....


Předem se omlouváme těm, kterým by vadilo, když si zkopírujeme nějaké články nebo odkazy z jejich stránek. Pokud proti tomu máte nějaké námitky, ozvěte se a nějak se určitě domluvíme. U všech článků se ovšem snažíme dát zdroj, abychom se vyhli zbytečným problémům. Proto bychom chtěli, aby jste i Vy u článků, které si převezmete od nás uvedli zdroj na naš blog, budeme Vám za to nesmírně vděční */////*

Upozorňujeme, že nejseme vlastníci žádných obrázků, avatarů, stampek, gifů či jakékoliv další grafiky, pokud neuvedeme jinak. Vše máme ze známých stránek: Google.cz, Deviantart.com, Zerochan.net, Tumblr.com. Nevydáváme nic za své, vše patří jejich autorům!! Stejně tak jako my máme autorská práva na naše články, stejně tak recenze a obrázky, jenž píše a kreslí Kamaru.

Připomínka, na našem blogu se vyskytuje homosexuální tématika zvaná YAOI a YURI a stejně tak i jejich mírnější odvětví Shounen Ai a Shoujo Ai. Pokud proti tomuto máte výhrady, prosím, zdržte se urážlivých poznámek nebo Vás budeme strašit ve Vaších nočních můrách až do konce Vašeho života!! A radši nás neberte na lehkou váhu.

Informace pro nové čtenáře:
- Pokud píšem společný článek, tak Kamaru píše zeleně a Goshi-sama píše modře. Jde hlavně o rozdělení vět v naších rozhovorech, jenž jsou součástí snad každého článku x)

- Dále vás prosíme!! Když najdete na našem blogu nefungující odkazy či videa, tak nám to prosím nahlašte buď do komentářů pod daný článek, do speciálního článku s názvem "Dotazy/nápady/kam napsat??" nebo nám napište na e-mail: 16kamaru@seznam.cz, který můžete využít i pro otázky či připomínky. V případě otázek v komentářích Vás prosíme, aby jste nám napsali zda chcete odpovědět tu na blogu nebo soukromě na Váš e-mail či blog. Zmíněný článek můžete využít takže k "chatování", pokud si chcete s námi jen tak popovídat. Vždycky tu někdo bude, kdo Vám odpoví xDAKTUÁLNĚ nebo ne??:

Yarodomo!! Věříme, že až jednou Kamaru dokončí školu, tak se k blogování určitě vrátíme!!
Teď je toho na nás bohužel moc a na blogování není vůbec čas TT//////TT

Prosím, než se začnete rozčilovat, že tu není nic aktuální, berte ohled na datum zveřejnění jak samotného článku,
tak i toho posledního na hlavní stránce. Děkujeme za pochopení.


Vykecávací a jiné aktuální články:

Články s AMV, ASMV, CMV, GMV, MAD ... a podobná videa xD ....

Příjemný pobyt na lodi Cibo Vám přejí Kapitáni
Goshida Rikyu x) a Baka Kamaru xD

Já maluju, Vy hádáte ... Poznávací hra!!

22. března 2013 v 16:44 | Baka Kamaru xD

Konichiwa!! Dnes už po druhé xD
A tentokrát s (pro některé) dobrou zprávou, konečně jsem se rozhodla dát sem nějaké, mou rukou nakreslené, obrázky. A když už je sem budu dávat, tak mě napadla jedna taková blbost, která by mohla třeba i někoho zaujmout a pobavit. Takže, doufám, že teď nepřestanete číst!! Protože by jste přišli o všechno tu takzvanou zábavu, o které tu mluvím.

↓ Já maluju, Vy hádáte ... ↓
Já nakreslím nějaký obrázek (většinou to bude nějaká známá a viptná scénka z anime) a vy budete hádat, o jaké anime či postavu se jedná. Předtím, než tuhle "hru" začnete odsuzovat, tak Vám chi vysvětlit, proč s ní vůbec začínám. Za prvé, bylo by nudné sem jen tak narvat několik obrázků mé obkreslené tvorby, navíc to pro mě má taky hodnotící smysl. Pokud se Vám povede uhádnout anime či postavu, tak mi to dává znamení, že na tom, co jsem nakreslila, je minimálně aspoň poznat, o co jsem se snažila. Nejsem mistr v kreslení, nikdy jsem nebyla a nikdy nebudu, i když se mě lidé snaží utěšit sladkými slovy. Mám radši kritiku, než pochvaly, protože pak má člověk větší přehled o tom, co je třeba zlepšit. Na druhou stranu jsem ráda, když mě někdo občas pochválí, takže je to se mnou velmi těžké.

