....


Předem se omlouváme těm, kterým by vadilo, když si zkopírujeme nějaké články nebo odkazy z jejich stránek. Pokud proti tomu máte nějaké námitky, ozvěte se a nějak se určitě domluvíme. U všech článků se ovšem snažíme dát zdroj, abychom se vyhli zbytečným problémům. Proto bychom chtěli, aby jste i Vy u článků, které si převezmete od nás uvedli zdroj na naš blog, budeme Vám za to nesmírně vděční */////*

Upozorňujeme, že nejseme vlastníci žádných obrázků, avatarů, stampek, gifů či jakékoliv další grafiky, pokud neuvedeme jinak. Vše máme ze známých stránek: Google.cz, Deviantart.com, Zerochan.net, Tumblr.com. Nevydáváme nic za své, vše patří jejich autorům!! Stejně tak jako my máme autorská práva na naše články, stejně tak recenze a obrázky, jenž píše a kreslí Kamaru.

Připomínka, na našem blogu se vyskytuje homosexuální tématika zvaná YAOI a YURI a stejně tak i jejich mírnější odvětví Shounen Ai a Shoujo Ai. Pokud proti tomuto máte výhrady, prosím, zdržte se urážlivých poznámek nebo Vás budeme strašit ve Vaších nočních můrách až do konce Vašeho života!! A radši nás neberte na lehkou váhu.

Informace pro nové čtenáře:
- Pokud píšem společný článek, tak Kamaru píše zeleně a Goshi-sama píše modře. Jde hlavně o rozdělení vět v naších rozhovorech, jenž jsou součástí snad každého článku x)

- Dále vás prosíme!! Když najdete na našem blogu nefungující odkazy či videa, tak nám to prosím nahlašte buď do komentářů pod daný článek, do speciálního článku s názvem "Dotazy/nápady/kam napsat??" nebo nám napište na e-mail: 16kamaru@seznam.cz, který můžete využít i pro otázky či připomínky. V případě otázek v komentářích Vás prosíme, aby jste nám napsali zda chcete odpovědět tu na blogu nebo soukromě na Váš e-mail či blog. Zmíněný článek můžete využít takže k "chatování", pokud si chcete s námi jen tak popovídat. Vždycky tu někdo bude, kdo Vám odpoví xDAKTUÁLNĚ nebo ne??:

Yarodomo!! Věříme, že až jednou Kamaru dokončí školu, tak se k blogování určitě vrátíme!!
Teď je toho na nás bohužel moc a na blogování není vůbec čas TT//////TT

Prosím, než se začnete rozčilovat, že tu není nic aktuální, berte ohled na datum zveřejnění jak samotného článku,
tak i toho posledního na hlavní stránce. Děkujeme za pochopení.


Vykecávací a jiné aktuální články:

Články s AMV, ASMV, CMV, GMV, MAD ... a podobná videa xD ....

Příjemný pobyt na lodi Cibo Vám přejí Kapitáni
Goshida Rikyu x) a Baka Kamaru xD

„Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí.“

21. října 2017 v 0:12 | Baka-chan xD a Goshi-sama x) |  Naše vykecávání aneb slova dvou střelených Otaku xDD
- Albert Einstein
Yohoho, Yarodomo!! >////<

Jak je to dlouho, co jsem takhle naposled někoho pozdravila?? Jak je to dlouho, co jsme naposledy vytvářeli vykecávací článek?? A jak je to dlouho, co jsme vůbec nějaký článek napsali?! Nebudete tomu věřit, ale úplně tady na to pěkně sprostě a z vysoka kašleme. Pravděpodobně tomu ani nepotřebujete věřit, protože je to bohužel velmi krutá realita. Původně jsem měla v plánu tu napsat aspoň deset omluvných odstavců, dalších pět s výmluvama a aspoň dva s tučnou dávkou nostalgie. Nakonec z toho ale sešlo. Můžete za to poděkovat Goshimu-sama, který na Vás všechny myslí a nechce, abyste se tu unudili k smrti, nedej bože ztratili chuť na náš blog vůbec ještě někdy zabloudit >////< ... Na druhou stranu by se ale hodilo tu aspoň pár řádků o těchto tématech prohodit, jen tak čistě ze slušnosti. Proto se oba dva moc omlouváme za naši neaktivitu, ale ačkoliv jsem doufala, že se začátkem nového školního roku najdu spoustu volného času, který se mi přes prázdniny nedostával, bohužel je to teď s mým volným časem ještě mnohem horší. Nevím, jestli je to tím, že jsem posledním rokem na vysoké a nebo jestli si prostě jen nedokážu správně rozložit čas tak, abych v něm nějaké místo uvolnila. Goshi-sama je zase až po uši zahrabaný ve svých historických knihách o ... historii a nemá čas na přítomnost. Proto se to tu pravděpodobně ještě nějakou dobu bohužel nerozjede na plné obrátky, jak tomu kdysi bývalo. Až dokončím školu, tak opravdu doufám, že budu mít více času, ale silně o tom pochybuju.


