....


Předem se omlouváme těm, kterým by vadilo, když si zkopírujeme nějaké články nebo odkazy z jejich stránek. Pokud proti tomu máte nějaké námitky, ozvěte se a nějak se určitě domluvíme. U všech článků se ovšem snažíme dát zdroj, abychom se vyhli zbytečným problémům. Proto bychom chtěli, aby jste i Vy u článků, které si převezmete od nás uvedli zdroj na naš blog, budeme Vám za to nesmírně vděční */////*

Upozorňujeme, že nejseme vlastníci žádných obrázků, avatarů, stampek, gifů či jakékoliv další grafiky, pokud neuvedeme jinak. Vše máme ze známých stránek: Google.cz, Deviantart.com, Zerochan.net, Tumblr.com. Nevydáváme nic za své, vše patří jejich autorům!! Stejně tak jako my máme autorská práva na naše články, stejně tak recenze a obrázky, jenž píše a kreslí Kamaru.

Připomínka, na našem blogu se vyskytuje homosexuální tématika zvaná YAOI a YURI a stejně tak i jejich mírnější odvětví Shounen Ai a Shoujo Ai. Pokud proti tomuto máte výhrady, prosím, zdržte se urážlivých poznámek nebo Vás budeme strašit ve Vaších nočních můrách až do konce Vašeho života!! A radši nás neberte na lehkou váhu.

Informace pro nové čtenáře:
- Pokud píšem společný článek, tak Kamaru píše zeleně a Goshi-sama píše modře. Jde hlavně o rozdělení vět v naších rozhovorech, jenž jsou součástí snad každého článku x)

- Dále vás prosíme!! Když najdete na našem blogu nefungující odkazy či videa, tak nám to prosím nahlašte buď do komentářů pod daný článek, do speciálního článku s názvem "Dotazy/nápady/kam napsat??" nebo nám napište na e-mail: 16kamaru@seznam.cz, který můžete využít i pro otázky či připomínky. V případě otázek v komentářích Vás prosíme, aby jste nám napsali zda chcete odpovědět tu na blogu nebo soukromě na Váš e-mail či blog. Zmíněný článek můžete využít takže k "chatování", pokud si chcete s námi jen tak popovídat. Vždycky tu někdo bude, kdo Vám odpoví xDAKTUÁLNĚ nebo ne??:

Yarodomo!! Věříme, že až jednou Kamaru dokončí školu, tak se k blogování určitě vrátíme!!
Teď je toho na nás bohužel moc a na blogování není vůbec čas TT//////TT

Prosím, než se začnete rozčilovat, že tu není nic aktuální, berte ohled na datum zveřejnění jak samotného článku,
tak i toho posledního na hlavní stránce. Děkujeme za pochopení.


Vykecávací a jiné aktuální články:

Články s AMV, ASMV, CMV, GMV, MAD ... a podobná videa xD ....

Příjemný pobyt na lodi Cibo Vám přejí Kapitáni
Goshida Rikyu x) a Baka Kamaru xD

Tunnel (2017)

10. ledna 2018 v 14:56 | Baka Kamaru xD
Zdroj: ptt.social

DORAMA: Tunnel; Teoneol
Ve znacích: 터널
Stav: Dokončeno (16 dílů) ... 60 minut/díl
Autoři: Lee Eun-Mi
Režie: Shin Yong-Hwi, Nam Ki-Hoon
Žánry: detektivní, drama, záhady, cestování časem, sci-fi, thiller, psychologický, kriminální
Datum vydání: Březen 2017 - Květen 2017
Země původu: Jižní Korea

-> OP / MDL / DA / MDL / CSFD / IMDb / WIKI

-> Tunnel - Příběh
V roce 1986 mladý detektiv Park Gwang-Ho vyšetřuje případ sériových vražd mladých dívek. Vrah ovšem není nikde k nalezní a na místě činu po sobě nikdy nezanechal žádné důkazy. Když se ovšem Gwang-Ho vydá do tunelu, kde byla nalezena poslední oběť, zadaří se mu najít podezřelého. Během honičky je ovšem udeřen do hlavy kamenem a jediné vodítko k rozlousknutí případu se opět vytratilo do neznáma. Jenže když Gwang-Ho opustí tunel, ocitne se v budoucnosti. Třicet let uplynulo a píše se rok 2016, ve kterém se naprosto všechno změnilo. K jeho nemilému překvapení nebyl případ sériových vražd nikdy vyřešen, vrah je stále na svobodě a dokonce začal po třiceti letech opět řádit. Park Gwang-Ho tak musí v neznámém světě spojit síly se svým novým partnerem a elitním detektivem Kim Sun-Jae a mladou profesorkou kriminální psychologie Shin Jae-Yi, aby mohl zapomenutý případ vyřešit a vrátit se zpět do své doby ke své milované ženě.

-> Tunnel - Obrázky / Videa / Ostatní

↓ Tunnel - Online ↓
-> Kissasian.ch - EN

↓ Tunnel - Download ↓
-> Drama.akihabara.cz - CZ titulky
-> Briegala.blog.cz - CZ titulky


Baka Kamaru xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DÁREČKY PRO NÁS OD ÚŽASNÝCH BLOGERŮ *//////*

AVATARY
Od Nagai :3

OBRÁZKY
Od Jackie :3

Od Anne-chan :3Hakuhódžó no senši
NÁŠ ŽIVOT OTAKU ANEB JAK JSME NA TOM S ANIME XD
BakaKamaruxD's anime, manga, reviews, recommendations, blogs and lists at Anime-Planet

Za návštěvu Arigato!! \(^_^)/ ... a zase se někdy objevte O(≧ω≦)O