....


Předem se omlouváme těm, kterým by vadilo, když si zkopírujeme nějaké články nebo odkazy z jejich stránek. Pokud proti tomu máte nějaké námitky, ozvěte se a nějak se určitě domluvíme. U všech článků se ovšem snažíme dát zdroj, abychom se vyhli zbytečným problémům. Proto bychom chtěli, aby jste i Vy u článků, které si převezmete od nás uvedli zdroj na naš blog, budeme Vám za to nesmírně vděční */////*

Upozorňujeme, že nejseme vlastníci žádných obrázků, avatarů, stampek, gifů či jakékoliv další grafiky, pokud neuvedeme jinak. Vše máme ze známých stránek: Google.cz, Deviantart.com, Zerochan.net, Tumblr.com. Nevydáváme nic za své, vše patří jejich autorům!! Stejně tak jako my máme autorská práva na naše články, stejně tak recenze a obrázky, jenž píše a kreslí Kamaru.

Připomínka, na našem blogu se vyskytuje homosexuální tématika zvaná YAOI a YURI a stejně tak i jejich mírnější odvětví Shounen Ai a Shoujo Ai. Pokud proti tomuto máte výhrady, prosím, zdržte se urážlivých poznámek nebo Vás budeme strašit ve Vaších nočních můrách až do konce Vašeho života!! A radši nás neberte na lehkou váhu.

Informace pro nové čtenáře:
- Pokud píšem společný článek, tak Kamaru píše zeleně a Goshi-sama píše modře. Jde hlavně o rozdělení vět v naších rozhovorech, jenž jsou součástí snad každého článku x)

- Dále vás prosíme!! Když najdete na našem blogu nefungující odkazy či videa, tak nám to prosím nahlašte buď do komentářů pod daný článek, do speciálního článku s názvem "Dotazy/nápady/kam napsat??" nebo nám napište na e-mail: 16kamaru@seznam.cz, který můžete využít i pro otázky či připomínky. V případě otázek v komentářích Vás prosíme, aby jste nám napsali zda chcete odpovědět tu na blogu nebo soukromě na Váš e-mail či blog. Zmíněný článek můžete využít takže k "chatování", pokud si chcete s námi jen tak popovídat. Vždycky tu někdo bude, kdo Vám odpoví xDAKTUÁLNĚ nebo ne??:

Yarodomo!! Věříme, že až jednou Kamaru dokončí školu, tak se k blogování určitě vrátíme!!
Teď je toho na nás bohužel moc a na blogování není vůbec čas TT//////TT


Vykecávací a jiné aktuální články:

Články s AMV, ASMV, CMV, GMV, MAD ... a podobná videa xD ....

Příjemný pobyt na lodi Cibo Vám přejí Kapitáni
Goshida Rikyu x) a Baka Kamaru xD

SOTUS The Series

18. srpna 2017 v 15:58 | Baka Kamaru xD
Zdroj: Viewasian.com

DORAMA: SOTUS The Series; Sotus The Series P with Mr. Waugh bad one; SOTUS: The Series: phi wak tua rai kap nai pi nueng
NOVELA: SOTUS พี่ว้ากตัวร้ายกับนายปีหนึ่ง
Ve znacích: SOTUS the series พี่ว้ากตัวร้ายกับนายปีหนึ่ง
Stav: Dokončeno (15 dílů) ... (13 + 2 speciální díly + 1 bonus)
Autoři: BitterSweet
Režie: Uphold Tradition
Žánry: romatika, školní prostředí, BL, drama, přátelství, dospívání, ze života
Datum vydání: Srpen 2016 - Leden 2017
Země původu: Thajsko

-> OP / MDL / DA / AS / MDL / WIKI

-> SOTUS The Series - Příběh
SOTUS je univerzitní systém, kterým musí projít každý prvák, jenž chce studovat na Fakultě inženýrství. Jenže projít tímto systém pod nátlakem a šikanou od členů třetího ročníku, jenž mají prváky na starost, není nikdy jednoduché. Obzvláště když letošním vůdcem třetího ročníku je nelítostný Arthit, se kterým si už od pohledu není radno zahrávat. Jenže mezi prváky se objevuje odvážný a sebevědomý student Kongpob, který se nebojí svým seniorům postavit a nebezpečného vůdce dokonce i úmyslně provokuje. S každým dalším střetnutím se však jejich vztah začne pomalu měnit a do role vstoupí nevyzpytatelné a nekontrolovatelné pocity.

SOTUS je zkratka pro Seniority - respekt k starším ročníkům, Order - pořádek, Tradition - tradice, Unity - jednota, Spirit - duch.

-> SOTUS The Series - Obrázky / Videa / Ostatní

SOTUS The Series - Online ↓
-> Youtube.com - EN

SOTUS The Series - Download ↓
-> Gcinee.com - ENZdroj: Campus.campus-star.com

DORAMA: SOTUS S The Series
Ve znacích: ...
Stav: Dokončeno (14 dílů)
Autoři: BitterSweet
Režie: ...
Žánry: romatika, školní prostředí, BL, drama
Datum vydání: Listopad 2017 - Únor 2018
Země původu: Thajsko

-> OP / MDL / DA / AS / MDL / WIKI

-> SOTUS S The Series - Příběh
Kongpob se stal hlavou třetího ročníku a vůdcem týmu, který se má postarat o nové prváky, zatímco P'Arthit se stává zaměstnancem.

Baka Kamaru xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DÁREČKY PRO NÁS OD ÚŽASNÝCH BLOGERŮ *//////*

AVATARY
Od Nagai :3

OBRÁZKY
Od Jackie :3

Od Anne-chan :3Hakuhódžó no senši
NÁŠ ŽIVOT OTAKU ANEB JAK JSME NA TOM S ANIME XD
BakaKamaruxD's anime, manga, reviews, recommendations, blogs and lists at Anime-Planet

Za návštěvu Arigato!! \(^_^)/ ... a zase se někdy objevte O(≧ω≦)O