Přesto všechno se ale snažím sem občas aspoň nějaký zajímavý článek přidat. Nedávno, když se mě uvolnil jeden den, jsem se rozhodla ho ztrávit trochu jiným stylem, a tak jsem skončila na youtubku s nesčetným množstvím asijských BL doram, do kterých jsem se neuvěřitelně zamilovala. Pravděpodobně jsem ten čas mohla využít i mnohem lépe (třeba napsáním článků na blog), místo toho jsem ale seděla před obrazovkou počítače a hltala jeden díl za druhým. Ale nezapoměla jsem na Vás!! Protože některé z nich se mě opravdu zalíbily, vytvořila jsem i pár článků tady na blog, kdyby měl někdo také zájem propadnout tomuto šílenství. Všechny určitě doporučuju, jsou vtipné, občas romantické, dramatické a hlavní postavy jsou ve spoustě případů nehorázně sexy *////* ... *Ehm, ehm* ... Chci říct, samozřejmě na to všechno koukám kvůli úžasnému scénáři a nadstandartním hereckým výkonům, o tom ať se nikdo neodváží pochybovat. Máme v zásobě také pár mang a anime, které bysme tu chtěli také představit, ale to si budeme muset všichni počkat, až bude čas. Také pomalu tvořím další díly článků na pokračování, bohužel to jde opravdu pomalu a ztuha. Vždycky začnu dělat článek, na který mám chuť, ale pak dojde čas a při dalším volnu dostanu zase chuť na tvorbu nějakého jiného. Takže tu teď je hromada rozpracovaných a žádné hotové. Ale já to jednou dokončím všechno!! Toho se nebojte!! *////* ... Jsem si jistá, že spousta dalších blogerů tímto také prochází, nejsme první ani poslední, jen je potřeba s tím začít něco dělat. To moc dobře víme a snažíme se na tom zapracovat.

Mimojiné mám také rozpracován nový vzhled pro náš blog!! Období se nám změnilo, přišel Říjen a s ním období plné strašidelných historek a sychravého počasí. Proto je potřeba to tu patřičně pozměnit. Halloween a Dušičky jsou přece jen jedny na mých nejoblíbenějších svátků a rozhodně si je nenechám ujít ani tady na blogu. Doufám, že se mě podaří jej dokončit ještě před koncem Října, ať tu aspoň ten Listopad může prosedět >////< ... Když už jsme u těch významných událostí, tak o prázdninách (přesněji řečeno 23. Srpna) jsem měla narozeniny, ale to není podstatné. Mnohem důležitější je dort, který mi maminka se vší láskou a trpělivostí upekla a spolu jsme ho nazdobily!! *////* ... Rozhodně se tu s Vámi musím o náš výtvor podělit, protože jsem na něj neuvěřitelně hrdá. Nejsme žádné cukrářky nebo pekařky, to rozhodně ne, ale s výsledkem jsme byly obě dvě moc spokojené a v očích ostatních sklidil i docela dost pochval *////* ... Nesnažím se tohle vnucovat lidem, které to nezajímá, ale určitě se tu najdou i takoví, kteří se rádi podívaj a okomentují náš výtvor. Jsem hrdá na každý dort, který dostanu k narozeninám, přece jen si s nimi maminka vždycky dá spoustu práce a nakonec se ji vždy povedou. A právě tenhle se ji povedl opravdu mimořádně >////< ... Nu, posuďte sami a o svůj názor se klidně můžete podělit v komentářích (ať už kladný či záporný).


Teď si tak říkám, že toho vlastně ani moc nemáme na oznámení. Dokonce ani nemám nejmenší ponětí, kdy tenhle článek vůbec výjde, takže doufám, že v té době nebude po všech událostech, které jsem v tomto článku zmínila >////< ... Taky Vás možná bude zajímat, proč se Goshi-sama v tomto článku vůbec neozývá ... jednoduše, je natolik utahanej, že hned jak se vrátil domů, tak zalezl do postele. Sice není v zemi snů, ale náladu na jakoukoli jinou činnost než spánek opravdu nemá. Dneska se teda bohužel nedočtete našich šílených rozhovorů >////< ... Je tu ale možnost, že se tento článek bude dokončovat některý z následujících dnů a to už by se tu možná mohl Goshi-sama i objevit. Do té doby se však budete muset spokojit s mým nezáživným kecáním o ničem. Pro dnešek to ale opravdu vypadá, že bych to tu mohla ukončit, jelikož mě zrovna teď opustily všechny další nápady na témata dalších odstavců. Ale nebojte se, ještě aspoň jeden nebo dva odstavce bych tu moc ráda napsala, jinak by to byl nezvykle krátký článek na naše poměry, nemyslíte?? Vlastně jsem tu toho ani moc neprobrala, jen jsem si postěžovala a pochlubila se, podle mě příliš jednoduchý článek o ničem, který je potřeba ještě něčím zajímavým spetřit, ať vůbec stojí za přečtení.

