....


Předem se omlouváme těm, kterým by vadilo, když si zkopírujeme nějaké články nebo odkazy z jejich stránek. Pokud proti tomu máte nějaké námitky, ozvěte se a nějak se určitě domluvíme. U všech článků se ovšem snažíme dát zdroj, abychom se vyhli zbytečným problémům. Proto bychom chtěli, aby jste i Vy u článků, které si převezmete od nás uvedli zdroj na naš blog, budeme Vám za to nesmírně vděční */////*

Upozorňujeme, že nejseme vlastníci žádných obrázků, avatarů, stampek, gifů či jakékoliv další grafiky, pokud neuvedeme jinak. Vše máme ze známých stránek: Google.cz, Deviantart.com, Zerochan.net, Tumblr.com. Nevydáváme nic za své, vše patří jejich autorům!! Stejně tak jako my máme autorská práva na naše články, stejně tak recenze a obrázky, jenž píše a kreslí Kamaru.

Připomínka, na našem blogu se vyskytuje homosexuální tématika zvaná YAOI a YURI a stejně tak i jejich mírnější odvětví Shounen Ai a Shoujo Ai. Pokud proti tomuto máte výhrady, prosím, zdržte se urážlivých poznámek nebo Vás budeme strašit ve Vaších nočních můrách až do konce Vašeho života!! A radši nás neberte na lehkou váhu.

Informace pro nové čtenáře:
- Pokud píšem společný článek, tak Kamaru píše zeleně a Goshi-sama píše modře. Jde hlavně o rozdělení vět v naších rozhovorech, jenž jsou součástí snad každého článku x)

- Dále vás prosíme!! Když najdete na našem blogu nefungující odkazy či videa, tak nám to prosím nahlašte buď do komentářů pod daný článek, do speciálního článku s názvem "Dotazy/nápady/kam napsat??" nebo nám napište na e-mail: 16kamaru@seznam.cz, který můžete využít i pro otázky či připomínky. V případě otázek v komentářích Vás prosíme, aby jste nám napsali zda chcete odpovědět tu na blogu nebo soukromě na Váš e-mail či blog. Zmíněný článek můžete využít takže k "chatování", pokud si chcete s námi jen tak popovídat. Vždycky tu někdo bude, kdo Vám odpoví xDAKTUÁLNĚ nebo ne??:

Yarodomo!! Věříme, že až jednou Kamaru dokončí školu, tak se k blogování určitě vrátíme!!
Teď je toho na nás bohužel moc a na blogování není vůbec čas TT//////TT


Vykecávací a jiné aktuální články:

Články s AMV, ASMV, CMV, GMV, MAD ... a podobná videa xD ....

Příjemný pobyt na lodi Cibo Vám přejí Kapitáni
Goshida Rikyu x) a Baka Kamaru xD

Fudanshi Koukou Seikatsu

20. října 2016 v 23:33 | Baka Kamaru xD
Zdroj: Lockerdome.com

ANIME: Fudanshi Koukou Seikatsu; The Highchool Life of a Fudanshi
MANGA: Fudanshi Koukou Seikatsu
Stav: Dokončeno (12 dílů) ... 3 minutové díly
Režie: Tokoro Toshikatsu
Žánry: komedie, školní prostředí, ze života, shounen ai
Datum vydání: Léto 2016

-> AP / AA / MAL / AniDB / WIKI

-> Fudanshi Koukou Seikatsu - Příběh
Sakaguchi Ryo je na první pohled naprosto obyčejný středoškolák, která má ovšem jedno velmi temné tajemství. Ve skutečnosti se totiž označuje termínem "fudanshi", jehož význam je velmi prostý - jedná se o muže, kteří jsou přímo posedlí tématikou BL. Jenže toto, ve společnosti zakázané, téma mu velmi ztěžuje život. Nejen, že nakupování BL mang v knihovnách je považováno za velmi těžkou disciplínu vyžadující odvahu, ale nemít nikoho, s kým se podělit o své nejoblíbenější páry a diskutovat o rozmanitostech BL života, je zdrojem osamělosti. Přesto se však Sakaguchi nevzdává a jeho život se naplňuje těmi nerozmanitějšími okamžiky, které se můžou takovému fudanshimu naskytnout.

-> Fudanshi Koukou Seikatsu - Obrázky / Videa / Ostatní

↓ Fudanshi Koukou Seikatsu - Online ↓
-> Kissanime.to - EN

↓ Fudanshi Koukou Seikatsu - Download ↓

-> Yaoiotaku.com - EN (přihlášení)

-> Torrent:
- [BakedFish] Fudanshi Koukou Seikatsu - EN, po jednom díle


Baka Kamaru xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DÁREČKY PRO NÁS OD ÚŽASNÝCH BLOGERŮ *//////*

AVATARY
Od Nagai :3

OBRÁZKY
Od Jackie :3

Od Anne-chan :3Hakuhódžó no senši
NÁŠ ŽIVOT OTAKU ANEB JAK JSME NA TOM S ANIME XD
BakaKamaruxD's anime, manga, reviews, recommendations, blogs and lists at Anime-Planet

Za návštěvu Arigato!! \(^_^)/ ... a zase se někdy objevte O(≧ω≦)O