 1995 URUGUAY Cavallery

Track list:
01. Uruguay Cavallery
02. Bonz a dance
03. Vrah byl Václav
04. Kdyby chyby
05. Leť jako pták
06. Samba
07. Zahrádkář
08. Krutej nezájem
09. Studená
10. Němci
11. Jako satan se usmívá

Čert na koze jel (1997)

Tack list:
01. Satan Klaus
02. Raketovej pes
03. Čert na koze jel
04. Jabadabadů
05. Wonder
06. Sedlák
07. Kabát
08. Lady lane
09. Čejeni
10. Boogie českýho šífaře
11. Stvořenej pro Acapulco
12. Balada o špinavejch fuseklích
13. Tarantule v trenkách
14. Blues Folsomské věznice
15. Set tam si taky dám
16. Všechno bude jako dřív
17. Králíci

Download:

MegaHu (1999)

Track list:
01. Teta
02. Víte jak to bolí
03. Učitel
04. Mám obě ruce levý
05. Bruce Willis
06. MegaHu
07. Ďábel a syn
08. Číňani
09. Pohromy
10. Prdel vody
11. Já si kopu vlastní hrob
12. Chaňa s Rylou
13. Brouk Pytlík
14. Šaman

Download:

Go Satane Go (2000)

Track list:
01. Sníh padá sníh
02. Go satane go
03. V pekle sudy válej
04. Na sever
05. Mravenci
06. Kanibal hanibal
07. Rodinnej tank
08. Bára
09. Bum bum tequilla
10. Ber
11. Ohroženej druh
12. Odbilo nám klekání
13. Slibem nezarmoutíš
14. Rio grande (ta co tančí s vlkem)

Download:

Suma Sumárum - The Best of (2001)

Track list:
CD 1 :
01. Porcelánový prasata
02. Opilci v dějinách
03. Óda na konopí
04. Děvky ty to znaj
05. Jack Daniels 1-prolog
06. Jack Daniels 2-epilog
07. Máš to už za sebou
08. Starej bar
09. Colorado
10. Dávám ti jeden den
11. Raketovej pes
12. Čert na koze jel
13. Wondr
14. Boogie českýho šífaře
15. Lady lane
16. Balada o špinavejch fuseklích
17. Králíci
18. Všude tu sou
19. Mám obě ruce levý
20. Bára
21. Na sever
22. Šaman
23. Pohoda
24. Má jí motorovou 2001 ccm

Download:

CD 2 :
01. Go satane go
02. V pekle sudy válej
03. Piju já, piju rád
04. Víte jak to bolí
05. Prdel vody
06. Bum bum tequilla
07. Kdyby ženský nebyly
08. Ber
09. Centryfuga
10. Bruce Willis
11. Blues Folsomské veznice
12. Mravenci
13. Tak teda pojď
14. Ďábel a syn
15. Rodinnej tank
16. Brouk Pytlík
17. Teta
18. Kanibal hanibal
19. Slibem nezarmoutíš
20. Láďa
21. Všechno bude jako dřív
22. Moderní děvče
23. Žízeň

Download:

Download All:

Dole v dole (2003)

Track list:
01. Mayrau
02. Dole v dole
03. Stará Lou
04. Cirkusovej stan
05. Kalamity Janes
06. Jednou nás to zabije
07. Irský hody
08. Nimrod Fábera
09. Bahno
10. Elvis
11. Frau Vogelrauch
12. Shořel náš dům
13. Kdo si nechce hubu spálit

Download:

Corrida (2006)

Track list:
01. Intro
02. Corrida
03. Burlaci
04. Kostlivci
05. Úsměv pana Lloyda
06. Malá dáma
07. Raci v práci s.r.o
08. Virtuóz
09. Buldozerem
10. Joy
11. Cesta do Kadaně
12. Kůže líná od Kolína
13. Kdoví jestli

Download:

Po čertech velkej koncert (2009)

