....


Předem se omlouváme těm, kterým by vadilo, když si zkopírujeme nějaké články nebo odkazy z jejich stránek. Pokud proti tomu máte nějaké námitky, ozvěte se a nějak se určitě domluvíme. U všech článků se ovšem snažíme dát zdroj, abychom se vyhli zbytečným problémům. Proto bychom chtěli, aby jste i Vy u článků, které si převezmete od nás uvedli zdroj na naš blog, budeme Vám za to nesmírně vděční */////*

Upozorňujeme, že nejseme vlastníci žádných obrázků, avatarů, stampek, gifů či jakékoliv další grafiky, pokud neuvedeme jinak. Vše máme ze známých stránek: Google.cz, Deviantart.com, Zerochan.net, Tumblr.com. Nevydáváme nic za své, vše patří jejich autorům!! Stejně tak jako my máme autorská práva na naše články, stejně tak recenze a obrázky, jenž píše a kreslí Kamaru.

Připomínka, na našem blogu se vyskytuje homosexuální tématika zvaná YAOI a YURI a stejně tak i jejich mírnější odvětví Shounen Ai a Shoujo Ai. Pokud proti tomuto máte výhrady, prosím, zdržte se urážlivých poznámek nebo Vás budeme strašit ve Vaších nočních můrách až do konce Vašeho života!! A radši nás neberte na lehkou váhu.

Informace pro nové čtenáře:
- Pokud píšem společný článek, tak Kamaru píše zeleně a Goshi-sama píše modře. Jde hlavně o rozdělení vět v naších rozhovorech, jenž jsou součástí snad každého článku x)

- Dále vás prosíme!! Když najdete na našem blogu nefungující odkazy či videa, tak nám to prosím nahlašte buď do komentářů pod daný článek, do speciálního článku s názvem "Dotazy/nápady/kam napsat??" nebo nám napište na e-mail: 16kamaru@seznam.cz, který můžete využít i pro otázky či připomínky. V případě otázek v komentářích Vás prosíme, aby jste nám napsali zda chcete odpovědět tu na blogu nebo soukromě na Váš e-mail či blog. Zmíněný článek můžete využít takže k "chatování", pokud si chcete s námi jen tak popovídat. Vždycky tu někdo bude, kdo Vám odpoví xDAKTUÁLNĚ nebo ne??:

Yarodomo!! Věříme, že až jednou Kamaru dokončí školu, tak se k blogování určitě vrátíme!!
Teď je toho na nás bohužel moc a na blogování není vůbec čas TT//////TT


Vykecávací a jiné aktuální články:

Články s AMV, ASMV, CMV, GMV, MAD ... a podobná videa xD ....

Příjemný pobyt na lodi Cibo Vám přejí Kapitáni
Goshida Rikyu x) a Baka Kamaru xD

Water Boyy The Series / Water Boyy The Movie

19. srpna 2017 v 18:21 | Baka Kamaru xD
Zdroj: Forum.soompi.com

DORAMA: Water Boyy The Series
Ve znacích: รักใสใส..วัยรุ่นชอบ
Stav: Dokončeno (14 dílů)
Autoři: ...
Režie: ...
Žánry: romatika, školní prostředí, BL, drama, přátelství, dospívání, ze života, sportovní, plavecký klub
Datum vydání: Duben 2017 - Červen 2017
Země původu: Thajsko

-> OP / MDL / DA / AS / MDL / IMDb / WIKI

-> Water Boyy The Series - Příběh
Založeno na filmu z roku 2015 Water Boyy. Příběh sleduje strasti členů plaveckého klubu Ocean College.

Waii je kapitánem plaveckého klubu Ocean College, který je mezi jeho členy velmi populární. Se svým otcem a trenérem celého klubu má všem velmi složitý vztah, jenž se každou chvíli jen a jen zhoršuje. Jednou však trenér přivede nového člena, kterým je talentovaný Apo, jenž se má také stát novým spolubydlícím Waiie. I když jej ze začátku Waii neměl rád, postupně se spřátelili a Apo se stal plnohodnotným členem týmu. Jenže klubu hrozí jeho zrušení, jelikož už několik let nepřinesl škole žádné výsledky. Waii, jakožto kapitán týmu, je tak pod velkým nátlakem a musí vyřešit hned několik problémů, ke kterým se přidává i jeho na první pohled neškodné spřátelení s Apou.

-> Water Boyy The Series - Obrázky / Videa / Ostatní

Water Boyy The Series - Online ↓
-> Kissasian.ch - EN
-> Youtube.com - EN

Water Boyy The Series - Download ↓
-> Gcinee.com - EN


Zdroj: Volume.co.th

DORAMA FILM: Water Boyy The Movie
Ve znacích: รักใสใส..วัยรุ่นชอบ
Stav: Dokončeno (film) ... 113 minut
Autoři: ...
Režie: Rachi Kusonkusiri
Žánry: romatika, školní prostředí, BL, drama, přátelství, dospívání, ze života, sportovní, plavecký klub
Datum vydání: Řijen 2015
Země původu: Thajsko

-> OP / MDL / DA / AS / MDL / IMDb / WIKI

-> Water Boyy The Movie - Příběh
Nam je populární a talentovaný plavec s atletickou postavou, který se ovšem nezajímá o nic jiného než večírky, alkohol a dívky. Školní docházka mu nic neříká a dokonce ani plavecké tréninky nejsou na jeho denním pořádku. Když jeho otec, a trenér plaveckého týmu, přivede nováčka jménem Muek, stane se Namovým novým spolubydlícím. Rychle se spřátelí a začnou se mezi nimi rodit nečekané pocity. Ale když se Nam dozví o přítelkyni Mueka, Nune, jenž je mimojiné populární herečkou, začne mezi trojicí panovat boj o lásku a přátelství.

↓ Water Boyy The Movie - Online ↓
-> Youtube.com - EN
-> Kissasian.ch - EN

↓ Water Boyy The Movie - Download ↓
-> ...

Baka Kamaru xD
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Anne-chan Anne-chan | Web | 19. srpna 2017 v 22:28 | Reagovat

Baka-chan!!! Na co to koukáš ty prase? :DDD Né dělám si srandu :D Chlapci v bazéně.. to zní lákavě... přestože na doramu moc nekoukám tak bych to měla zvážit! :D

2 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 20. srpna 2017 v 0:39 | Reagovat

[1]: Hahaha >////< ... Hele, ono přesto, že je to o plaveckým klubu, toho plavání tam ve skutečnosti je opravdu jen minimálně xDDDDD
Jsem ráda, že tě to nalákalo. Rozhodně doporučuju, já na doramu taky nikdy moc nekoukala, ale na tohle se kouknu i dvacetkrát a nikdy mě to nepřestane bavit *////*

3 Nagai Nagai | Web | 21. srpna 2017 v 12:47 | Reagovat

Jéé, tvůj blog ještě pořád funguje?! To je super! Já po třech letech zase rozjíždím ten svůj. Pamatuješ si ještě na mě? :D Asi ne co.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DÁREČKY PRO NÁS OD ÚŽASNÝCH BLOGERŮ *//////*

AVATARY
Od Nagai :3

OBRÁZKY
Od Jackie :3

Od Anne-chan :3Hakuhódžó no senši
NÁŠ ŽIVOT OTAKU ANEB JAK JSME NA TOM S ANIME XD
BakaKamaruxD's anime, manga, reviews, recommendations, blogs and lists at Anime-Planet

Za návštěvu Arigato!! \(^_^)/ ... a zase se někdy objevte O(≧ω≦)O