....


Předem se omlouváme těm, kterým by vadilo, když si zkopírujeme nějaké články nebo odkazy z jejich stránek. Pokud proti tomu máte nějaké námitky, ozvěte se a nějak se určitě domluvíme. U všech článků se ovšem snažíme dát zdroj, abychom se vyhli zbytečným problémům. Proto bychom chtěli, aby jste i Vy u článků, které si převezmete od nás uvedli zdroj na naš blog, budeme Vám za to nesmírně vděční */////*

Upozorňujeme, že nejseme vlastníci žádných obrázků, avatarů, stampek, gifů či jakékoliv další grafiky, pokud neuvedeme jinak. Vše máme ze známých stránek: Google.cz, Deviantart.com, Zerochan.net, Tumblr.com. Nevydáváme nic za své, vše patří jejich autorům!! Stejně tak jako my máme autorská práva na naše články, stejně tak recenze a obrázky, jenž píše a kreslí Kamaru.

Připomínka, na našem blogu se vyskytuje homosexuální tématika zvaná YAOI a YURI a stejně tak i jejich mírnější odvětví Shounen Ai a Shoujo Ai. Pokud proti tomuto máte výhrady, prosím, zdržte se urážlivých poznámek nebo Vás budeme strašit ve Vaších nočních můrách až do konce Vašeho života!! A radši nás neberte na lehkou váhu.

Informace pro nové čtenáře:
- Pokud píšem společný článek, tak Kamaru píše zeleně a Goshi-sama píše modře. Jde hlavně o rozdělení vět v naších rozhovorech, jenž jsou součástí snad každého článku x)

- Dále vás prosíme!! Když najdete na našem blogu nefungující odkazy či videa, tak nám to prosím nahlašte buď do komentářů pod daný článek, do speciálního článku s názvem "Dotazy/nápady/kam napsat??" nebo nám napište na e-mail: 16kamaru@seznam.cz, který můžete využít i pro otázky či připomínky. V případě otázek v komentářích Vás prosíme, aby jste nám napsali zda chcete odpovědět tu na blogu nebo soukromě na Váš e-mail či blog. Zmíněný článek můžete využít takže k "chatování", pokud si chcete s námi jen tak popovídat. Vždycky tu někdo bude, kdo Vám odpoví xDAKTUÁLNĚ nebo ne??:

Yarodomo!! Věříme, že až jednou Kamaru dokončí školu, tak se k blogování určitě vrátíme!!
Teď je toho na nás bohužel moc a na blogování není vůbec čas TT//////TT


Vykecávací a jiné aktuální články:

Články s AMV, ASMV, CMV, GMV, MAD ... a podobná videa xD ....

Příjemný pobyt na lodi Cibo Vám přejí Kapitáni
Goshida Rikyu x) a Baka Kamaru xD

"Things end. But memories last forever."

20. listopadu 2016 v 23:51 | Baka Kamaru |  Ostatní
- Kumar Milan
Yooooo, Yarodomo!!

Nemůžu uvěřit, jak dlouho se tu ani jeden z nás neobjevil!!? TT/////TT ... Upřímě, chtěla bych tu tak trochu mluvit o tzv. budoucnosti našeho blogu, která rozhodně nevypadá příliš světle ani veselé. Goshi-sama se před chvílí vrátil z jedné jeho mnoha dobrodružných cest za poznáním minulosti, asi tak před deseti minutama se mu konečně podařilo usnout a má teď zaručeně hlubokou půlnoc. A já tu jen tak sedím za počítačem a přemýšlím, co s životem. Ano, je to tak. Pro jednou se nechovám jako malé, pětileté dítě, ale jako dospělý člověk, který musí myslet na svou budoucnost. Právě teď se snažim dostudovat vysokou školu, ať mám alespoň toho bakaláře, ale skoro až nesmyslné požadavky učitelů mi práci rozhodně neulehčují. Právě jsem se přistihla, jak tu deset minut koukám do prázdné, zelené zdi mého pokoje s naprosto prázdnou hlavou. Přitom je tolik věcí, které musím, měla bych a chtěla bych udělat. Mám teď v životě neuvěřitelný chaos. Nebo tu možná byl pořád a jen jsem mu nevěnovala pozornost. Spíše ta druhá možnost.