Track list:
CD1:
01. Porcelánový prasata
02. Piju já piju rád
03. V pekle sudy válej
04. Corrida
05. Bára
06. Frau Vogelrauch
07. Malá dáma
08. Dole v Dole
09. Oda na konopí
10. Bruce Willis
11. Úsměv pana Loyda
12. Na sever
13. Stará Lou
14. Ďábel a syn
15. Šaman
16. Raci v práci
17. Číňani
18. Joy

CD2:
01. Všechno bude jako dřív
02. Kalamity Jane
03. Opilci v dějinách
04. Tak teda pojď
05. Go satane go
06. Kúže líná od Kolína
07. Colorádo
08. Máš to za sebou
09. Děvky ty to znaj
10. Buldozérem
11. Starej bar
12. Má jí motorovou
13. Ľáďa
14. Kdo ví jestli
15. Pohoda
16. Burlaci
17. Žízeň
18. Moderní děvče

Download:

Banditi di Praga (2010)

Track list:
01. Banditi di Praga
02. Matky & závity
03. Lady Gag a Rin
04. Kdeco nám zachutná
05. Kávu si osladil (pro Frantu)
06. Ebenový hole
07. Projdu zdí
08. Narvi tam ten styl
09. Don Pedro von Poltergeist
10. Potkali se v Paříži
11. Nesahej na můj drink
12. Kdo neskáče není Švéd
13. Mouse Decadence
14. Peří, prach a broky
15. Schody

Download:

Písničky po albech:
-> Kabat-fans.cz - můžete stahovat po písničce, nejsou zde ale všechny

Baka Kamaru xD
- Úprava: 10.07.2015 14:05

Daft Punk - Discography

18. dubna 2011 v 22:54 | Goshida Rikyu :)

-> Studiová Alba:

HOMEWORK (1997)

Tracklist:
01. Daftendirekt
02. WDPK 83.7 FM
03. Revolution 909
04. Da Funk
05. Phoenix
06. Fresh
07. Around the World
08. Rollin' & Scratchin'
09. Teachers
10. High Fidelity
11. Rock'n Roll
12. Oh Yeah
13. Burnin'
14. Indo Silver Club
15. Alive
16. Funk Ad

Online:

DISCOVERY (2001)

Tracklist:
01. One More Time
02. Aerodynamic
03. Digital Love
04. Harder, Better, Faster, Stronger
05. Crescendolls
06. Nightvision
07. Superheroes
08. High Life
09. Something About Us
10. Voyager
11. Veridis Quo
12. Short Circuit
13. Face to Face
14. Too Long

HUMAN AFTER ALL (2005)

Tracklist:
01. Human After All
02. The Prime Time of Your Life
03. Robot Rock
04. Steam Machine
05. Make Love
06. The Brainwasher
07. On / Off
08. Television Rules the Nation
09. Technologic
10. Emotion

Download:

RANDOM ACCESS MEMORIES (2013)

Tracklist:
01.Give Life Back to Music
02. The Game of Love
03. Giorgio by Moroder
04. Within
05. Instant Crush
06. Lose Yourself to Dance
07. Touch (featuring Paul Williams)
08. Get Lucky (featuring Pharrell Williams)
09. Beyond
10. Motherboard
11. Fragments of Time (featuring Todd Edwards)
12. Doin' It Right (featuring Panda Bear)
13. Contact

-> Ostatní Alba:

DAFT CLUB (2004)

Tracklist:
01. Ouverture
02. Aerodynamic (Daft Punk Remix)
03. Harder, Better, Faster, Stronger (The Neptunes Remix)
04. Face to Face (Cosmo Vitelli Remix)
05. Phoenix (Basement Jaxx Remix)
06. Digital Love (Boris Dlugosch[2] Remix)
07. Harder, Better, Faster, Stronger (Jess & Crabbe Remix)
08. Face to Face (Demon Remix)
09. Crescendolls (Laidback Luke Remix)
10. Aerodynamic (Slum Village Remix)
11. Too Long (Gonzales Version)
12. Aerodynamite
13. One More Time (Romanthony's Unplugged)
14. Something About Us
15. Voyager (Dominique Torti's Wild Style Edit) (Japanese Bonus Track)

Download:

Online:

MUSIQUE VOL. 1 (1993-2005)