Oh, a už jste slyšeli o meteorickém roji ORIONID?? Je to pravidelný podzimní roj, který je aktivní v období od začátku října zhruba do poloviny listopadu. Meteory vylétávají ze známého zimního souhvězdí Orion, jeho mateřským tělesem je asi nejznámější kometa vůbec - 1P/Halley (na jaře lze sledovat druhý známý roj pocházející z tohoto vesmírného tělesa - ETA-AQUARIDY). Co se týče jeho hustoty, tak během hodiny lze vidět 10-20 meteorů, maximum letos přichází na sobotu 21. října, ale pro zájemce doporučuji sledovat v době od 20. do 24. října, jelikož tento roj mívá hned několik maximum. Dokonce by nás mohl překvapit frekvencí i 60ti meteory za hodinu!! Nejvíce je vidět ve druhé části noci (spíše k ránu) od 2. do 6. hodiny, výhodou také je, že letos nebude pozorování rušit svit Měsíce, který bude pár dní před novem. Poslední dobou jsem na sledování oblohy neuvěřitelně závislá, a takovéto události si rozhodně nenechám utéct!! Pokud by to někoho zajímalo, tak >tady< je takový menší seznam a krátký popis těch nejznámějších rojů, které lze u nás každoročně sledovat. Koneckonců, sledování oblohy (jak už denní, tak noční), je neuvěřitelně uklidňující, relaxační činností, kterou by si neměl nikdo nechat ujít. Někteří už dávno vědí, jak moc miluju oblohu (jelikož můj instagram pomalu neobsahuje nic jiného >////<), chtěla bych ale získat prostředky k focení i noční oblohy. Protože můj telefon tak vymakanej opravdu není a v noci fotí jen černočernou temnotu TT////TT ... Ale nestěžuju si na něj!! Je to moc dobrej společník a pořídil už stovky naprosto dokonalých fotek!! Jsem na něj neuvěřitelně pyšná!! *////* ... Doufám, že nejsme jediní nadšenci meteorických rojů tady na blogu, ozvěte se nám prosím do komentářů, pokud rádi sledujete noční oblohu zalitou padajícími hvězdami!! *////*

Poslední dobou jsem velmi často nemocná. Nevím, jestli se mě nějakým záhadným způsobem oslabila imunita a nebo na sebe prostě jen nedávám pozor, ale už mě to neustálé kašlání, smrkání, bolesti hlavy a podobně začínají pěkně lézt na záda!! A za všechno určitě může Goshi-sama!! Kdykoliv výjde z domu, tak něco chytí a pak to přenese na mě, určitě to dělá schválně. Člověk má výhodu, že neonemocní ze škaredého počasí, ale za to velmi snadno chytne nemoci od ostatních TT////TT
Ty aby sis na něco nestěžovala x)
Hej!! Ale tohle je vážná záležitost!! Já chci být zdravá, nepotřebuju tvoji oslabující rýmu!!
Nemůžu za to, že se tak snadno necháš nakazit x)
Yeah, já zas nemůžu za to, že se tak snadno nakazíš z počasí!! xD
Vidíš, každý má něco, tak si nestěžuj a překousni to x)
Zajímalo by mě, jestli existují nějaké způsoby, jak si zesílit imunitu. Byly doby, kdy jsem nebývala nemocná vůbec TT///TT
Určitě existují, v první řadě zdravá výživa, pravidelné cvičení, dostatek vitamínů, pitný režim i kvalitní spánek může pomoci x)
Ty jsi mi nějakej odborník xD
Snažím se ti pomoct. Taky pomůže, když nebudeš celý den zavřená doma v přetopené místnosti, ale občas výjdeš ven na procházku x)
Jasně, rovnou můžu začít sportovat a shodit padesát kilo, že?? xD
Neuškodilo by to, ale nutit tě samozřejmě nebudu x)
Haha, já radši zůstanu u svého "nezdravého" způsobu života xD


