....

Předem se omlouváme těm, kterým by vadilo, když si zkopírujeme nějaké články nebo odkazy z jejich stránek. Pokud proti tomu máte nějaké námitky, ozvěte se a nějak se určitě domluvíme. U všech článků se ovšem snažíme dát zdroj, abychom se vyhli zbytečným problémům. Proto bychom chtěli, aby jste i Vy u článků, které si převezmete od nás uvedli zdroj na naš blog, budeme Vám za to nesmírně vděční */////*

Upozorňujeme, že nejseme vlastníci žádných obrázků, avatarů, stampek, gifů či jakékoliv další grafiky, pokud neuvedeme jinak. Vše máme ze známých stránek: Google.cz, Deviantart.com, Zerochan.net, Tumblr.com. Nevydáváme nic za své, vše patří jejich autorům!! Stejně tak jako my máme autorská práva na naše články, stejně tak recenze a obrázky, jenž píše a kreslí Kamaru.

Připomínka, na našem blogu se vyskytuje homosexuální tématika zvaná YAOI a YURI a stejně tak i jejich mírnější odvětví Shounen Ai a Shoujo Ai. Pokud proti tomuto máte výhrady, prosím, zdržte se urážlivých poznámek nebo Vás budeme strašit ve Vaších nočních můrách až do konce Vašeho života!! A radši nás neberte na lehkou váhu.

Informace pro nové čtenáře:
- Pokud píšem společný článek, tak Kamaru píše zeleně a Goshi-sama píše modře. Jde hlavně o rozdělení vět v naších rozhovorech, jenž jsou součástí snad každého článku x)

- Dále vás prosíme!! Když najdete na našem blogu nefungující odkazy či videa, tak nám to prosím nahlašte buď do komentářů pod daný článek, do speciálního článku s názvem "Dotazy/nápady/kam napsat??" nebo nám napište na e-mail: 16kamaru@seznam.cz, který můžete využít i pro otázky či připomínky. V případě otázek v komentářích Vás prosíme, aby jste nám napsali zda chcete odpovědět tu na blogu nebo soukromě na Váš e-mail či blog. Zmíněný článek můžete využít takže k "chatování", pokud si chcete s námi jen tak popovídat. Vždycky tu někdo bude, kdo Vám odpoví xDAKTUÁLNĚ nebo ne??:

Yarodomo!! Stále to není stoprocentní, ale pomalu se vracíme zpět!! TT////TT
Pokud máte zájem, na Tumblr jsem poslední dobou docela často >////<


Vykecávací a jiné aktuální články:

Články s AMV, ASMV, CMV, GMV, MAD ... a podobná videa xD ....

Příjemný pobyt na lodi Cibo Vám přejí Kapitáni
Goshida Rikyu :) a Baka Kamaru xD

A Guy Like You

14. června 2017 v 22:41 | Baka Kamaru xD
Zdroj: Mangago.me

MANHWA: A Guy Like You
ANIME: Není ...
Stav: Vychází (35 kapitol +)
Autoři: Waje
Žánry: komedie, romantika, yaoi, drama, školní prostředí, záhady, napřirozeno
Datum vydání: 2016

!!! YAOI !!!

-> AP / MA / MAL / MT / MU / WIKI

-> A Guy Like You - Příběh
Z nějakého důvodu začíná mít Go Siwon opravdu zvláštní sny. Nejen, že sní o chytrém a pohledném spolužákovi, se kterým si ani není nijak blízký, jeho sny jsou dokonce někdy až děsivě opravdové! V jeho snech zmiňuje Kang Jinha stále dokola jistý incident, ze kterého si Siwon bohužel ale vůbec nic nepamatuje. Jenže jak čas utíká, malé střípky vzpomínek se začínají vracet a stejně tak vztah mezi nimi se začíná měnit v něco nevídaného.

-> A Guy Like You - Obázky / Videa / Ostatní

↓ A Guy Like You - Online Read ↓
-> Haar.cz - CZ (přihlášení)

-> Lezhin.com - EN (přihlášení)
-> Mangago.com - EN
-> Kissanime.io - EN
-> Mangafox.me - EN

↓ A Guy Like You - Download ↓
- ...

Baka Kamaru xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DÁREČKY PRO NÁS OD ÚŽASNÝCH BLOGERŮ *//////*

AVATARY
Od Nagai :3

OBRÁZKY
Od Jackie :3

Od Anne-chan :3Hakuhódžó no senši
NÁŠ ŽIVOT OTAKU ANEB JAK JSME NA TOM S ANIME XD
BakaKamaruxD's anime, manga, reviews, recommendations, blogs and lists at Anime-Planet

Za návštěvu Arigato!! \(^_^)/ ... a zase se někdy objevte O(≧ω≦)O