Tracklist:
01. Musique
02. Da Funk
03. Around the World (Radio Edit)
04. Revolution 909
05. Alive
06. Rollin' & Scratchin'
07. One More Time (Short Radio Edit)
08. Harder, Better, Faster, Stronger
09. Something About Us
10. Robot Rock
11. Technologic (Radio Edit)
12. Human After All
13. Mothership Reconnection (Daft Punk Remix) (Edit)
14. Chord Memory (Daft Punk Remix)
15. Forget About the World (Daft Punk Remix)

HUMAN AFTER ALL Remixes Limited Edition (2007)

Tracklist:
01. Robot Rock (Soulwax Remix)
02. Human After All (Sebastian Remix)
03. Technologic (Peaches No Logic Remix)
04. The Brainwasher (Erol Alkans Horrorhouse Dub)
05. The Prime Time of Your Life (Para One Remix)
06. Human After All (Guy Man After All Justice Remix)
07. Technologic (Digitalism Highway to Paris Remix)
08. Human After All (Alter Ego Remix)
09. Technologic (Vitalic Remix)
10. Robot Rock (Daft Punk Maximum Overdrive Mix)

Download:

Online:

ALIVE (2007)

Tracklist:
01. Robot Rock / Oh Yeah
02. Touch It / Technologic
03. Television Rules the Nation / Crescendolls
04. Too Long / Steam Machine
05. Around the World / Harder, Better, Faster, Stronger
06. Burnin' / Too Long
07. Face to Face / Short Circuit
08. One More Time / Aerodynamic
09. Aerodynamic Beats / Forget About the World
10. The Prime Time of Your Life / The Brainwasher / Rollin' & Scratchin' / Alive
11. Da Funk / Daftendirekt
12. Superheroes / Human After All / Rock'n Roll

Donwload:

TRON: LEGACY (2010)

Tracklist:
01. Overture
02. The Grid
03. The Son of Flynn
04. Recognizer
05. Armory
06. Arena
07. Rinzler
08. The Game Has Changed
09. Outlands
10. Adagio for TRON
11. Nocturne
12. End of Line
13. Derezzed
14. Fall
15. Solar Sailer
16. Rectifier
17. Disc Wars
18. C.L.U.
19. Arrival
20. Flynn Lives
21. TRON Legacy (End Titles)
22. Finale

Zdroje:
Strejda google :D
Goshida Rikyu :)
- Úprava: 20.01.2013 18:47
- Úprava: 10.05.2013 18:00
- Úprava: 10.07.2015 13:45

Skillet - Discography

16. března 2011 v 13:25 | Baka Kamaru xD

Skillet (1996)

Tracklist:
01. I Can
02. Gasoline
03. Saturn
04. My Beautiful Robe
05. Promise Blender
06. Paint
07. Safe with You
08. You Thought
09. Boundaries
10. Splinter

Download:

Hey You, I Love Your Soul (1998)

Tracklist:
01. Hey You, I Love Your Soul
02. Deeper
03. Locked in a Cage
04. Your Love (Keeps Me Alive)
05. More Faithful
06. Pour
07. Suspended In You
08. Take
09. Coming Down
10. Whirlwind
11. Dive Over In
12. Scarecrow

Download:

Invincible (2000)

Tracklist:
01. Best Kept Secret
02. You Take My Rights Away
03. Invincible
04. Rest
05. Come On To The Future
06. You're Powerful
07. I Trust You
08. Each Other
09. The Fire Breathes
10. Say It Loud
11. The One
12. You're In My Brain

Download:

Arden Worship (2000)

Tracklist:
01. Who Is Like Our God
02. Your Name Is Holy
03. How Deep the Father's Love for Us
04. Jesus, Jesus (Holy and Anointed One)
05. We're Thirsty
06. Jesus Be Glorified
07. Sing to the Lord
08. Angels Fall Down
09. Safe With You
10. Shout to the Lord

Download:
-> Ulož.to (live)

Alien Youth (2001)

Tracklist:
01. Alien Youth
02. Vapor
03. Earth Invasion
04. You Are My Hope
05. Eating Me Away
06. Kill Me, Heal Me
07. Thirst Is Taking Over
08. One Real Thing
09. Stronger
10. Rippin' Me Off
11. Will You Be There (Falling Down)
12. Come My Way