Opravdu jsem se snažila, aby se hlavně naše aktivita tady na blogu vrátila do starých kolejí, kdy jsme byli aktivní skoro každý den a nadšeně přidávali spoustu článků. Bohužel, nevypadá to, že by se mohlo něco takového někdy stát. Dokonce i teď, usilovně přemýšlím, co vlastně chci napsat a přitom jsem s napsáním dvoumetrového článku dříve neměla nikdy problém. Každopádně, chtěla bych se omluvit všem čtenářům, kteří sem stále chodí s nadějí, že tu najdou nějaký nový článek. Teď na psaní článků nemá ani jeden z nás bohužel čas a možná ani nápad a chuť popravdě není. Pokud jde o mě, tak škola zabírá většinu mého času, denně naspím sotva dvě hodiny. A není to kvůli tomu, že bych neměla možnost spát déle, jen prostě nemůžu usnout a než abych celou noc proležela zíráním do stropu, tak jdu raději dělat něco užitečného. Následkem toho mám neuvěřitelné kruhy pod očima a už asi dva měsíce mi třeští hlava, jako kdyby se chtěla rozskočit. Pokud má někdo z Vás radu, jak se bolení hlavy zbavit, tak budu nesmírně ráda, když se o ni se mnou podělíte. Poslední dobou se také mé návštěvy psychologa poněkud střádají. Možná jsem se tu o tom nikdy nezmínila, ale to není podstatné. Můj zdravotní stav není podstatný. Nikoho nezajímá. Snažím se tu naznačit, že bohužel nemám příliš volného času, ale pokud se nějaký objeví ... tak ho většinou prosedím zíráním do prázdnoty.

Goshi-sama má svou vlastní práci, kterou miluje a já ho rozhodně nechci nutit do vedení tohoto blogu. I když má možné více volného času než já, stále je také velmi zaneprázdněný, takže ani nemáme čas na to napsat nějaký společný článek. Navíc se mi moc nelíbí myšlenka, že by tu po tolika letech společné práce zůstal jen jeden. Alespoň pro mě by to tu bylo na půl prázdné. A to jsem zarytý optimista!! Vlastně ani nevím, kam chci tímhle článkem dojít. Včera, možná předevčírem, pravděpodobně minulý týden ... vlastně ani nevím, poslední dobou je pro mě čas irelevantní ... nedávno jsem se dívala na naše staré články. Hlavně naše vykecávací články. Na jednu stranu se chci vrátit do těch dnů, na druhou stranu se cítím trapně za všechno, co jsem tehdy udělala a řekla. I když ne. Vlastně se vůbec necítím trapně. Jsem ráda, za všechno, co jsem udělala, řekla a dokázala. Nebo ne?? Ani nevím. Nic nevím. Nic mě nezajímá. Moje pesimistické vědomí se začíná drát napovrch. Chci probudit Goshiho-sama. Ať mi řekne, jestli se cítím trapně nebo ne. Možná nostalgicky?? V cizích slovech jsem se nikdy moc nevyznala. Jsem si jistá, že ke konci tento článek nebude dávat vůbec žádný smysl. Ale přesto ho zveřejním. Nebo možná ne. Radši bych měla počkat na Goshiho-sama, aby mi řekl, co vlastně chci.

Nechci jej probudit, protože právě usnul po dlouhém dni a konečně se mu dopřálo spánku v pohodlné, měkké posteli. Přišla bych si příliš sobecká, kdybych ho teď začala budit. Ale, dost o tomhle. Konečně se mi naskytla možnost napsat článek. Nebo jsem se spíše dokopala k tomu nějaký napsat. Možná to nebyl nejlepší nápad. Ale třeba se pak budu "cítit lépe", jak se říká. Pravděpodobně si všichni říkáte, že tohle je velmi zvláštní článek. Možná tu ani nebude moc dlouho, než se rozhodnu ho zase smazat. Většina z Vás ho ani nebude číst. Děláte dobře. Nestojí za to. Je to jen článek, plný mých prázdných slov. Nic neznamená. Původně jsem se chtěla jen omluvit za naši neaktivitu. A jako vždycky, snažit se vytvořit nové naděje. Nové články. Větší aktivita. Nemyslím si, že se někdy něco takového vrátí. ALE!! Tento blog rozhodně nesmažeme!! Občas se tu něco objeví. Toho se rozhodně nemusíte bát. Stále sleduju anime, čtu mangu, knížky, hraju hry, Goshi-sama sleduje filmy. Také stále navštěvujeme naši Posádku.

