....


Předem se omlouváme těm, kterým by vadilo, když si zkopírujeme nějaké články nebo odkazy z jejich stránek. Pokud proti tomu máte nějaké námitky, ozvěte se a nějak se určitě domluvíme. U všech článků se ovšem snažíme dát zdroj, abychom se vyhli zbytečným problémům. Proto bychom chtěli, aby jste i Vy u článků, které si převezmete od nás uvedli zdroj na naš blog, budeme Vám za to nesmírně vděční */////*

Upozorňujeme, že nejseme vlastníci žádných obrázků, avatarů, stampek, gifů či jakékoliv další grafiky, pokud neuvedeme jinak. Vše máme ze známých stránek: Google.cz, Deviantart.com, Zerochan.net, Tumblr.com. Nevydáváme nic za své, vše patří jejich autorům!! Stejně tak jako my máme autorská práva na naše články, stejně tak recenze a obrázky, jenž píše a kreslí Kamaru.

Připomínka, na našem blogu se vyskytuje homosexuální tématika zvaná YAOI a YURI a stejně tak i jejich mírnější odvětví Shounen Ai a Shoujo Ai. Pokud proti tomuto máte výhrady, prosím, zdržte se urážlivých poznámek nebo Vás budeme strašit ve Vaších nočních můrách až do konce Vašeho života!! A radši nás neberte na lehkou váhu.

Informace pro nové čtenáře:
- Pokud píšem společný článek, tak Kamaru píše zeleně a Goshi-sama píše modře. Jde hlavně o rozdělení vět v naších rozhovorech, jenž jsou součástí snad každého článku x)

- Dále vás prosíme!! Když najdete na našem blogu nefungující odkazy či videa, tak nám to prosím nahlašte buď do komentářů pod daný článek, do speciálního článku s názvem "Dotazy/nápady/kam napsat??" nebo nám napište na e-mail: 16kamaru@seznam.cz, který můžete využít i pro otázky či připomínky. V případě otázek v komentářích Vás prosíme, aby jste nám napsali zda chcete odpovědět tu na blogu nebo soukromě na Váš e-mail či blog. Zmíněný článek můžete využít takže k "chatování", pokud si chcete s námi jen tak popovídat. Vždycky tu někdo bude, kdo Vám odpoví xDAKTUÁLNĚ nebo ne??:

Yarodomo!! Věříme, že až jednou Kamaru dokončí školu, tak se k blogování určitě vrátíme!!
Teď je toho na nás bohužel moc a na blogování není vůbec čas TT//////TT


Vykecávací a jiné aktuální články:

Články s AMV, ASMV, CMV, GMV, MAD ... a podobná videa xD ....

Příjemný pobyt na lodi Cibo Vám přejí Kapitáni
Goshida Rikyu x) a Baka Kamaru xD

All Out!!

28. srpna 2017 v 16:19 | Goshida Rikyu x)
Zdroj: Allout-anime.com

ANIME: All Out!!
Ve znacích: オールアウト!!
MANGA: All Out!!
Stav: Dokončeno (25 dílů)
Autoři: Shiori Amase
Režie: Kenichi Shimizu
Žánry: sportovní, školní prostředí, rugby, akce, komedie
Datum vydání: Podzim 2016

-> OP / AP / AA / MAL / AniDB / WIKI

-> All Out!! - Příběh
Gion Kenji je velmi energetický a neústupný středoškolák, který ovšem celý život zápasí s nespravedlností přírody. Je totiž malého vzrůstu, proto pro něj byly všechny sporty vždycky obtíží, to vše ale hodlá s nástupem na novou školu změnit. Když se setká s vysokým a silným, přesto ovšem plachým a ubrečeným, Iwashimizu Sumiakim, kterého touží přidat do svého týmu všechny sportovní kluby na škole, naskytne se mu příležitost vyzkoušet sport, který nikdy předtím neviděl, rugby. Ačkoli se Iwashimizu zapřísáhl, že rugby už nikdy v životě hrát nebude, na Gionovo naléhání se nakonec oba dva do tohoto sportovního klubu přidají. Zdejší rugbyový klub se všat potýká hned s několika problémy, chybí mu trenér, nemá žádnou podporu od školního dozoru a pro okolí je jen slabým soupeřem. Mladí nováčci však svým příchodem pořádně zamotají vodami starého týmu a nová, světlejší budoucnost se objevuje na dosah.

-> All Out!! - Obrázky / Videa / Ostatní

↓ All Out!! - Online ↓
-> Hns.moe - CZ
-> Shirai.cz - SK (přihlášení)

-> Kissanime.ru - EN

↓ All Out!! - Download ↓
-> Hns.moe - CZ

-> Anidl.org - EN (přihlášení)

-> Torrent:

Goshida Rikyu x)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DÁREČKY PRO NÁS OD ÚŽASNÝCH BLOGERŮ *//////*

AVATARY
Od Nagai :3

OBRÁZKY
Od Jackie :3

Od Anne-chan :3Hakuhódžó no senši
NÁŠ ŽIVOT OTAKU ANEB JAK JSME NA TOM S ANIME XD
BakaKamaruxD's anime, manga, reviews, recommendations, blogs and lists at Anime-Planet

Za návštěvu Arigato!! \(^_^)/ ... a zase se někdy objevte O(≧ω≦)O