Download:

-> Youtube.com - celé album (poslech)

Collide (2003)

Tracklist:
01. Forsaken
02. Savior
03. Open Wounds
04. A Little More
05. My Obsession
06. Collide
07. Fingernails
08. Imperfection
09. Under My Skin
10. Energy
11. Cycle Down

Download:

Comatose (2006)

Tracklist:
01. Rebirthing
02. The Last Night
03. Yours to Hold
04. Better Than Drugs
05. Comatose
06. The Older I Get
07. Those Nights
08. Falling Inside the Black
09. Say Goodbye
10. Whispers in the Dark
11. Looking for Angels

Download:

Comatose Come Alive (2008)

Tracklist:
01. Better Than Drugs
02. Comatose
03. Falling Inside The Black
04. Looking For Angels
05. Rebirthing
06. Say Goodbye
07. The Last Night
08. The Older I Get
09. Those Nights
10. Whispers In The Dark
11. Yours To Hold

Download:

Awake (2009)

Tracklist:
01. Hero
02. Monster
03. Don't Wake Me
04. Awake and Alive
05. One Day Too Late
06. It's Not Me, It's You
07. Should've When You Could've
08. Believe
09. Forgiven
10. Sometimes
11. Never Surrender
12. Lucy

Download:

Youtube.com - celé album (poslech)

The Early Years (2010)

Tracklist:
01. Best Kept Secret
02. Gasoline
03. Locked In A Cage
04. Saturn
05. I Can
06. You're Powerful
07. More Faithful
08. You Are My Hope
09. Alien Youth
10 Invincible
11 Hey You, I Love Your Soul
12 Rest
13 The Thirst Is Taking Over

Rise (2013)

Tracklist:
01. Rise
02. Sick of It
03. Good to be Alive
04. Not Gonna Die
05. Circus for a Psycho
06. American Noise
07. Madness In Me
08. Salvation
09. Fire and Fury
10. My Religion
11. Hard to Find
12. What I Believe

Zdroj: Strejda Google

Baka Kamaru xD
- Úprava: 14.06.2015 20:41

Oomph! - Discography

16. března 2011 v 13:24 | Baka Kamaru xD
(Zdroj: Qiq.ru)

OOMPH! (1992)

Tracklist:
01. Mein Herz
02. Me Inside You
03. Der neue Gott
04. No Heart No Pain
05. Breathe
06. Gleichschritt
07. Under Pressure
08. Wir Leben
09. Purple Skin
10. Ich bin du
11. Sick Song
12. Der neue Gott (Machinery mix)
13. Ich bin du (extended club mix)
14. Der neue Gott (Jack Is Dub mix)
15. Mein Herz (urversion)

Download:

Sperm (1994)

Tracklist:
01. Suck-Taste-Spit
02. Sex
03. War
04. Dickhead
05. Schisma
06. Feiert Das Kreuz
07. Love
08. Das ist Freiheit
09. Kismet
10. Breathtaker
11. Ich bin der Weg
12. U Said [Live]

Download:

Defekt (1995)

Trackllist:
01. Hate Sweet Hate
02. Ice-Coffin
03. Willst Du Hoffnung?
04. Hello My Name Is Cancer
05. Zeitweilig Incontinent
06. Hast Du Geglaubt?
07. Come and Kick Me
08. Turn the Knife
09. Decubitus Vulgaris
10. Mitten ins Herz
11. Your Love is Killing Me
12. Defekt

Download:

Wunschkind (1996)

Tracklist:
01. Born - Praised - Kissed
02. Wunschkind
03. You've Got It
04. Down In This Hole
05. Walsungenblut
06. Kruppel
07. My Soubrette
08. Mind Over Matter
09. Filthy Playground
10. I.N.R.I. Vs. JAHWE
11. Song For Whoever
12. Der Alptraum Der Kindheit

Download:

Unrein (1998)