Myslím, že je tak akorát čas na ukončení tohoto článku. Jsem si jistá, že dál bysme pokračovali už jen jednou blbostí za druhou a nic zajímavého nás už nenapadne ... a pokud ano, tak je to skvělá příležitost pro další článek. Nemusíme přece všechno publikovat naráz v jednom velkém článku. Lepší je více kratších článků, které vychází s pravidelným rozestupem, nebo aspoň já to tak vidím. Doufám, že jste se v tomto článku dozvěděli něco zajímavého a příliš Vás nenudil. Nezapomeňte se nám v komentářích ozvat, Vaše názory nás opravdu zajímají a moc rádi si je od Vás přečteme *////*

Pro teď se s Vámi loučíme a zase v dalším článku!!
Baka-chan a Goshi-sama!! *////*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Erin Blood Moon Erin Blood Moon | Web | 21. října 2017 v 0:39 | Reagovat

Nádherný blog

2 Shizu-chin (°7°)9 Shizu-chin (°7°)9 | Web | 22. října 2017 v 16:22 | Reagovat

Yahoou :3
Úplně v pohodě xD já si myslím, že vysokoškoláci to mají horší :'D nevím, co studuješ, Kamaru-chyan. Goshi-dono-sama zřejmě historii, což je ještě šílenější něž moje bohemistika :'D ale našim hlavním záměrem je vystudovat, ne? :'D
Tak na sebe nebuď tak přísná :3 (nedokážu si sebe představit ve třeťáku na rande s volným časem QAQ/)

Opožděně všechno nejlepší!!!\(*7*)/ doufám, že sis narozeninky užila (s tím dortem asi storpo xD xD záávist (*Q*) )

:'D haha, když se dozvím, že byl meteroický roj den po události :'D komu jsem co udělala, že mě karma dostihla...? xD xD xD
...stejně je u nás pořád zataženo =3=
Zkusím dnes, pokud se odtáhne *7*/

Taky mám problémy se zdravím a nejen já QwQ podle mých očitých důveryhodných zdrojů je něco moc agresivního ve vzduchu, což způsobuje tyhle zmíněné problémy + jsem ještě pozorovala nevolnost a zvracení. Podle pár doktorů teď prej ošetřují strašně moc případů s plicními problémy a plicními emboliemi QAQ
Tak na sebe dávejte pozor QWQ/

______________________
reakce na mé články:
komixk:
Kamaru-chyan, dlouho jsem tu sice nebyla, ale pokud se nic nezměnilo, dám ti dobrou radu xD koukej se víc kolem sebe a brzy tenhle pocit budeš zažívat taky \(*7*)/

3 Den Den | E-mail | Web | 31. října 2017 v 1:24 | Reagovat

Tak když už jsem se nemohla pokochat padajícími hvězdami (dammit, proč vždycky všecko prošvihnu?! no nic, třeba se mi poštěstí s těmi "leonidy" v listopadu...), tak jsem se aspoň mohla pokochat pohledem na Tvůj narozeninový dort, který je neskutečně kjút a vsadím se, že chutnal stejně dobře, jako i vypadal!! Moc krásně jste Totora s mamkou nazdobily :33

4 naruto109 naruto109 | Web | 5. listopadu 2017 v 12:16 | Reagovat

"nezdravý" způsob života je stejně nejlepší :D :D :D

5 Bonito Bonito | Web | 8. listopadu 2017 v 22:58 | Reagovat

pekný design :D

6 Yuki Yuki | Web | 12. listopadu 2017 v 12:05 | Reagovat

jezus vaše články mi chyběli ♥
Nezdraví způsob života je prostě závislost :D

7 otaku-crazyness otaku-crazyness | Web | 12. listopadu 2017 v 21:45 | Reagovat

Souhlasím

8 Sebastian Michaelis Sebastian Michaelis | 12. prosince 2017 v 15:51 | Reagovat

Váš blog je velice originální a vždy si velmi rád přečtu vaše články o čemkoliv. ^^ Jen tak dál! I když koukám na datum tohohle článku - 21/10/2017 a je 12/12/2017. :D Ale já si rád počkám ^-^

有難うございます。

9 naruto109 naruto109 | Web | 23. prosince 2017 v 20:26 | Reagovat

co vy žijete ještě? xD

10 Aurora Borealis Aurora Borealis | Web | 8. ledna 2018 v 21:22 | Reagovat

boží blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DÁREČKY PRO NÁS OD ÚŽASNÝCH BLOGERŮ *//////*

AVATARY
Od Nagai :3

OBRÁZKY
Od Jackie :3

Od Anne-chan :3Hakuhódžó no senši
NÁŠ ŽIVOT OTAKU ANEB JAK JSME NA TOM S ANIME XD
BakaKamaruxD's anime, manga, reviews, recommendations, blogs and lists at Anime-Planet

Za návštěvu Arigato!! \(^_^)/ ... a zase se někdy objevte O(≧ω≦)O