Pamatuju si, když jsem byla přesvědčená o tom, že tento blog jen tak nepojde. A podívejte se na to, stačili dva roky. Dva roky. A všechno je naprosto jinak. Ještě před dvěma lety tu bylo rušno. Dneska je tomu docela jinak. Chaos naprosto všude. Jsem ráda, že je tu aspoň Goshi-sama. Jediný pevný bod, na který se můžu spolehnout. Nejsem si jistá, jestli budu tento článek ještě nějak upravovat. Možná hodím nějaký obrázek na začátek. Ať to nevypadá tak chudě. Ale číst to po sobě asi nebudu. Bude tu spousta chyb. Nakonec ho možná i zveřejním teď hned. Smazat se dá koneckonců vždycky. Zaručeně nedává smysl a spoustu z Vás, kteří si jej přečtou, určitě překvapí. Ale protože Goshi-sama právě spí, tak ho s tímhle vším nemůžu otravovat. Taky jsem chtěla, aby jste aspoň trochu věděli, co se děje a proč tu není žádná aktivita. I když, tohle Vám spíš jen zamotá hlavy. Nepřemýšlejte nad tímhle článkem moc hluboce. Berte to jen jako kecání jednoho člověka v davu. Nic neznamená. Nic neovlivní. Nic nedokáže.

Každopádně, konec pesimistické nálady!! Pro jednou jsem se konečně rozhodla napsat článek a něco takového ze mě vypadlo?? Doufám, že jsem nikomu nezamotala hlavu, snad se Váš pohled na tenhle blog a jeho autory nijak nezmění. Do budoucna nemůžeme nic slíbit, ale rozhodně tento blog nesmažeme a občas by se tu mohlo něco objevit, tak se sem přijďte jednou za měsíc podívat, jestli tu není něco nového. Pro teď se s Vámi loučím a Všem přeji hodně štěstí a zdraví do života!! *////*

Baka Kamaru
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Den Den | E-mail | Web | 27. listopadu 2016 v 16:42 | Reagovat

Neměla jsem tušení, že jsi na tom takhle špatně, a teď je mi děsně líto, že jsem se tu ukázala a komentuju až tak pozdě... Pokud máš v životě teď toho víc, než sneseš, myslím, že je na čase si od blogu trochu oddechnout. Vím, že opustit (ať už třeba jen dočasně) svůj blog stojí hodně síly a odvahy, ale je to momentálně nejspíš to nejlepší, co pro sebe můžeš udělat. My, vaši čtenáři, se na vás zlobit rozhodně nebudem a ani Ti to nebudem vyčítat, protože blogaření má být hlavně úleva od stresu, ne ho vytvářet ještě víc.
Budu Ti moc držet palce s vysokou a se soukromým životem, ať se to aspoň trochu zklidní :)

2 Shira-chan Shira-chan | Web | 4. prosince 2016 v 16:02 | Reagovat

pááááni, člověk má plnou hlavu věcí, které nestíhá udělat a bum! Vím, jak je to těžké. V takové situaci si řeknu dobře, mám okno jak blázen, potřebuju pauzu! Bohužel v mém případě trvá dost dlouho :-( držím palečky ať se vás to dlouho nedrží :-)

3 Yami Yami | Web | 7. prosince 2016 v 9:00 | Reagovat

Heyyy ;v;
Napodobne, nebola som na svojom blogu uz nejaky ten cas, v podstate mesiac je mrtvy uz a pred tym bol este viac, lebo som sa v oktobri donutila dat aspon 2 clanky o halloweenu TTwTT
Ale chapem preco nikto nema cas, uprimne dufam, ze so skolou ti to pojde dobre a ze sa coskoro vsetko pre teba zlepsi ;v;
Nemas sa preco citit trapne, dokazala si toho tu podstatne viac ako vela blogerov v cz/sk komunite tu na blog.cz kedy dokazu, uvu

anyhoo!- Dufam, ze sa ti to vsetko coskoro zlepsi ;v;

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DÁREČKY PRO NÁS OD ÚŽASNÝCH BLOGERŮ *//////*

AVATARY
Od Nagai :3

OBRÁZKY
Od Jackie :3

Od Anne-chan :3Hakuhódžó no senši
NÁŠ ŽIVOT OTAKU ANEB JAK JSME NA TOM S ANIME XD
BakaKamaruxD's anime, manga, reviews, recommendations, blogs and lists at Anime-Planet

Za návštěvu Arigato!! \(^_^)/ ... a zase se někdy objevte O(≧ω≦)O