Tracklist:
01. Mutters Schoss
02. Unsere Rettung
03. Die Maske
04. My Hell
05. Gekreuzigt
06. Zero Endorphine
07. Willst Du mein Leben entern?
08. (Why I'll never be) clean again
09. Unrein
10. Anniversary
11. Foil
12. Bastard
13. Another Disease
14. Meine Wunden

Download:

Plastik (1999)

Tracklist:
01. Das weiße Licht
02. Kennst du Mich?
03. Scorn
04. Keine Luft Mehr
05. Hunger
06. Nothing is Real
07. Mein Traum
08. Always
09. Goldenes Herz
10. I Come Alive
11. Fieber
12. My Own Private Prison
13. Das weiße Licht

Download:

Ego (2001)

Tracklist:
01. Ego
02. Supernova
03. Willst Du Frei Sein
04. Drop The Lie
05. Bitter
06. Transformation
07. Atem
08. Serotonin
09. Swallow
10. Viel Zu Tief
11. My Darkest Cave
12. Rette Mich
13. Who You Are
14. Kontrollverlust
15. Dopamin
16. Träum Weiter

Download:

Wahrheit oder Pflicht (2004)

Tracklist:
01. Augen auf!
02. Tausend neue Lügen
03. Wenn du weinst
04. Sex hat keine Macht
05. Burn your eyes
06. Dein Weg
07. Du spielst Gott
08. Dein Feuer
09. Answer me
10. Der Strom
11. Nichts (ist kälter als deine Liebe)
12. Nothing
13. Diesmal wirst du sehn
14. Tief in dir
15. Im Licht

Download:

GlaubeLiebeTod (2006)

Tracklist:
01. Gott Ist Ein Popstar
02. Das Letzte Striechholz
03. Träumst Du
04. Die Schlinge
05. Du Willst Ist Doch Auch
06. Eine Frau Spricht Im Schlaf
07. Mein Schatz
08. Dreh Dich Nicht Um
09. Land Im Sicht
10. Tanz In Den Tod
11. Ich Will Deine Seele
12. Zuviel Liebe Kann Dich Töten
13. Wenn Du Mich Lässt
14. Menschsein

Download:

Monster (2008)

Tracklist:
01. Beim Ersten Mal Tut's Immer Weh
02. Labyrinth
03. 6 Fu? Tiefer
04. Wer Schon Sein Will Mus Leiden
05. Die Leiter
06. Lass Mich Raus
07. Revolution
08. Auf Kurs
09. Bis Zum Schluss
10. In Deinen Huften
11. Wach Auf
12. Geborn Zu Sterben
13. Brich Aus

Download:

Truth or Dare (2010) - anglická verze jejich písniček

Tracklist:
01. Ready or not (i'm coming)
02. Burning desire
03. Song of death
04. God is a popstar
05. Labyrinth
06. The final match
07. Crucified
08. Sandman
09. Sex is not enough
10. Land ahead
11. Wake up!
12. The power of love
13. True beauty is so painful
14. The first time always hurts
15. Dream here (with me)
16. On course

Des Wahnsinns fette Beute (2012)

Tracklist:
01. Unzerstöbar
02. Zwei Schritte vor
03. Such mich, find mich
04. Bis der Spiegel zebricht
05. Die Gesiter die ich rief
06. Bonobo
07. Deine Eltern
08. Kleinstadtboy
09. Regen
10. Kosmonaut
11. Komm zurück
12. Aus meiner Haut
13. Seemansrose
14. Unendlich

Download:

Zdroj: Strejda google
Baka Kamaru xD
- Úprava: 14.06.2015 20:25
 
 

Reklama
Reklama

DÁREČKY PRO NÁS OD ÚŽASNÝCH BLOGERŮ *//////*

AVATARY
Od Nagai :3

OBRÁZKY
Od Jackie :3

Od Anne-chan :3Hakuhódžó no senši
NÁŠ ŽIVOT OTAKU ANEB JAK JSME NA TOM S ANIME XD
BakaKamaruxD's anime, manga, reviews, recommendations, blogs and lists at Anime-Planet

Za návštěvu Arigato!! \(^_^)/ ... a zase se někdy objevte O(≧ω≦)O