Proto mě napadlo, že vyzkouším, jak moc jsou mé obrázky povedené ... čili jak snadné je uhádnout, co je na obrázku. Chtěla bych vás tak poprosit, jestli byste si teda nezahráli tuhletu mnou vymyšlenou "Poznávací hru". Samozřejmě, každá "hra" potřebuje nějaká pravidla, takže tu jich pár je. Nejsou složitá a jsem si docela jistá, že se jimi nebude vůbec nikdo řídit, ale i přesto je sem dám ... pro takový ten lepší pocit.

Jak hrát "Poznávací hru" podle Kamaru:
Stačí když napíšete do komentáře:
-> Název postavy nebo postav, které se nachází na obrázku
-> Název anime, z kterého postavy jsou
-> A jak snadné Vám přišlo to uhádnout (nějak to prosím popište, třeba na stupnici od jedné do deseti xD)

Pokud jde o odpovědi tak,
jednoduše tady nechám obrázek k hádaní tak dlouho, dokud se nerozhodnu udělat nový obrázek či napsat článek s dalším. Po vydání nového článku pak udělám menší vyhodnocení v předešlém článku, aby jste se tak mohli dozvědět správnou odpověď. A samozřejmě také pochválím a poděkuju všem účastníkům. Nebojte se k odpovědi přidat také kritiku, která vždy pomáhá k rozvoji!! *////* ... Nebo mě můžete také obrázek pochválit, pokud Vám příjde povedený, kladná kritika také potěší. Za správné odpovědi teda nebudou žádné odměny v podobě diplomů, avatarů či reklam, řekla bych, že dobrý pocit je vše, co z tohoto dostnete. Ovšem, pokud by jste opravdu chtěli nějakou odměnu, tak se nebojte ozvat, nikoho neodmítnu.

Bude proto určena tato rubrika. Budu sem, do této rubriky, přidávat obrázky, co namaluju a Vy bude do komentářů hádat anime a postavy. Myslím, že nic jednoduššího už ani neexistuje. Pokud by stále byly nějaké problémy, tak se nebojte ozvat, ráda poradím. Tato "hra" je čistě pro zábavu, nesnažím se nijak zveřejnit či propagovat svoji tvorbu, jan mě napadlo, že by to mohla být zajímavá a příjemná změna tady na našem blogu.

Pokud jde o můj styl kreslení, tak kreslím zasadně jen tužkou, černobíle. S barvami si opravdu nerozumím, i když bych mohla nějaký orbázek na ukázku zkusit vybarvit. Ale nic neslibuji. Všechny moje obrázky jsou obkreslené z anime, mangy či fanartů, které můžete najít kdekoliv na internetu. Jednoduše postahuju do telefonu a obkresluju, je to takový můj způsob zkoušení, kolik různých stylů zvládnu překopírovat. Není to nic speciálního, nedokáži kreslit z vlastní hlavy, což mě občas docela i štve, ale nic s tím nenadělám, musím se s tím naučit žít.


Přeji Vám hodně štěstí!! Ať se Vám podaří uhádnout, co nejvíce obrázků!! *////*
Baka Kamaru xD
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Wichiten Wichiten | E-mail | Web | 23. března 2013 v 7:53 | Reagovat

Tak to se těším :3

2 Shizu-chan Shizu-chan | 24. března 2013 v 12:44 | Reagovat

To je dobrej nápad x'D už se těším! :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DÁREČKY PRO NÁS OD ÚŽASNÝCH BLOGERŮ *//////*

AVATARY
Od Nagai :3

OBRÁZKY
Od Jackie :3

Od Anne-chan :3Hakuhódžó no senši
NÁŠ ŽIVOT OTAKU ANEB JAK JSME NA TOM S ANIME XD
BakaKamaruxD's anime, manga, reviews, recommendations, blogs and lists at Anime-Planet

Za návštěvu Arigato!! \(^_^)/ ... a zase se někdy objevte O(≧ω≦)O