....


Předem se omlouváme těm, kterým by vadilo, když si zkopírujeme nějaké články nebo odkazy z jejich stránek. Pokud proti tomu máte nějaké námitky, ozvěte se a nějak se určitě domluvíme. U všech článků se ovšem snažíme dát zdroj, abychom se vyhli zbytečným problémům. Proto bychom chtěli, aby jste i Vy u článků, které si převezmete od nás uvedli zdroj na naš blog, budeme Vám za to nesmírně vděční */////*

Upozorňujeme, že nejseme vlastníci žádných obrázků, avatarů, stampek, gifů či jakékoliv další grafiky, pokud neuvedeme jinak. Vše máme ze známých stránek: Google.cz, Deviantart.com, Zerochan.net, Tumblr.com. Nevydáváme nic za své, vše patří jejich autorům!! Stejně tak jako my máme autorská práva na naše články, stejně tak recenze a obrázky, jenž píše a kreslí Kamaru.

Připomínka, na našem blogu se vyskytuje homosexuální tématika zvaná YAOI a YURI a stejně tak i jejich mírnější odvětví Shounen Ai a Shoujo Ai. Pokud proti tomuto máte výhrady, prosím, zdržte se urážlivých poznámek nebo Vás budeme strašit ve Vaších nočních můrách až do konce Vašeho života!! A radši nás neberte na lehkou váhu.

Informace pro nové čtenáře:
- Pokud píšem společný článek, tak Kamaru píše zeleně a Goshi-sama píše modře. Jde hlavně o rozdělení vět v naších rozhovorech, jenž jsou součástí snad každého článku x)

- Dále vás prosíme!! Když najdete na našem blogu nefungující odkazy či videa, tak nám to prosím nahlašte buď do komentářů pod daný článek, do speciálního článku s názvem "Dotazy/nápady/kam napsat??" nebo nám napište na e-mail: 16kamaru@seznam.cz, který můžete využít i pro otázky či připomínky. V případě otázek v komentářích Vás prosíme, aby jste nám napsali zda chcete odpovědět tu na blogu nebo soukromě na Váš e-mail či blog. Zmíněný článek můžete využít takže k "chatování", pokud si chcete s námi jen tak popovídat. Vždycky tu někdo bude, kdo Vám odpoví xDAKTUÁLNĚ nebo ne??:

Yarodomo!! Věříme, že až jednou Kamaru dokončí školu, tak se k blogování určitě vrátíme!!
Teď je toho na nás bohužel moc a na blogování není vůbec čas TT//////TT

Prosím, než se začnete rozčilovat, že tu není nic aktuální, berte ohled na datum zveřejnění jak samotného článku,
tak i toho posledního na hlavní stránce. Děkujeme za pochopení.


Vykecávací a jiné aktuální články:

Články s AMV, ASMV, CMV, GMV, MAD ... a podobná videa xD ....

Příjemný pobyt na lodi Cibo Vám přejí Kapitáni
Goshida Rikyu x) a Baka Kamaru xD

School 2013 (2012)

10. ledna 2018 v 16:36 | Baka Kamaru xD
Zdroj: google.com

DORAMA: School 2013; Hak-Gyo 2013; Hakgyo 2013; School 5
Ve znacích: 학교 2013; 학교 5
Stav: Dokončeno (16 dílů + specál) ... 65 minut/díl
Autoři: Go Jung-Won
Režie: Lee Eung-Bok, Lee Min-Hong
Žánry: drama, školní prostředí, násilí, ze života, přátelství, šikana, komedie, bromance
Datum vydání: Prosinec 2012 - Leden 2013
Země původu: Jižní Korea

-> OP / MDL / DA / MDL / CSFD / IMDb / WIKI

-> School 2013 - Příběh
Populární seriál "School Series", který v korejských televizích běžel v letech 1999-2002 a má dohromady čtyři série, dostal ke konci roku 2012 po deseti letech novou sérii "School 5", která je předěláním starších čtyř serií do nové podoby.

Sřední škola Seungri je jedna z nejhorších středních škol v Seoulu na základě jejich akademických výsledků. Na pomoc tak ředitelka pozvala populárního a uznávaného profesora Korejského jazyku a literatury, Kang Se-Chan, který má za úkol pomoci škole postoupit v žebříčku akademických výsledků výše. Mezitím se mladá učitelka Jung In-Jae stává třídní učitelkou třídy 2-2, která je mezi ostatními třídami na samém dně a učitelé už s ní ztratili všechny naděje. Učitelka Jung se však nevzdává a snaží se všechny své studenty připravit na testy, aby mohli postoupit do vyššího ročníku. Její třída je ovšem plná problémových studentů od arogantních dívek, které zajímá jen studium, po skupinku školních tyranů, která si hoduje v násilí vůči slabším. Není tak divu, že pro starostlivou učitelku Jung, která se snaží zachránit i ty nejvíce ztracené studenty, je toho moc a potřebuje pomoc. Na žádost ředitelky se k ní proto připojí učitel Kang, který má ovšem na studium a přístup ke studentům naprosto jiný názor.

Na škole však nejsou výhradně jen problémy mezi studenty a učitely, dochází k rozporům také mezi jednotlivými učiteli a studenty, kvůli odlišným názorům. Zatímco učitelka Jung bojuje za svou třídu přímo před ředitelkou, školskou radou a dokonce i před samotnými rodiči studentů, mezi studenty se nachází mladý Go Nam-Soon, kterého dohnala minulost v podobě nového studenta Park Heung-Soo, jenž byl kdysi jeho nejlepším kamarádem.

School 2013 (nebo také School 5) následují další dvě série "Who are you: School 2015" a "School 2017", které představují nové příběhy o mladých studentech, kteří prochází nejrůznějšími problémy.


-> School 2013 - Obrázky / Videa / Ostatní

↓ School 2013 - Online ↓
-> Kissasian.ch - EN

↓ School 2013 - Download ↓
-> Drama.akihabara.cz - CZ titulky
-> Ulož.to - CZ


Baka Kamaru xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hoody Hoody | Web | 10. ledna 2018 v 18:38 | Reagovat

Je pekné vidieť, že to tu ešte stále žije :)

2 Den Den | E-mail | Web | 18. ledna 2018 v 13:41 | Reagovat

School 2013 mě asi před rokem a půl uvedlo do světa korejských doram... oh, the memories... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DÁREČKY PRO NÁS OD ÚŽASNÝCH BLOGERŮ *//////*

AVATARY
Od Nagai :3

OBRÁZKY
Od Jackie :3

Od Anne-chan :3Hakuhódžó no senši
NÁŠ ŽIVOT OTAKU ANEB JAK JSME NA TOM S ANIME XD
BakaKamaruxD's anime, manga, reviews, recommendations, blogs and lists at Anime-Planet

Za návštěvu Arigato!! \(^_^)/ ... a zase se někdy objevte O(≧ω≦)O